Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.2: Call of the Crusade

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

patch yükledim 450+ küsür mb. uykum geldi finish dedim kapatım. (firewall açıktı indirirken ama komple indirdi)

oyuna girmeye calısınca giremedim. firewall iptal edip girmeye çalıstım,

The file "C:Program FilesWorld Of WarcraftDataenGBpatch-enGB-2.MPQ" is read only and cannot be updated. (ConflictManager:DeleteFile)

hatası aldım( firewall kapalıyken )

şimdi tekrar oyunu açayım dediğimde patch yeniden yüklemeye çalışıyor ve %70e gelince yine yukarıda yazdığım hatayı veriyor.

yardım
Sosyal ağlarda paylaş

Mix said:

patch yükledim 450+ küsür mb. uykum geldi finish dedim kapatım. (firewall açıktı indirirken ama komple indirdi)

oyuna girmeye calısınca giremedim. firewall iptal edip girmeye çalıstım,

The file "C:Program FilesWorld Of WarcraftDataenGBpatch-enGB-2.MPQ" is read only and cannot be updated. (ConflictManager:DeleteFile)

hatası aldım( firewall kapalıyken )

şimdi tekrar oyunu açayım dediğimde patch yeniden yüklemeye çalışıyor ve %70e gelince yine yukarıda yazdığım hatayı veriyor.

yardım

hallettim.

oyunu ağ destekli güvenli modda calıstırınca ufak bir update yaptı ve sorunum çözüldü.

bir sorum daha var. oyuna girdigimde add onlarım bozulmuş.. örnegin quest guru yüklüydü fakat L ye basınca questlerimi hiç göremiyorum. yok gibi gösteriyor.

world mapim ufaltılmıstı (cartographer) fakat büyük gözüküyor add on yok gibi

karakter seçimi ekranında addonları güncelletitm fakat problem çözülmedi
Sosyal ağlarda paylaş

server acıldı bi yeni bg yaptım. baya eglenceli gibi.

bir de totc 5 men normal e gittim. çok kek ama eğlenceli bir dungeon yapmışlar.

son boss tam pehlivan. yenilen pehlivan güreşe doymazmış lafı onun için söylenmiş resmen. 2 defa canlanıyo iskelet hayalet olarak filan aheha.
Sosyal ağlarda paylaş

bu yeni mount için quest eziyet olmadan gidip yapın derim. 3-4 kişi aynı quest ustundeyken bile 20 defa zehirlenmek eziyet. millet öldürüyo mobları spawnı da fazla değil. ileriki günlerde yayıldı mı 20 tane adamın aradığını düşünmek istemiyorum bile.

yaptım biraz önce kurtuldum.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

bu yeni mount için quest eziyet olmadan gidip yapın derim. 3-4 kişi aynı quest ustundeyken bile 20 defa zehirlenmek eziyet. millet öldürüyo mobları spawnı da fazla değil. ileriki günlerde yayıldı mı 20 tane adamın aradığını düşünmek istemiyorum bile.

yaptım biraz önce kurtuldum.

dun ilk is gittim, millet coktan dolusmustu yapamadan /hs cektim, sinir oldum. onceden kimsenin haberi olmazdi bu tarz seylerden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...