Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:

ayrıca hunter için nasıl sizce daha 10um oynayan daha iyi bilir

http://talent.87bazillion.com/hunter.php?050000050550555005500

hunterı bilmiyorum ama brickle bile revolverlar cok guclu, takır tukur indiriyorum herşeyi revolverlarla.

o kadar cok +%reload varki zaten 2mermili reveolver kullnırken bile rate of fire düşmüyo. TAbi brick bide öküzün önde gideni %50 dmg reduction %50 bonus dmg diye geziyosun.
zevklide baya revolver keşke hutner baslasaymısım, gunslinger giderdim direk.
Sosyal ağlarda paylaş

oynariz her turlu de, lvl atlayin az asdfs.

kablonet duzeldi, yeni sunucu actim

id: kingodisco
pass: sux

ben surekli acik tutmayi du$unuyorum, isteyen girsin LAN cevirsin felan, yalniz host etmek isteyenler portlari acsinlar...

portlar: 28900,28910,27900,28902 .

tcp-udp acin i$te alayini. bi de nedense LAN kursan dahi kurulu oyunu goremiyosun invite edince girebiliyosun ama. o yuzden friend ekleyelim birbirimizi ki caaririz oyle boyle.

benim id: Eshreff ekleyiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bitti single bitirdim :) nightmare mod gibi bişi açıldı 36 yım ilk şehirden dışarı çıktım 4 bandit yardı :D eyle işte mordecai olarak bitirdim sadece çok uzaksa hedefim sniper kullanıyordum gunslinger resmen eze eze ilerledim revolverla toplam oynama süresi 40 saat falan oldu ama new heavenden sonra yan questlere yüz vermemeye başladım iyi oyunlar B)-
Sosyal ağlarda paylaş

bitti, biraz kısa olmuş yada ben çok hızlı oynadım.
hikaye başarısız olmuş gibi geldi bana en azından 1-2 exp lazım hem oyundaki açıkları kapatmak hemde hikayeyi geliştirmek için.
sonuç olarak eğlendim ama oyun kendini çok tekrarlıyor, oyun üstünde bir 6 ay daha çalışsalardı efsane bir oyun olabilirdi ama bu halide yeterince iyi.

playthrough 2 ye başladım, online takılıyorum genelde biraz daha fazla oyalar sanırım bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...