Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yahşi Batı [Cem Yılmaz]

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ya adam bi eksikliği giderdi, bizde recep gibi çok fazla karakter çıkmadı, hele sinemada çok çok az yani. adam da damarı buldu alabildiğini alıyor. şahan salak bi adam değil sonuçta. recep beğenilir beğenilmez o değil sorun şahan yaptığı işi iyi yapıyo, kazanıyo da
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Orası öyle, bu adam ömrü boyunca skeç yapsaydı gayet götürürdü ki o skeçleri bu filmlerden kat kat daha kaliteliydi.

Ha şu var, adam hiçbir maliyet altına girmeden 33 milyon TL kazandı 2. film ile, ee halkta iki küfür duyunca mutlu olacak diye gidiyor sinemalara, ne gerek var diyip yapmaz adam nasılsa ne koysa oraya halk gidecek

bu adamlar varken niye sinemamız gelişmiyor demekte normal işte, bu şahan'ında suçu değil aslında adam bug buldu sömürüyor işte

Evet, zaten Sahan kendi soyluyor, "Skec yaparken haftanin hergunu calisirdim az para kazanirdim, simdi 1 ayda bir film cekiyorum trilyonlar kazaniyorum, gelen reklam teklifleride cabasi. Simdi 1 ay calisiyorum 11 ay oturuyorum." dedi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

blair witche saygı duyulurken şahana saygı duymamak saçma. adam az maliyetle çok gişe yaptı. yapabilen olsa yapılırdı herhalde. kimsenin ben sinema sanatına saygısızlık yapamam diyip milyon liraları elinin tersiyle iteceğini düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

aksine başarısından ötürü şahan'a saygım var biraz, nitekim bu kadar boktan şeylerle böyle paralar kaldırmak olağanüstü bir başarı, bir tek michael bay'e kısmet oldu son yıllarda birde şahan'a

şahan'ın skeçlerini boktan bulurken tesadüfen recep ivedik tiplemesini izleyip önyargılarımı aşmıştım. güzel bir tiplemeydi. filmlerde her ne kadar sığırlığa vursa da işi hala güzel. lombak'taki ayı oğlu ayı'yı andırıyor ondan beğeniyorum belki de.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu sırada söylemeden edemiycem film sadece komedi olarak değil bütünüyle bir "film" olarak çok çok iyi

öncelikle senaryo ÇOK başarılı. düz parodi diyip geçilecek gibi değil. arog/gora saçmalıklarından sonra komedi filmine ciddi olarak düşünerek yazılmış bir senaryo = win. twistler çok iyiydi

oyunculuk bir iki yan rol dışında çok iyi

müziklerdeki batı/doğu sentezi çok iyi

teknik olarak çok iyi. o açılış kısmı neydi öyle filmin yahu sanat yapmış adamlar

espiriler de gerek leş olsun, gerek ince olsun, gerek belirli kitleye olsun çok yerindeydi. bir iki yerde sıktı gerçi

verdiği mesajlar da yerinde ve düzgündü. abidik gubidik ucuz numaralara yatmadan ince ama anlaşılır bir biçimde olmuş

inşallah hep kendini geliştirmeye devam eder cem yılmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...