Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

irin said:

sesu said:

Kütüphanede karşımda oturan o kız O KADAR Amerika'lı ki, çok sinirlerimi bozuyor. Su içerkenki dudak hareketleri bile Amerika'lı.

Bir de sanırım Amerikalı apostrofsuz yazılıyor ama neyse.

Ay imla.

amerikan kıza sinirlenip apostrof demene de gülmedim değil ama sonra aklıma ders calıstıgın sınav stresin falan geldi ^^

Ya abi tam apostrof un r sindeyken aslında kesme işareti yazsaydım ya dedim ama... It was too late.
asdas
Sosyal ağlarda paylaş

çok geç babsiler.sevindim bi kere ben çünküüüğ
ulusal ajans projeyi kabul etmiş yay yay yay!

paralar paralar paralar,kaş,tatil,deniz kum güneş,yunan kardeşlerimiz,çiftetelliler,rakılar,meyler,meyis.

ekim gibi de bir ikinci ayak olur.

atina,patras,patras tatil,belki deniz,az güneş,ouzo ohh danrımz
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu kadar sefil bigün geçiremezdim günlük.
önce dans festivaline gittim göğüse, bacağa ve popoya doydum.
çıkışta otobüs ve minibüsün asla gelmemesi ve kredi kartımı evde unutup yanımda sadece 1tl kalması onu da arkadaşımın minübüs parası yok diye ona vermem.....

herşey bir yana 4 kişiyiz herkesde 1tl var ahahah hiç bu kadar sefil kaldığımızı hatırlamıyorum.
en sonunda bi arkadaşımı aradım da gelip alıp eve bıraktı resmen utanç dolu birgün yaşadım.
Sosyal ağlarda paylaş

sn farkı..

zor balığın hüküm sürdüğü topraklarda

diye bişi gördüm sabahleyin.. zaten 6da falan yatıp 10da kalkmışım.. kafa öle.. doğrudan yukarıdaki gibi anladım.. zor balık krallığı gibi bişi..

düşündüğümün saçma olduğunu çözmem için geçen sürede, ekrandan yazının gidip, ekrana robin hood görüntüsünün gelmesine kadar, güzel bir hikayeyi: diktatör balığın yönettiği krallık ve kayıp balık nemo içerikli filmi canlandırmıştım bile kafamda..

mr vs gibi uygun bi görüntüleme sistemine girsem beynim ışıl ışıl parlardı herhalde o saniye içinde..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

kafayı sıyırabilirim. az önce tüm staj dökümanlarımın, uçak biletlerinin ve kalacak yer ayarlamalarının falan olduğu üstüne üstlük sadece benim değil toplam 3 kişinin evraklarının olduğu klasörü shift+del ile yanlışlıkla sildim.

başımdan aşağı kaynar sular döküldü, şu anda nasıl terliyorum anlatamam.

napıcam ben?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...