Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baron run movie

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

lüffen box style ı anlatın bi :D

ilk sayfadaki vidyoyu izleyin abi. Barona giderken yoldaki kutuları acıyosunuz. İçinden fare yada bocek cıkanları buluyosunuz, kesiyosunuz. Barona giden tüm kapılar açılıyo, zigurat kesmeden 3 4 dakika içinde önünde oluyosunuz. 1 dakika da geri dönmek derken 5 dakikada bir baron farm yapıyosunuz. Bu sayede işte dün son denemede 2 mavi 1 epic at düşünce stratı ve guildi ayağa kaldırdım :D. Exploit ftw :P
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha 2 ay sonra sırf şu movie yi gördüm ve merakımdan hesabımı açtım ilk run sonunda düştü baron mount , bu arada druid ile 3:10 yaptım speed run 3:00 altına bile düsülür cok temiz bi koşu ile , böceklerle dolu gauntletten sprint + jump ile geçince böcükler aggrolamıyor kapı kapanmadan altından kaçabiliyor cat form :D vakit kaybetmiosun tünelde asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bişi sorcam acaba ben reset beceremiyormuyum nedir anlamadım gitti.
Baronu kestikten sonra log out oluyor ve 5 dakka sonra girdigimde girişe yollamış oluyor beni ama instance iç taraftayım. Dısarı çıkıp resetleyip gene giriyorum. Baron ve spawn olmuş oluyor yani resetlenmiş demek degil mi bu? Yani biri ile party atmama veya başka bişiye gerek yok yani. 119 oldu hala mount falan yok hafif bi paranoya bastı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hocam bence hiiiç partye al 5 dakka bekle falan olaylarına girme. Zaten kutuları açıp baronun önüne gelmen yaklaşık 4 dakikanı alıyor. Hadi olsun 5. Dışarı koşmakta 2 olsun. 7 dakikada bir reset atabilirsin dışarı çıkıp. Kaldı ki 1 saatte max 5 run yapabiliyosun sanırım. Ya da belli bir döngüsü var o zamanın altında giremiyosun, fazla instance a girdin diyo. Hiç partye adam almakla uğraşma bence :). Bana da 23. te çıkmıştı huntera, pala kasıyorum, bugdan kurtulmadan 80lersem bıde ona alıcam :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an için peşpeşe yapma derdim yok. Giriyorum 1 run yapıp çıkıyoru myani amaç 4 dakikada run tamamlayıp WoWu kapatıp bir daha zamanım oludugunda gene girip hızla yapmak. O yüzden baronu kesip logout oludugumda beni başa yollamasından sonra dısarı cıkıp reset diyip girmem resete yeterli mi değilmi onu merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hocam bence hiiiç partye al 5 dakka bekle falan olaylarına girme. Zaten kutuları açıp baronun önüne gelmen yaklaşık 4 dakikanı alıyor. Hadi olsun 5. Dışarı koşmakta 2 olsun. 7 dakikada bir reset atabilirsin dışarı çıkıp. Kaldı ki 1 saatte max 5 run yapabiliyosun sanırım. Ya da belli bir döngüsü var o zamanın altında giremiyosun, fazla instance a girdin diyo. Hiç partye adam almakla uğraşma bence :). Bana da 23. te çıkmıştı huntera, pala kasıyorum, bugdan kurtulmadan 80lersem bıde ona alıcam :D.

Eğer partyli olaya giriceksen girişteki ilk mob grubunu kes, sonra baronu kestikten sonra party olayını yaparsın, dışarı çıkmadan tekrar içeri git bak, moblar ölüyse dışarı çıkıp reset, moblar ayaktaysa resetlenmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...