Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baron run movie

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Son bosslar zaman alıyor yoksa 4*5 dakikada yapılır hele baron oncesi gelen 5li grup cok zaman kaybı resmen 1-1.5 dakka bekliyorsun gelsinler diye.
Warlock ile 195de vazgeçtim ruhum karardı resmen.
Şimdi yeni hevesle druid ile yapıyorum ama heran cayabilirim malum daha once agzım yandı barondan :P
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Absolut said:

Şu an için 12 dakikaya indirdim ama bosslar dısında bibi lootlamadan. Stealth bi class daha hızlı yapabilir diyecegim ama o da en sondaki odada zaman kaybeder yani aoe olarak casterlar kadar ızlı kesemeyecektr 15e yakın 60 eliteı ve sonrası tipik bekleme suresi var defaoult oalrak baron oncesi gelen 4 elite guardı.

o eliteleri kesiyorsun ama son 1 tanesini tam kapının önünde kes.. kapı açılınca içeri gir bosa çullan.. boss ölünce içeride olduğun için addler hemen karşına çıkar :) onlarıda bir güzel kes.. sonra gir baronuda kes. 5-7 min run olur

Ben söylemiştim bunu ya :) ama böyle boss ismi vermeyince anlam eksikliği olmuş.. Fail..
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Bir bosstan düşüyordu sanırım anahtarı. key to the city olması lazım. Timmy olabilir o bossta.

emin değilim ama ezberden yazıyorum

Living Side
From the main entrance, players proceed to the left. After killing several groups of Undead, you will reach the entrance to the cathedral controlled by the Scarlet Crusade. Beyond this point, you will rarely encounter Undead mobs. Note that you will need The Scarlet Key, a rogue with Lockpicking 275, or an engineer with Powerful Seaforium Charge to enter.

Undead Side
The famous "Baron Run", named after the final boss of this side, consists of undead enemies almost exclusively. Players may enter via the main entrance and head right. If a member has the Key to the City or a means of picking the lock, the party can enter at the Service Entrance as a shortcut.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan artık biri düşürsün bi mount ya yeter. Baroni Thekal ve Raven biriniz düşürün artık şu mountu.
Daha sırada Attumen the Huntsman'in mountu var ama onu henüz denemedim :P Bunu denemiş olanınız var mı yani pata küte dalsam trash sonrası kesermiyim yoksa kalın mı gelir tipik merdiven numarasını mı yapmak gerekir?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...