Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük bugün sabah 8de uyandım. gece çok erken yattım galiba. ama çok başımı ağrıttı abim kaçtım resmen hehe.

önümüzdeki günler için yapılcaklar listesi yapıyorum. tek tek uygulamak üzere işyerindeki dolabıma asmam lazım. ama en öncelikli olan isonun artık gitmesi.
2 günde aile bağlarımdan soğuttu adam beni.
ne naz ne kaprismiş arkadaş bitmek bilmedi.
kız gibi mırmırmır. neyse annemle konuşcam bugün.
bu arada sakarlığım üstümde sıcak suyla elimi yaktım oyş cayır cayır yanıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk
ah ulan kafam
ah ulan midem diyorum suanda.
cok da icmedim oysaki ama yaslandik artik, suatin da dedigi gibi
televizyonda gordugumuz her alanda yildizlarla karsilassak bize abi abla dicekler.
gunluk odanin ortasinda lamba var, lantern.
of ahahah cok komik, adamlar kimsenin mekandan lanternleri alip goturcegini dusunmemis koymus iyi niyetle ortaya.
..tam o sirada orada icmekte olan bos cantali dory, duruma ..

dsfjkhdsfdsjk.
Sosyal ağlarda paylaş

dün my sister's keeper'a gittim, perişan oldum. sadece film süresince diil hem de. gece uyurken de rüyama girdi hep. sürekli ağladım ya. kimse gitmesin o filme, çok sinir bozucu. bugün de evdeyim, kuzenim falan geldi. keyif yapıyoruz öyle. birazdan yüzüme peeling yapcam. öptüm babay.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük nbr bana kızıyosun biliyorum haftada 1 yazıyorum o yüzden dimi.
ben de mi vefasız oldum nedir zaman böyle be anam.ne kadar kötüysen o kadar degerli oluyosun.
mactan geldim az önce yorgunum ii ter attm,berabere kaldı oyun,fazla kosamadım günlük sigarayı fazla ictigimden olacak.
moralim de bozuldu derbiden sonra 3 tane yemisler bu sene cok canımızı sıkıcak bjk :( neyse umarım düzelir.
memlekette son hafta günlük okullar acılmaya basladı artık bende gideyim sıkıldım zaten.
iste bu kadar günlük haftaya grsrz arada ugrarım belki iki lafın belini kırarız.bb
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...