Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe Guild Başlığı - 1

Regalya

Öne çıkan mesajlar

Sattafat said:

evt cnm o vidi askerligi bitmesine 10 gün fln kalan arkadaşımız yapmış hatta dahada uzun yapacak onu. eger apacilik diyosan apacilik olarak kabul et umrumuzda diil. biz geri dönüyoruz diye vid yaptık sadece. Comon fln diye ergen emo triplerine girmedik :d

Lol daha dönmeden önce "dönünce Intent den adam tauntlayacaz" tarzında dedikodular yaparsanız tabii ki cevabınızı alırsınız.

Vallaha catasıda takip ediyordum intentide şuanda takip ediyorum. Aranızdaki tek fark ne biliyor musunuz. catas kendini beğenmiş 3 - 5 çapulcudan oluşuyordu. Intent ise özveri gösteren 3-5 çapulcudan oluşuyor.

Bir emoluk arıyorsan bence ilk videoya bakmalısın. He birde toplanacaksanız da milletin guildinden adam tauntlucaz nihahahaha tarzı söylemleri bırakın videoda yayınlamayın gelin ve toplanın bence.

Bu arada yanlış anlaşılmasın ne intentte bulundum nede catastrophede bulundum ama paticiği okuyan bir müdavimim. Konuyu görünce dayanamadım.

Milletin videolarını paylaşıyorlar ama sanki kendileri yayınlamamış gibi.

Hep aynısınız biliyorsunuz dimi.
Sosyal ağlarda paylaş

CATASTROPHE hiçbir zaman türk guildlerini kendine rakip olarak görmedi böyle gören genç arkadaşlarda aldılar cevaplarını. Aç izle bütün videolarımızı neler yaptıgımızı gör. Oyunda egleniyoruz forumlarda egleniyoruz hayat bize güzel yani. Ayrıca o video daha uzun olacagını bir daha hatırlatayım. Etrafın ne düşündügü umrumuzda degil! Yapacaklarımıza bakarız egleniriz fln filan işte.

COMON GUYZ
Sosyal ağlarda paylaş

Sattafat said:

CATASTROPHE hiçbir zaman türk guildlerini kendine rakip olarak görmedi böyle gören genç arkadaşlarda aldılar cevaplarını. Aç izle bütün videolarımızı neler yaptıgımızı gör. Oyunda egleniyoruz forumlarda egleniyoruz hayat bize güzel yani. Ayrıca o video daha uzun olacagını bir daha hatırlatayım. Etrafın ne düşündügü umrumuzda degil! Yapacaklarımıza bakarız egleniriz fln filan işte.

COMON GUYZ

Yaptıklarınız arasında SWTOR'a geçip bir çok üyenizi wowda haber bile vermeden g*t gibi birakmakta var. Bence catası catas yapan sen ve senin gibi kendini beğenmişler olmadı hiç bir zaman. o 25 i seni ve gibileri çıkarınca tamamlayan insanlar oldu.

Ama şuda var o insanlar artık sizle olacak mı olmayacak mı bilinmez. %90 da olmayacaklar. Çünkü hepsi bir bir farklı guildlere dağıldı hatta çoğu intente gitti buda bir gerçek.

Yeni contenti ve kurduğunuz hayaller ne derecede gerçek olacak sabırsızlıkla bekliyorum. Yeni contenti ne zaman bir türk guildi tamamlar hah işte artık o zaman gelip buraya tam bu konuya yazacağım. ve o guildin siz olmayacağınıza çok iyi biliyorum.

Bu arada size nacizane tavsiyem eğlencenizi kendinize saklayın insanları eleştirerek insanlarla dalga geçmeye çalışarak yapmayın. Komik oluyorsunuz.

O dalga geçtiğiniz insanlardan çok siz tepki alıyorsunuz. 3 kuruşa wow karakterlerinizi satıp tekrardan karakter kasıp geri döndük demeyede hiç çalışmayın.

Yıllarca verdiğiniz emeğin karşılığı 3 KURUŞ muş. Oyunculuğunuz kaç kuruş eder orasıda ayrı.

Hepinize yeni contentte başarılar. Content gelince görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequence 03121 isimli bi videonun bu kadar ciddiye alinip karsilik verilmesi isin komik kismi. bunu idrak edemeyen arkadaslar var.

birincisi videoyu ben yaptim, ikincisi yarim saatte yaptim, ucuncusu ventte geyik muhabbeti olsun diye yaptim.

ve son olarak, ben ciddi olarak yaptigim bi videoyu dimdizlak bitirmem (pro director) :p

ama gorunen o ki askerden gelince bi video yapmak sart oldu ve o video "com'on recaikutan"i haketmis coktan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sertcocuk said:

Sequence 03121 isimli bi videonun bu kadar ciddiye alinip karsilik verilmesi isin komik kismi. bunu idrak edemeyen arkadaslar var.

birincisi videoyu ben yaptim, ikincisi yarim saatte yaptim, ucuncusu ventte geyik muhabbeti olsun diye yaptim.

ve son olarak, ben ciddi olarak yaptigim bi videoyu dimdizlak bitirmem (pro director) :p

ama gorunen o ki askerden gelince bi video yapmak sart oldu ve o video "com'on recaikutan"i haketmis coktan.

Yahu konunun kiliti yeni açıldı yine bir böyle saldırı mesajları.

http://www.guildintent.com/basvurular/72.html şu adrese bakıyorumda bide rakip görmediğiniz adamların başvuru bölümüne gidip troll başvurular yapar olmuşsunuz:) Onu geçtim adamlar youtube ye video atmış ve hiç bir platformda paylaşmamış onuda arayıp bulmuşsunuz.

Şimdi değerli catascılar size soruyorum;

1. gece gündüz adamları araştırıyorsunuz.
2. İnternet sitelerine girip troll bavurular yapıp üye oluyorsunuz.
3. Sürekli adamların guildinin adı ağzınızdan düşmüyor.
4. Vb...

Şimdi soruyorum size; Siz gizli Intentli falan mısınız? Reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerekten heryerde intenti tanıtmaya calışan oyuncular mısınız?

Yoksa onlar bizim rakibimiz bile değil yalanının arkasına sığınıp gece gündüz adamları araştıran 3-5 varlık mısınız?

Yahu az dur diyin kendinize vallaha rezil ettiniz yılların guildi catası şurda 5 günde.

Azcık dur diyin tekrar diyorum. Az sakin.

Easy champs.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

hayır diyelim ki öyleler seni neden gerdi bu kadar? cok merak ettim yahu (bu arada 2 guildten de bir kişiyi bile tanımam)bir de demişsin intend le alakam falan yok diye gelip burda annen/babanı savunur gibi savunuyorsun acıkla madem, biz okuyucuları merakta bırakma.

Nerdeyse 2 aydır okuyorum. En sonunda dayanamadım üye oldum ve yazım. Kendi aranızda buraya üye bile olmayan adamları yerin dibine sokmaya calışıyorsunuz ayıptır. Ne intent ile ne catas ile alakam yoktur. Bir ara dunemauldaydım oradan catası baya takip ettim ama.

Aldıkları her first killden sonra her platformda tebrik ettim. hatta ve hatta imrenerek izledim onları. Ama şuradaki yüzlerini görünce kendimden utandım. Yıllar boyunca birinciliği elinden bırakmamış bir Türk guildinin şurada yaptığı tavırlar olsun düştüğü durum olsun hiç hoş değil. Yıllar boyunca insanlar onlara saygı duyduysa bunu hak etmişlerdir. Ama demekki şu gün bu saygıyı başka bir guild hakediyorsa onları tebrik etmek lazım. b*k atıp yerin dibine sokmak değil.

Sorieno said:

Bu uyarıyı niye bir aydır Intent lolz muhabbeti yapılırken yapmıyorsun o zaman Gangren?

Bu arada evet üstümdeki mesajı yazan arkadaşda haklı burada 2 aydır intent ile kafa geçiliyor kimse gelip konuyu kapatmamış ne zaman birileri dışardan dayanamayıp üye oldu (örn: ben) catasın yaptığının yanlış olduğunu söyledi o an konu kapatılmaya calışılıyor orası ayrı.

Yöneticilerden ricam paticik belki türkiyenin en eski forumlarından bir tanesidir. takip eden üye olduğu gibi bunun 2-3 katı da üye olmayan insanlar vardır.

Eminim benim gibi düşünende çok fazladır. Bu tür olaylara bence izin vermeyin.

Söz sahibi olmayan 3. şahısları burada aşalamak klavye delikanlılığından başka birşey değildir.

Burada organize olup kimsenin bir başka siteye girip orayı trollemeye hakkı yoktur.

Kendinizin kaliteli olduğunu düşünüyor ve buna inanıyorsanız kaliteli insanlar bunu yapmazlar.

Teşekkürler arkadaşlar sağlıcaklı kalın.
Sosyal ağlarda paylaş

Her konuyu detayları ile okuyamıyoruz çünkü, şikayet gelmesi veya denk gelmesi durumunda gereken uyarıları yapıyoruz.

Bu bölümde geçici veye süresiz olarak kapatılan tek konu bu değil.

Kurallar sticky konuda yazıyor. Kesinlikle drama ve/veya guildler arası atışma istemiyoruz. Bunun yeri Paticik forumları değil. Bu veya benzeri kurallara aykırı konular ile karşılaşırsanız şikayet ederek bizlere yardımcı olabilirsiniz, biz de en azından rahatsızlık duyulan konuları daha rahat derleyip toplayabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...