Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Ya o değil de, http://forum.paticik.com/read.php?5,4396359 şurdaki sebepten dolayı netten hiçbi oyun oynayamadığım için, single takılayım dedim. Siren'ım, Level 7 oldum, 94 falan vuran bi sniper var, bi de hoş bi shotgun'ım var. Amma velakin, alabildiğim iki quest de level 10 questi. Mesela birinde git Bone Head'i kes diyo ama, adama headshot çakıp armorunu sıfırlasam bile, 12478124901 defa vurmam gerekiyo öldürebilmem için. Onu yapana kadar da ölüyorum mutlaka.
Napmam lazım, illa gidip grind mı yapacam?
Sosyal ağlarda paylaş

guden said:

şu anda mordecai oynuyorum, lvl 26yım ve sniperlar baymaya başladı clip sizeı ve atış hızı yüksek birşey çıkmassa yakında skilleri resetlicem. onun dışında handgun skilleriyle yakın mesafeden iyi bir handgunla(atış hızı yüksek ve elemental dmg i olanlar) alamıcağınız boss yok nerdeyse. umarım iyi bir sniper çıkarda yakında rahat ederim :D

evet repaterların butun olayı elemental proclamak gibi zaten.
lakin o kadar ammo oluyomu bilmiyorum. boss ölmeden sırf handgunla ammo biter gibi.

scagzilla'yı kestim mesela, butun tiplerde "armorlı tiplere corrosion atın" diyip duruyodu, salladım corrosionlı missile'ları scagzilla'ya 0 dmg. Hayır acid falan atsa immune'dur diyicemde öle bi olayıda yoktu..
Sosyal ağlarda paylaş

skille vermesi için en azından 1puan harcamış olman lazım.

@cüce: ammo upgradeleriyle yeterli oluyor 600 kurşunlada ölsün artık olmadı uzaktan 1-2 sniper crit baya yardımcı oluyor.

onun dışında mesafe arttıkça sniperla miss şansı artıyor sanırım, adamı %100 vurduğunuzdan emin olsanız bile hasar almıyor.

bütün bosslar respawn oluyor mu bakan oldu şu hiç? yada herseferinde dropları aynı şı? yoksa diablo 2 gibi farmlıcam ^^

sniper da buldum sonunda dmg 380 acc 92.7 fire rate 3.1, süper silah
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer epic silah istiyosanız ve new heavenı açtıysanız orda 5-6 adet chest var lvl 25 - 30 arası en iyi silahlar çıkıyor ordan bir saat falan uğraşarak hepsini çıkardım chestleri toplayıp exit gene gene gene gene bayıyor biraz ama emiğinize deyer bi revolver buldum 270 hasar + x4 toksik tabi bende gunslinger olunca üzüyo baya :D
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

mapde ss alıp işaretleyip koysana o chestleri west east falan gitmiyosun dimi direk new heaven?

ayrıca ben de 25im şu ana kadar bosslardan ehp aynı itemler düştü o beni çok üzdü işte..

Chestlerin hepsi şehir sınırları içinde yani şehirden bile çıkmıyorsunuz ama eciş bücüş yerlerde spidermanlik yapıp çatılara çıkıcaksınız biri hemen girişte bi metal merdivenin yanında bi tente varya onun üstüne çık binaya çık onun üstünden diğeri girişte soldaki metal merdivenden çık tahta plaklardan devam et plaklar bitince soldaki balkona atla diğerleri tarif edemiyeceiğim kadar karışık malesef ara bulursun biraz :)
Sosyal ağlarda paylaş

guden said:

skille vermesi için en azından 1puan harcamış olman lazım.
bütün bosslar respawn oluyor mu bakan oldu şu hiç? yada herseferinde dropları aynı şı? yoksa diablo 2 gibi farmlıcam ^^

4kişide skillere verip modları taktı hiç birimizde artmadı o skiller.
ilk bossu 3. kesisişimde farklı bi item düşürdü.

Esh said:

multide lvllarin birbirine yakin mi olmasi lazim oyunu gorebilmek icin acaba?

belli bir leveldan fazlaysa olmuyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...