Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Bugun herhalde hayatimin en kotu ilk 5 gunune liste basindan giris yapar.

Babamla telefonda kavga ettim ve aramiz onarilamayacak sekilde bozuldu, daha sonra ev arkadasimla kavga ettim. Ve 1 hafta sonra ulkeye donus yapmak zorundayim ve buradaki hoslandigim kizi da ardimda birakicam ve o da zaten bana her onceki kiz gibi yeteri kadar deger vermiyor. Hayatimda ne yapacagimi bilmiyorum, cebimde 3 kurus para kaldi ve gidecek yerim yok...

Herhalde hepimizin boyle gunleri olmustur hayatinda, bugun de benim gunum, keyfini cikartiyorum bu lanet gunun, yrn napicam bilmiyorum...

Ilk gunluk girisim, cevreye verdigim rahatsizliktan dolayi ozur dilerim hepinizden. Umarim sizin gununuz benimkinden iyi gecmistir.
Sosyal ağlarda paylaş

selam gunluk. Dun isten sonra burada anlasabildigim kafa bir adamla bulustum, o da arkadaslariyla falan tanistirdi, yemek memek falan yedik oturup sohbet ettik 4 kisi, cok eglendim ve hic bisi yapmadik yani.

Ozlemisim sosyal enteraksyonlari.

NEyse artik arkadaslar var ara ara Saudi night bro-out yapabilecem, asosyallikten kurtuldum. Bugun bi de haftasonu, OH MIS.
Sosyal ağlarda paylaş

Ağzımı kırdı sınav günlük. Çok zordu hayvan herif abanmış bildiğin.. Yine de milletten çok alırım gibime geldi. İlk 15 dakika da firarı verdi sınıfın yarısı afsada ben gene yabdım baya bişiler ^^ Şimdi bürodayım iş yok bugün hiç boş boş oturuorum :/

Bana huzur, Hakoya uyku,Prensese Hako. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün telefonum çaldı bi ara 2 gibi. O zaman pek açasım yoktu ama açiyim bari dedim. Kimin aradığını gördüğüm zaman yere düşüyodum az kalsın. Kalbim falan ağzıma çıktı. Çok heyecanlandım. 1-2 saat hep gülümsedim salak salak. Ama şimdi geçteh.
Sosyal ağlarda paylaş

hata yaptığında görmezden gelinip affedilmek kadar kötü koyan bişi yok.. hata yapıldığının farkına varınca ve tam tersi herhangi bir yaptırım, tepki alınmadığı durumda bildiğin berbat, bombok oluyor insan..

bazı durumlar için daha sağlam bir cezalandırma olamaz gibi geliyor..

:[
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...