Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Kampa döndüüm ilk an öpecem alskfjna

O diil de bug buldum, her seferinde 750 xp alıyosun

Şu Andraste'nin mezarının olduğu, önünde dragon falan kestiğin mekana questleri bitirdikten sora her giriş çıkışta 750xp geliyo.

Söylendi mi bulundu mu bilmiyom da mutlaka bulan vardır şimdiye kadar ajkslfa
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

abicim daha ilk boss u öldüremiyorum oyunda. 120 kere oynadım 4 kişiyi sinek gibi eziyor bir tane ogre. bu ne dandik iş lan?

ilk boss hakikaten çok zordu benim içinde. hatta bende burda bikaç defa galeyana geldim "nebiçim iş lan bu hep böle gitcekse bu oyun siesin" falan dedim ama öyle değil. o ilk zor anları atlattığında ilerisi daha rahat oluyor ekipman falan kurduğunda ki ekipman bulmaktada çok sıkıntı çekiceksin bi süre, para sıkıntında olucak falan ama bi nokta var işte ordan itibaren rahatlıyorsun :)

istemsiz double post :(
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun black, iyi bari oyalayacak bir oyun denk gelmiş. :)

yalnız ilk ogreyi fazla abarttınız be, o kadar değildi. (:P) aslında potları göz kırpmadan dikebildiğiniz sürece normal zorlukta sıkıntı veren 1-2 mage grubu filan var oyunda ki los neredeyse hiç yapmadım, oyunun %90'ı da yapay zeka yönetti partiyi. sadece win teyzeyi healer olarak kullandığım düşünülürse öyle yıldıracak bir zorluk yok hani.

icewind dale zamanlarını düşünüyorum da heh, karakterler yattı mı kalkmıyordu filan. iyiyiz bugün hayli.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Kampa döndüüm ilk an öpecem alskfjna

O diil de bug buldum, her seferinde 750 xp alıyosun

Şu Andraste'nin mezarının olduğu, önünde dragon falan kestiğin mekana questleri bitirdikten sora her giriş çıkışta 750xp geliyo.

Söylendi mi bulundu mu bilmiyom da mutlaka bulan vardır şimdiye kadar ajkslfa

Ben farketmiştim o bug'ı mekan değiştirirken birden level atlayınca. :D Hatta bir an sömürmeyi de düşündüm ama sonra hadi oyunu doğru düzgün oynuyorum bozmayayım bunu dedim. :P
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

yaw windows 7 yukledim
hic bisi calismiyo ayar oldum
bi daha yuklesem caliscak mi acep

ben win7 64 bit kullaniyorum aylardir, daha bir tane calismayan oyun veya program cikmadi karsima, en azindan dragon age icin problem yaratmiyor, ondan eminim.

Bende leyla +100 warm'du, ama oyun boyunca asla konusma sansi vermedi bana.. Sadece giftler ve approvallarla ilerledi, ve opemedim bile :( zaten morrgainle olan olayi hic onaylamiyor, alistair'la konusuyolar hep.. Ondan sanirsam.. Bi de cuce oldugumdan dolayi olabilir tabii.. Haha buyuk ihtimal ondandir :p

Onu bunu bilmem ama Mmorgain'le yatarken momentum acik kalmis, eger melee'de verdigi bonusu fiziksel aktivitelerdede veriyorsa dark promise falan yalan, o hatun beni birakamaz!
Sosyal ağlarda paylaş

simdi ben sifirdan baslamayi dusnuyrumda
napsam aceba

human male mage baslicam
morrigan mecburen olcak grupta onu healer yapsam + cold alsam
leylayi rogue alsam
alistari mi alsam yanina tank olarak
yaw 4 cok boktan bi sayi
1 tane plot icin istedigin npc
1 tank
1 rogue
1 healer istiyorum 5 olsa yetcek