Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ensidia ve Method, Ulduar Time Run'da Karşılaşacak!

tinu

Öne çıkan mesajlar

Spidee said:

Rewendor said:

Gereksiz ve overrated bi olay daha. 2 grubun sivilceli veletleri karşılaşacakmış da ilk kim yenecekmiş de, karizma çizilirmiş de first killmiş de hayatiymiş de önemliymiş de bişiler.

Oyun lan bu! Hani eğlenmek için oynanıyo, zevk almak için. Yaratık var, kesersin. arkadaşlarınla geyik falan yaparsın, gezersin. Yoksa bilmemkaçıncı dungeonu ilk kim temizlemiş de bilmemkimi ilk kim öldürmüş, kimin niye şeyinde bu kadar anlamıyorum. Hadi "aman ilk olayım" diye kapışan gençlerin hayatları beklentileri yok diyelim tek hevesleri bu da, sizin de mi yok işiniz gücünüz oturmuş bunu takip ediyosunuz :)

Abi sen futbol bölümünde moderatördün değil mi?

Aaa gol olmuş

(lol)
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

cenx said:

ensidianın karizması çizilir diyip duruyorsunuzda adamlar onca başarıdan sonra bi time run kaybedip karizma çizdirmez diyhe düşünüyorum.

valla bir çok first kill i ki bunlar önemli first killer bariz buglarla alıp blizzinde ses çıkartmadığı bu arkadaşlara, bu yarışta blizz bir destek sağlayamayacak yani herşey eşit, bi o zaman görelim bakalım ne yapacaklar.

Sen keserken yanlarındamıydın abi bırakın bu QQ modları yogg-saron olayından sonra bu daha da arttı yok ct'hun zamanında ozzy ile kesmişler yok hodir expo kullanıp kesmişler geçin bunları abi kedi uzanamadığı eti meow! dermiş boşverin.

Benim favori guildim last resort banai ftw! Gayet sağlam ve artiz bir guild değil keza inner sanctum 2005te silvermoon da oynarkende hayvanlardı şimdide :P

Ensidia vs method olayına gelirsek fair play kazansın löl
Sosyal ağlarda paylaş

Methodun halk dostu falan olduğu yok. Methodu bu forumda ki insanlar seviyor çünkü nihla bu forumu takip edip onlarla düzenli oynayan biriydi. Bu bile "ha onlarmı bizim tanıdıklar ya" mantığı gereği methoda yakınlık duymasına sebep oldu insanların.

Birde Ulduar'da yarışı sonuna kadar kafa kafaya götürüp kaybettikleri için, bizim halkımızda olan "imkansızlıklar içinde mücadele edip kaybeden tarafa ilgi duyma" hastalığıda baş göstermiş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı anda lan partisi tarzı bir şehirde seyirciler karşısında kapışsalar müthiş olurdu :P

Zamanında sylvanas horde tarafında method a karşı server first kastığımızı hatırlıyorum :P(Enraged yada Afflictiondık sanırım o aralar :P) Bizim uniden de bir ark vardı methodda halen oynuyormudur bilmem :P

Bende Methodu tutuyorum leeeyn!
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

Abi sen futbol bölümünde moderatördün değil mi?

Bilgisayar oyunuyla futbolu mu kıyaslıyosun abi?

Yani genel olarak ardından gelen destek mesajlarına da bu cevabım.

Futbolda kurallar belli, normal bildiğin spor. Sırf futbol deil, basketbol, masa tenisi, buz hokeyi vs vs.

Kimse bir "ilk" yapma peşinde değil, yaptıkları şey yıllardır yapılan şablonlarda, düzgün spor. Sadece spor olmakla da kalmıyor, ülkeye kattığı gelir, turizm ve reklamcılık faydası, halka açılan şirketleşen kulüpler sayesinde borsa ve daha pek çok alanda etki yaratacak ciddi bir durum.

Bu bahsettiğiniz olayda öyle değil ama. 3-5 tuşa tıklamalı bir bilgisayar oyununda ilk kim ne yapacakmış onun derdinde millet, kime ne faydası varsa. Sanki 2 aya herkes gitmiş görmüş olmayacak yapmış olmayacak her şeyi.

İnsanlar benim mesajımı fail olarak algılamış, ben de şu kıytırık olaya ilgi gösteren insanları fail olarak nitelendiriyorum aynı şekilde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o emekle bu emeği bir tutma bi zahmet yahu. Orada çok ciddi paralar dönüyor (oyuncuların her biri milyonlarca dolar alıyor), insanlar geleceklerini garanti altına alıyor o parayla, hayatlarını çıkartıyorlar. Ülke tanınırlığı artıyor, turizm ve reklam gelirleri artıyor vs vs. Oturduğu yerden 3-5 sivilceli veletin tuşa basmasıyla bir tutma yani :)

Ha, burada da vardır sponsor geliri falan, ama futbol oynayarak hayatını kazanıp garanti altına alabilirsin, wow oynayarak yapamazsın.

Biri ciddi bir meslek bir sektör, diğeriyse bir hobi, daha doğrusu hobi olması gerekirken abartılmış çakma yarış.

Bunun yanında futbolda ya da genel olarak sporda sürekli olarak fiziksel gelişim, oyuncunun kendi bünyesine kattığı bir şeyler var, kas yapısı güçleniyor, hızı ve refleksleri artıyor, çevikleşiyor, kondisyon artıyor vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır, para kazanmıyorsan yaptığın iş hobidir eğlencedir, gider oyununu oynar eğlenirsin, geyiğini yaparsın vs vs. Tutup böyle abartılı "kim ilk olcakmış" falan takip etmenin ya da o oyuncular açısından bakarak "ilk biz yapçaz olm" diye aşırı hırslanmanın, sonra bunu çok kritik bişimiş gibi özel etkinlikle falan sunmanın falan manası yok, demek istediğim o.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...