Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük uyku düzenim çok boktan, akşam 6 dedin mi yatıyorum, gece 2 de kalkıyorum. Final dönemi bitince düzelir heralde.

Yalnız günlük biliyo musun...
Ne babayiğitlerin kaldığı Thermodynamics II dersinin finalinden öyle bir koymuşum ki çocuğu, öyle böyle değil yani. Çan 30'dan yukarı çıkmaz, ben diyim 60 sen de 70 alıyorum yani. Eli öpülesi adamım.

Ayrıca dün iki finalim vardı. Diğer finalim statikten de geçmemi sağlayacak kadar yapabildim sanırım. Çogmutluyum lan. Şimdi 9 saat sonra Heat Transfer sınavım var. Onda kalma riskim çok yok neyse ki, ama BB ile geçersem dile benden ne dilersen.

Öptüms.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

ZaugnaKhaldun said:

günaydın günlük, sana işyerinden sesleniyorum.

arda bey vakası olmasa bari:/

erken gitmişsin, trafik yok muydu? ben 10 dakikada geldim ya 2 dklık yolu =)

10 dakikada gidince trafik mi oluyor şimdi 1 dakka?

insanların yolları kısa yahu.

Ee günlük ne var ne yok? Ankara da kar bekliyoruz madem geldim şu şehri bide bembeyaz göreyim diyorum. bilkent beyazlardayken güzel oluyormuş diyorlar, ben bilmiyorum. Bu kadar günahın üstüne ne kadar kar yağsa örtebilir acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

güzel gidiyo günlük
uğraşıyom çabalıyom
rüyamda bacağımdan vuruyolar
kurşun kemiğimi kırıyomu noluyo çok karışıktı.
tarlabaşında ev tutmuşum rüyamda güya. olay çıkıyo sonra zincirlerle köpekler getiriyolar. saklanıyoz sonra arabalar geçiyo konvoylar.
işin garip tarafı arabalarda beşiktaş bayrakları var. sonra bi tanesi silah çıkartıp 3 4 el ateş ediyo. bacağım acıyo bacağıma bakıyom kurşun girmiş çıkmış güya kemiğimi kırıp. sonra uyanıyom.
işte güzel gidiyo. yaparım ben burayı
http://www.youtube.com/watch?v=F_Fu4E3Ksuc
Sosyal ağlarda paylaş

bir tatili kafam rahat geçirmek istiyorum, ama o tatil yine bu tatil değil.

tatil = daha fazla iş. evet. 1 hafta tatil yetiyor normalde bana ama geri kalanı da kendi sevdiğim işlerle geçirmeyi tercih ederim. şimdi deadline ı olan yetiştirmeliyim derdi olan 3 işi nasıl takip edeceğimi bilmiyorum. TATİL YAHU BU. ne işi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...