Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.2: Call of the Crusade

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Regalya said:

Patch geldi hala binek droplarında tık yok raresiz 100 mount yapicam lol 96/100
ahahah sanırım rep falan kasıp her rengi dizdin. benim daha mount veren herhan gibi bir yerle yeterli repim olmadığından yapamıyorum. 2007 de başladım netherwinge ben anca honored olmuşken woltk geldi biraktim. o günden beri de kasmadım. bende de rare yok 10 tane falan oldu ama mount sayısı ^^

300 old strat yapıp mountun düştüğünü görmedim o da ayrı konu
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle heryere exalted oldum bütün pvp mountlarını aldım tailor+engi aldim 2 tanede class mountu sonra champion sealları kaçırmadan kasıyorum hergün vs vs tık yok yumurtadan hep omlet polar bear kesesinden hep kaşar peyniri zg/kara vs hep boş çıkıyor :D
(Obsidian drakeleri felan rareden saymıyorum sonuçda 3d atıon düşüo)
En az yaptığım strat 70 kere felan pre bc ve bc de çok kastığımdan wotlk da baydı kasması onuda göremedik
dkya rep kasarken 15 kere attım baron dedim birader ben yatıyorum az kas bakayım şunu 2 dakika sonra tepik "kah lan kalkh mohuaha düştü"
Gudubet char resmen dier charlara düşüo bi ona düşmüyo buglumudur nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Faction Champions çok zor geldi ya bi türlü yapamadık karşımızda

balance druid
retri pala
rogue
warlock
resto shaman
disp priest
şeklinde kadro var healerları kitleyip dps indirelim diyoruz olmuyor healer keselm diyoruz olmuyor var mı taktik önerisi olan ?

bizim setup
prot warrior
rogue
resto shaman-druid
2x hunter
2x dk
mage
fury warrior
Sosyal ağlarda paylaş

* tankınız/larınız DK ile warrior u alsın tanklasın, tanklamakdan kasıt her Cd de tauntlasın ...
* shaman ı sheepleyin
* Dklardan biri death griple uzaga alsın priest i
* tremor vs herdaim acık olsun, birini assign edin daldıgınız adamdaki ne var ne yok hepsini purge/dispell lesin
* Baslangıcta herkes odanın obur ucuna gitsin aggro olmuyorlar, adam gibi target secimi vs yaparsınız,
* biri ni assign edin totemlere (mage misal)
* adamlar uzak ve aggrolu degilken, herkes max Cdleri pop etsin,Army of the deadler falan, tank daldın DK griplesin verin Bloodlust ı cok fazla sorun cıkmaması lazım.

en belalısı resto druid deldigi zaman, rejuve 50k ticklermi ayıp ...
Sosyal ağlarda paylaş

bugün pug girdim kestik 10m

pri ye direk nuke giriştik, hp si düşük zaten hemen iniyor
arkasından pala
bu sırada shaman hep cc deydi, bizi en çok uğraştıran shaman olduğu için paladan sonra shamanı aldık
hiç adam kaybetmediğimiz için gerisi tıkır tıkır indi zaten

5-6 kere wipe yedikten sonra ot druidimiz heal e döndü
3 healer direk ilk denemede kestik

edik: bu arada pull direk warrior charge + fear la yaptık
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce ben de 25 men pug ile kestim 3 bossu da. 3. denemede filan kestik faction champions'ı.

önce healerları interrupt etmeye calistik roguelar ile ama yetmiyo. dps leri cc liyip once healerları filan kestik. sonrası geldi zaten.

warrior ı dk kiteladı filan. rogue bi ara sorun cıkartıyor gibiydi ama cabuk yatıyo abanınca.

bu arada pvp spec+ pve itemlarla oynadık.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

ayy kıyamams druidiniz mi yok yoksa? =((((

1 tane vardı resto druidimiz attık onu da guildden. Evet druid slotumuz sonuna kadar açık. Aramıza katılan druid her türlü loottan faydalanacak. Geçen gün druid tank itemi çıktı mesela trinket. İçimiz gitti.

Warlock çok arıza çıkartmıştı. Bir de nedense hex atamadım bir türlü warlocka. Diğer atılabilen hepsine attım bi ona atamadım fight boyunca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...