Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baron run movie

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Şu an için 12 dakikaya indirdim ama bosslar dısında bibi lootlamadan. Stealth bi class daha hızlı yapabilir diyecegim ama o da en sondaki odada zaman kaybeder yani aoe olarak casterlar kadar ızlı kesemeyecektr 15e yakın 60 eliteı ve sonrası tipik bekleme suresi var defaoult oalrak baron oncesi gelen 4 elite guardı.
Sosyal ağlarda paylaş

2 dk nası yapıyon hacı
bossları kesmek lazım değilmi ziguratlardaki
hepsinde en az 10 sn harcasan 2 boss desek bi örümcekle bi banşi
sonra diğeri geliyo abomination mudur nedir onun bossu
ne kadar hızlı kessende ondan sonra kapanıyo kapılar beklişyosun bi süre
ha sonra en son boss bi 10 sn de orda
1.5 dk rahat sürer
stratholme de yürümek var bide taa barona kadar dur kalk yapsan
2 dakkayı geçer aga
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Şu an için 12 dakikaya indirdim ama bosslar dısında bibi lootlamadan. Stealth bi class daha hızlı yapabilir diyecegim ama o da en sondaki odada zaman kaybeder yani aoe olarak casterlar kadar ızlı kesemeyecektr 15e yakın 60 eliteı ve sonrası tipik bekleme suresi var defaoult oalrak baron oncesi gelen 4 elite guardı.

o eliteleri kesiyorsun ama son 1 tanesini tam kapının önünde kes.. kapı açılınca içeri gir bosa çullan.. boss ölünce içeride olduğun için addler hemen karşına çıkar :) onlarıda bir güzel kes.. sonra gir baronuda kes. 5-7 min run olur
Sosyal ağlarda paylaş

Bu son patch ile oluimuş bir bug yanılmıyorsam. Amaç icinden bocek çıkan kutulardan bi surusunu patlatmak kısacası. her bocekli kutu bi tane kilitli kapıyı açıyor. Duzeltilenekadar ne kadar cok yaparsanız kardır :P
Ortalama 5*6 dakikada 1 run ve geri koşması yaklaşık 1.5 dakika deseniz. toplamda 1 full run 7.5 dakika falan. 5x7.5=37.5dakika hadi addler falan zart zurt deseniz 40 dakikada 5 run yapılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Birşey sorucam instance resetlemek için baronu kestikten sonra log out olsam 5 dakka sonra girsem beni baslangıca yollamış oluyor oluyor. Ordan hemen instancedan cıkıp sonra resetleyip geri girmem yeterli mi?
Bunu şundan dolayı soruyorum. Statisticdeki baron kesme sayım bazen artıyor bazen artmıyor kıllandım bi hata mı yapıyorum diye ama bir yandan da her seferinde baron spawn oluyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

Abso seri çıkışa gitmek için ;
Baronu kestin /who 1-10
/invite randomnoob
Randomnoob now party leader
Absopaşa leaves party
You're gonna teleported to hedelöl in 60 secs
/logout
/login
???
Profit
Basitçe birini al partye lider yap çık grpdan teleport ediliceksin en yakın mezarlığa desin log out çek 60 sny bitmeden geri girdiğinde instance kapısına portlamış oluyorsun (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...