Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ya kendini oynatıosa yeter,
zaten baktığım şeyler müzik,gameplay falan filan.

bide ennn sevmediğim olay, böle oyuna giriosun 31241314131x şey yığılıo kafana. sanıyorum ki bu oyunda yavaş yavaş geliomuş herşey.
güzel

lore a bakıcam, güzel anlatıomu ona bakıcam, skillere bakıcam. iyi yedirmişmi.

bide umarım oyuna girince "ŞURAYI KURTARMAN LAZIM HEMEN GOŞ" şeklinde bişi olmaz.

tiksinç
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 saat oynayıp WOT döşersen haksızlık olur oyuna ya. Ben mesela ilk 1-2 saat oynayıp, oyunun grafikler animasyonlar interface oynanabilirlik vs çok güzel akıcı ama combat çok sıkıcı tam bir JRPG, yine de güzelce hazırlanımş bir themepark şeklinde yorum yapmıştım. HAtta o open betada zamanım olmasaydı biraz daha ilerlemeseydim şu an oynamio olabilirdim oyunu tahminen.

yani şu chart aklında olsun

http://eorzeareborn.com/wp-content/uploads/2013/07/Game-systems-by-level1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Lore dedi lore dediii..

Sictin suark lore anlatimi vs istiyorum demissin 1 ay alir senin levellemen en az egerki yavas yavas sindire sindire gideceksen.

abi wow da 60 olmam 6-7 ay sürmüştü sdsfs

ki şimdi çalışıyorum ve evliyim yani.

ooooooOOOOO

ya mesela 1-2 saat oynayıp wowu almıştım ben zamanında, 1-2 saat dediğim 1-2gün işte lvl 15 falan olmuştum.

OHA QUESTLER SUPER
OHA BRİLL
OHA INSANLAR COK IYI
OHA UNDEADIM FEAR YEMIORM BOGULMUYORM FAK YE
OHA YER ALTINA SEHIR YAPMISLAR
OHA ARTHASIN VIDYODA ÇANIN DÜŞTÜĞÜ YER
OHA w3 te ben burdan geçmiştim
OHA GECE OLUNCA KURT OLUOLAR
OHA FEAR ATAN BÜYÜM VAR VE VOİD WALKERIM VAR SUPEr
OHA SUCCUBUS ICIN SEVEN KALBI BULMAM LAZIM

gibi, böle şeyler yeter yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Şu an düşündüm de tek sıkıntım şu oyun ile ilgili:

Combat çok sıkıcı, yani tam final fantasy aslında geç npcnin karşısına sırayla ability at yen. Fakat mmorpg olduğu için biraz daha hareketlilik değişik bişeyler arıyor insan. Bir de level 13 conjurer oldum hala 2 tane ability var combatta kullanabildiğim. Onun da bitanesi DOT, onu atıyorum ve 1 spamliyorum sadece. O biraz tatsız geliyor işte combata girmek bayıyor.

level 13'de bu yorumu yapmışım. Kanuni style haha
Sosyal ağlarda paylaş

ya combattaki sıkıcılık solo oynarken gerçekten ileride de pek değişmiyor. yani abiltiy sayın artıyor ama karşına mob geldiği zaman ben yine dot atıp 1 spamliyorum , arada push back yapiorum, kenidmi healliom vs. hadi combata başlamadan önce stone skin ve protection atıyorum eğer zor bir questse vs.

bu yani,

combat mekaniği gereği hiç bi zaman daha zevkli olmayacaktır. Sonuçta tab targeting, ability spam, wow stili.

ama dungeonlardaki boss fightlar vs işi keyifli yapan kısım. O durumda zaten aman hep 1 spamliom 2 spamliom ın derdine düşmüyorsun zaten, o heyecanla akıp gidiyor combat.

Ben Titan fightında çook keyfim yerine gelmişti. 20 kere wipe yedim bi PUG grupla. Müziği yeter zaten ^^
Sosyal ağlarda paylaş

oyun swtor'dan da gw2'den her türlü daha hazır çıkmış hemde iyi. oyun sadece storyi bitirmek, arada onlarca dungeon, boss fight'ına girmek için alınır. zaten ucuz ama bulabilirseniz tabi :P

grafikler, müzikler çok iyi. folliage ve tree texture'ları biraz sıkıntılı ama ben bi mmo'da böyle güzel lighting ve hava iklim değişiklikleri görmedim.

dün 50 oldum. skiller açıldıkça monoton combat düzeliyor, birçok off gcd skilli oluyor çünkü. üstüne cross class skiller var onları off gcd seçebiliyorsunuz.

ödüllendirici oyun. gw2'deki gibi carrot eksikliği yok ehehe. hatta abartmışlar her fate'den, duty'den sonra victory müziği giriyor falan single jrpglerdeki gibi :)

story ve lore harika. kısıtlı seslendirme biraz can sıkıyor, yetişmemiş herhalde. ben işsiz gibi bütün cümleleri okuyarak, bütün npclerle konuşarak oynuyorum, güzel dünya kurmuşlar.

mekanlar, dungeonlar çok orjinal. en sevdiğim unsurlardan biri yeni bir yere gidince farklı şeyler görüyorsun, özel çalışılmış. neydi swtor'daki kopya kopya mağaralar, baseler, koridorumsu boğucu alanlar ya

questing çok klasik. git keçi boku topla, gel, bi şuraya git, bişeye bas. adama git, birşey ver gel. şu kadar mob kes. repeatable quest gibi olan levequest'lerde orjinal questler var aslında ama kimse yapmıyor alt class'a saklamak için

community, şuanda themepark'ta bulabileceğiniz en iyi community. oyun zaten hatun friendly hehe.

şu content chart'ı tam doğru değil. çünkü şuan 30+'nın yarısı eksik ama gelicek yani.

tek eksik pvp. o da major patch ile gelicek. kasım diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...