Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Sevgili günlük

dün Nazın dediği gibi güzel bi buluşma geçirdim kızla :) bugün ise hiçbir şey yapmadım.Geç uyandım paso iddaa falan oynadık babamla iddaadan yattık ama zararımızı altılıdan çıkardık :) ne gelir var ne gider gün geçirmiş olduk.

Yarın cumartesi buluştuğum kızla buluşucam ve bu buluşma sanırım herşeyi belli edicek.Umarım herşey güzel olur

O değil son 4-5 gündür öss'ye çok ara verdim yarın akşamüstünden itibaren kampa girmem gerektiğini ve harıl harıl ders çalışmam gerektiğini yoksa sadece ege arkeolojiyi kazanıcağımı düşünüyorum

Fede git oğlm ne güzel arkeoloji dese de memnun kalmam.

Neyse günlük saat 3.40 sana da iyi geceler kib görüşürüz yarın bb gl hf
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük mesai bitti, ama daha eve gitmedim halen oturuyorum. acıktım ulan! Bi de bugün bayaa bi yoğun olur dedim, ama pek öyle olmadı rahat sayılırdı. Acil yetiştirilmesi gerekn bişey de yoktu... :P Bi ara eve gideyim de ramen falan yiyim ben yea :D

edit : Bi de bu mesajı tam gönderirken cebime mesaj geldi. hey allaam ya. mesajdaki ilk cümle "gökselin mektubumu buldun mu..." diye başladı sildim direkt. spam istemiyorum denyo avea. of.
Sosyal ağlarda paylaş

sefgulu gunluk,
bugün sabah 8 de bostancıdaki silah sesleriyle birlikte uyandım baktım 12 tane mesaj gelmiş telefona can sana bişey oldumu diye. Neyse kahvaltı falan kahvaltıdanda kastım bi kase cornflakes.. O bu sonra okula gittim okula din sözlüsüne (evet son sınıfım dinden kalıcam..) Neyse ordan çık koş koş suadiyeye dersaneye zırtapoz bi biyoloji etüdünden sonra koş koş kimya özel dersine 2 saat organik kimya beyin mıncıklamasından sonra tekrar suadiyeye dersaneye etütlere geri dönüş çıktım ordanda yeni geldim eve hala sabahki bir kase cornflakes le duruyorum eve geldiğim gibi bıraktım kendimi yere.. Eve dönerkende açlıktan başım döndü düştüm minibüste zaten of günlük of bitirdi bu öss beni mecalim yok 1 saat yatıp tekrar sorularıma dönmem lazım. YETER LAN! bi günde bi insan minibüs caddesini 10 kere baştan başa dolaşıp bu kadar derse girmezki..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çok yorucu bi gündü
az uyudum
erkenden uyanıp haydarpaşaya gittim
yarın akşama bilet aldım
doktora gittim
sivilcelerim için 3 tane ilaç verdi o_O
cilt bakımından sonra
kadıköye gittik
ordan beşiktaşa
ordan sarıyere
annemle nostalji yaptık