Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok ateşli seviştiler

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Sotto said:

Adam öldürmeyi,kafa kesmeyi,adam dövmeyi normal gibi heryerde gösterip,diziler çekip,insanın en doğal hali olan cinselliği bu kadar bastırabilen saçma sapan bir ülkeyiz.

Bi de bu var di mi, kızın kafasını bacağını testereyle kesince "e o saatte dışarda dolaşmasaymış" diyip olayı normalleştiren bir zihniyet işte. Kafasına koymak lazım ne eksik ne fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu iran olayları sırasında ölen bir kadın vardı. Yamulmuyorsam atv anahaber bülteninde kızın ölüm anını saniye saniye verdi. Kızın gözlerinin kayması ağzından ve burnundan sel gibi kan akmasını gösterdi ve kimsede durup bunlar anahaber bülteninde ne yapıyorlar diye sormadı. Şimdi çıkıp bir dizide insanlar sevişiyor diye yaptırım uygulanması bekleniyorsa insanların insanlığını sorgulamak gerekir diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

5 dakka degildi be.
bak simdi behlolla biyter camlik gibin bi yerde bulustular, bi sürü saksi maksi vardi. bihter yürüdü behlol ardindan.
yine yürüdüler.
coskuyu verdiler.
bihter suh suh bakislar atti. behlol hadi be oglum!
bihter yatti, hemen ardindan behlol. GUIZAAAAAAA
GOOOOOOOOOL!!!

said:
Kandil gecesi ahlaksız dizi tekrar yayınlanacak

AHAHAHAHA
cok güldüm bu topige, allah da sizi güldürsün aaaay.
Sosyal ağlarda paylaş

Prime-time zaman diliminde "Genel İzleyici" diye yayınlanan dizi için fazla uzun ve açık bence. Öpüşme sahnesi değil yani, 4-5 dakika durmadan ağır erotizm var.

Beren Saat ile sevgilisi bu sahnenin yayınlandığı gece ayrılmış kız arkadaşımın dediği kadarıyla, o derece :p
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ayrılırım ama. kızın sevgilisine hak veriorum kesinlikle :)
zaten bi işi profesyyonel yapmak istiyosan mutlaka bişilerden feragat ediceksin malum. bu hani iş olursa olsun :)

ama bi de şey var eheh, teee kaç bölümdür kaç haftadır şiştiler şiştiler şiştiler. eh sonunda iyi patladılar :P

çoluk çocuk için iyi değil doru..
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben youtubdan izledim. ilk sölediim şey bu mu hayvan sevişmek oldu :P okadar da açık saçık bulmamıştım ilk an. normal bir sevişme sahnesi. artı gayet de güzeldi ayrı bi mevzu. hani şikayet edilicek gibi gelmedi bana.

tabi çoluk var çocuk var o da ayrı mevzu. onalar adına düşünürsek fazla gibi ..

ha ama ben çocuklarımız kötü etkilendi o sahneden diyen anne-babaya sorarım, senin çocuun niye aşkı memnu izliyo? türk aileyapsıına aykırı ilişki fln diye şikayet etmişler. iyi de türk aile yapısına aykırı ilişki dediinin kitabı türk edebiyat tarihinin baş yapıtlarından. bence boş yere cıngar çıakrtıolar şikayet mikayet.. yazık..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o dizi aile dizisi olamaz bence, yani o sınırlar içinde olabilmesi mantıklı gelmiyor bana.
Birde, ask-i memnu batı etkisinde yazılmadı mi abi o dönem, bizden bahsetmesi pek mantıklı değil bence.
Sevişme sahnesi falan filan bu değil de benim asıl dikkatimi çeken, son dönemdeki dizilerde kimin kime gittiği belli değil abi, herkes birbirine yani. Konu mu yok anlamadım nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

haha.. bak ne dicem sana. lisedeyken edebiyat dersinde görmüştük nabizade nazım'ın yazdıı ilk türk romanı falan. ben de yıllar önce gidip bulmuştum. adam romanı 1800 küsürlerde yazmış. acayip eğlenerek bi çırıda okudum, çok güzeldi. garip olansa romanda herkes herkese kayıyoydu artı kimse yaşamadı, ya veremden ya yangından, ya at teper ya deprem olur hesabı hereks öldü lol.. ama tee ozamanki romanda bile herkes herekse yani..

özet geçim alta da kitap açıklaması koyyim:
kitabın girişi, 5.5 sayfa boğaz manzara tasfiri, bayıyo artık ama tasfireden sonra şu giriyo, ışıkları kapalı bir boğaz yalısının pence önünde, perde arkasında iki genç öpüşmeye başladı fln. evli diiller bişi diil. sonra bunnar evlenio, sonra eve hizmetçi gelio, adam hizmetçiyle şaapıo, sonra dükkan sahibi oluo, hizmetçiyle kaçıo, başka ev kuruyo, sonra başka karı tanıyo, hizmetçiyi de bırakıo, o karıyla düşüo kalkıo, dükkana uramıo, ilk akrısı ölüyo, dünnaka bi çocuk bırakıo baksın die, çocuk para çalıo zimmete geçirio, artı bu adamın bıraktıı 2. akrsı olan hizmetçiylemi ne ilişki yaşamaya başlıo, bizim asıl adam bi yosmayla iyice datıyo, dükkan elden idio paası bitio, yosma bunu bırakıo, hizmetçi intaar edio, bu yosmayı bıçaklıo, en son tulumbacı oluyo, yangında ölüyo..

o.O 1800 lerin romanı hacı

said:
Edebiyatımızın ilk gerçekçi-psikolojik romanı sayılan Zehra,1864 yılında İstanbul'da doğan ve 29 yaşında kemik vereminden ölen Nabizade Nazım'ın tek romanıdır. Roman kişilerinin konuşmalarını, kendi dillerinin özelliklerini koruyarak veren yazar, konusunu işlerken araya girip kendi düşüncelerini belirtmekten kaçındığı için öykü tekniğine bağlı bir yapı kurmaya çalışır.

Yazar bu kitabında kıskanç bir kadının çevresindekileri nasıl mahvettiğini, ama sonunda kendi ölümüne de neden olduğnu romancılığımızda ilk kez görülen bir derinlik ve gerçekçilikle verir. Kitapta, Zehra'nın eşi Suphi'nin üç farklı kişilikteki kadınla; Zehra, Sırrıcemal ve Ürani'yle sağlıksız evlilik ve aşk ilişkileri anlatılır ve bu ilişkiler felaketle, ölümle sonuçlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...