Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Oyunda değilim o yüzden akşam anca davet edebilirim

spike spiegel'e de whisper atabilirsiniz oyunda ise ekleyebilir sizi.

PVP konusunda da oyun Final Fantasy olduğu için kötülere karşı tek bir kuvvet şeklinde geçecek. O yüzden warring factions yok.

world pvp,her taraft kapışma lore a pek uygun değil yani

battlegroundlar ve arenalar olacak. yani PVP instanced olacak. Ama daha implement edilmedi PVP, housing ile birlikte gelecek diye biliyorum bir sonraki content patchinde.

ZAten karakter ekranına girerseniz PVP ile ilgili Morale statı var. Onun dışında duty findera girerseniz PVP tabi var, oradan da battlegroundlara vs. girilecek tahminen.

PVP contenti bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

yapacak, urasacak, arastirilacak o kadar cok sey var ki, oyunda olmayinca bile forumlarda dolasip bazi seyleri ogrenmek hosuma gidiyor :D

2 gündür lvl19 da kaldim, dungeon'a girip main questi devam ettirmek lazim fakat bir kere de o kadar vakit harcayamadigim icin devam ettiremiyorum. fakat yan ivir zivirlar o kadar cok ki, hala oyunun icindesin. tikanip kaldigimi hic hissetmedim. teleport ve tas zimbirtisini ogrenene kadar buradan aya 3-5 kere gidip gelmisimdir yaya olarak, ama sonra tak oradasin, tak burada hehehehe
Sosyal ağlarda paylaş

"Captain Logar" said:

yapacak, urasacak, arastirilacak o kadar cok sey var ki, oyunda olmayinca bile forumlarda dolasip bazi seyleri ogrenmek hosuma gidiyor :D

2 gündür lvl19 da kaldim, dungeon'a girip main questi devam ettirmek lazim fakat bir kere de o kadar vakit harcayamadigim icin devam ettiremiyorum. fakat yan ivir zivirlar o kadar cok ki, hala oyunun icindesin. tikanip kaldigimi hic hissetmedim. teleport ve tas zimbirtisini ogrenene kadar buradan aya 3-5 kere gidip gelmisimdir yaya olarak, ama sonra tak oradasin, tak burada hehehehe

Sen bu oyunlarda yenisin herhalde yabancı? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

class ne?job ne?

dragoon nası?

en uçar kaçar hızlı kapışır bol tuşlu hangisi

class normal başlangıçta aldığın wowdaki gibi sana base abiltylerini veren class

oyunda istediğin classı kasabiliyorsun. class değiştirmek istediğinde o classın weaponını eline aldığı nzaman diğer classa level 1 den geçebiliyorsun. Tabi öncesinde o classın guildmasterı ile konuşman gerekiyor yoksa o silahı equip edemiyorsun.

Job ise, belli classlardan belli levellara ulaşınca alabildiğin advanced class gibi bişey. Job ile de extradan abilityler alıyorsun ve statlarına buff alıyorsun, ama cross-class abilitylerin sınırlanıyor. JOb ı da bir soul crystal var her jobun onu equip edince o job a dönüşüyorsun yanitamamen o job a dönüşme gibi bişey yok, çıkarınca onu tekrar eski normal classına dönüşüyorsun.

Örneğin Conjurer başlıyorsun. level 30 oluyorsun. sonra arcanist e dönüyorsun onu da 15 e kadar kasınca. Sana conjurer guildmasterı bi quest veriyor gidip yapınca White Mage jobunun soul crystalini alıyorsun. Onu equip edince. level 30 White mage oluyorsun bundan sonra aldığın her experience yine conjurera yazılıyıyor ama white mage oluyorsun o crystali equip ettiğşne sürece o şekidle level 50 ye kadar kasıyorsun.

mesela üstüne gladiator classı aldın . Gittin onu da 30 yaptın.

30 gladiator 15 conjurer ın olunca, paladin job u alabiliyorsun. Gidip bunun üzerine paladin crystalini de alıp onu equip edip tank olabilirsin.

bu şekidle class ve job sistemi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...