Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

Eveeeetttt......

inatla başlamayayım başlamayayım diyordum, sanırım direnemeyeceğim.

Ben Archer çok severim. ama sanki bu uzuuuun sayfalar boyu yazının bir yerinde "archer hariç" her **** iyidir gibi bi laf okumuştum. Bodos worrior sevmem. Var mı deneyimlilerden Şöyle oynarsan çok zevkli olur, şöyle oynarsan kolay olur diyecek?

Bu kadar büyük bir oyuna bu tarz sorular ile yaklaşmak ayıp oluyor ama - durun bakalım belki bir iki başla bırak yaparım.

ben warrior - two handed bile biçe biçe ilerlemiştim valla. nightmare'de oynamıştım, arka arkaya öldüğüm yerlerde oldu rahat geçtiğim yerlerde. ama mage template'leri deli oluyor, en rahat mage ile oynanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

dl leri yukleyebilmek icin 3 kere yeniden kurdum oyunu yeniden indiriyor dl yi bu seferde kurulmazsa lanet olsun aldigim orjinal oyuna bide dl yaparken versionlar kirmizi yazi ile cikiyor bunun sebei nedir

DLC'leri şuradan indirebilirsin;

http://pastie.org/pastes/682818

bunları yukarıda dediğim gibi daupdater.exe'yi kullanıp manuel olarak yüklemen gerekiyor ve sistemdeki dil seçeneğini ingilizce yapman gerekiyor

bunlardan sonra çıkan bir dlc daha var ama hiç uğraşmaya etmeye değmez onun için
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

sostizm said:

Eveeeetttt......

inatla başlamayayım başlamayayım diyordum, sanırım direnemeyeceğim.

Ben Archer çok severim. ama sanki bu uzuuuun sayfalar boyu yazının bir yerinde "archer hariç" her **** iyidir gibi bi laf okumuştum. Bodos worrior sevmem. Var mı deneyimlilerden Şöyle oynarsan çok zevkli olur, şöyle oynarsan kolay olur diyecek?

Bu kadar büyük bir oyuna bu tarz sorular ile yaklaşmak ayıp oluyor ama - durun bakalım belki bir iki başla bırak yaparım.

ben warrior - two handed bile biçe biçe ilerlemiştim valla. nightmare'de oynamıştım, arka arkaya öldüğüm yerlerde oldu rahat geçtiğim yerlerde. ama mage template'leri deli oluyor, en rahat mage ile oynanıyor.

evet spirit healer+arcane warrior mage olarak ben
tank alister
leyla
cüce

baya güzel yardırmıstık sustained dps + tank&spankla :D
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane warrior için bir flask buluyorsun, içindekini özgür bırakman lazım tam olarak hangi haritada olduğunu hatırlamıyorum.

Blood mage için ise zehirlenmiş olan karakteri kurtarmak için demon diyarına yolculuk ettiğinde karşına çıkan scubbus ile pazarlık yaparak edinebiliyorsun sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

trainer mı? oyun hard seviyesinde bile kolay yaw, gerek yok trainera cidden, hem zaten oyunun kendi hileleri var galiba aktif edilebilen :) gold problemi diyorsan oda sorun olmuyor ilerde, satıcılardaki her silahın/zırhın daha iyisi çıkıyor questlerden yaratıklardan zaten, cebinde 300-400g fazlayla bitiyor oyun, hilelik bişi yok :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...