Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Lorrotar said:

günlük sana belki 2. yazışım filan su forumda.yeter bıktım vallaha.gitmek istiyorum allahın belası ülkeden inanılmaz baydım.pes ediyorum bırakmak ıstıyorum artık ülke boku yemiş,insanlar artık özgür bile değiller.farkında da değiller.herkes bi mutlu.ben mi çok düşünüyorum,kendımı sorumlu hissediyorum veya aslında normal bişey mi bu anlamadım.paranın satın alamadığı şey şu işte.mutluluk.orta direk yaşayıp boş beleş ama mutlu olmayı cok isterdim.son 5 senedir mutsuz oldugumu farkettım canıma tak etti.wow vesaire salak salak oyunlar oynayıp salak salak işler yapıp kendımı uyutuyorum afyonluyorum.amerikaya okumaya gidicem ayağına gidip teslim olup,türkiyeden elimi ayağımı çekip kafaya takmadan daha huzurlu,refah düzeyi yüksek bi hayat sürmeye çalışsam mı diye kendıme soruyorum.umarım ailem seçimlerden sonra benle aynı fikirde olup oğlum git hayatını kurtar derler ve destek olurlar.ağlıyorum günlük ağlıyorum.

Sakin ol kardeşim, hissettiklerinde yalnız değilsin. Ama inan ki yurtdışına gitmek de seni rahatlatmayacak. Burada kalıp mücadele etmeye çalış. Hem seni sıkıntıya düşüren şeylerle mücadele et, hem bu ülkeyi bombok hale getirenlerle mücadele et. Herşeye rağmen "yok arkadaş, bana ne, çekip gideceğim buradan" dersen de senin bileceğin iş. Saygı duyarım. Sadece yurtdışında da seni refah, cennet, huzur beklemiyor. Bunu bilmeni isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba günlük.

sana ağlanmaya geldim.
aldığım radikal bir kararı uyguladım. biraz trajik oldu ama napalım. ya aslında bence herşeyi mahvettim gibi ama iyi yaptım aslında. belki de yapmadım, uzun vadede pişman olabilirim. abi neden ben rahat duramıyorum, kontrol manyaklığı gibi bu. hayır sanki görmicem. ama gidişat kötüydü dur demek gerekiyordu. ama bu kadar tatlı da bir insan olamaz herhalde. üzülmemiştir umarım.
sessizce ağlıyorum dertten kederden günlük :)

iyi bok yedim günlük :)

oof of.
Sosyal ağlarda paylaş

Östrojen kokuttunuz yalnız . Düzeltiyorum.

Bende acıktım 1.5 porsiyon acılı adanayı soyledım ustaya, offf varya akşamda sahilde bizim cocuklarla 2 tek attık üstüne bizim ustanın yerinde işkembemizi içtik oohhh.

Tamam düzeldi. Tabii bütün gün evdeydim aslında ben günlük. Gayet snooker günü yaptım kendıme ve şimdi profiterol yıyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

Dün baya iyiymiş lan hahaue

Dün birinin telefon numarasını almışım ama kim o hiç hatırlamıyorum lan günlük ahahhaha. Kedi olalı bi fare tutmuşum ama tipi mipi nasıl fikrim yok. Bir de alkolikliğe doğru temiz adımlarla ilerliyorum aferin bana. Nasıl bişidir aceba gerçi pek güzeldi gördüklerimin neredeyse hepsi O_o

Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Diablo_Angel said:

motorla kaza yaptım günlük sağ baldırda 7-8 cm morluk var ayak bileğindeki kemik kaymış tekrar oturmuş yerine nasıl olmuşsa sağ kolda kesikler var 1 haftadır kıçımın üstüne oturamuyorm. :/

Geçmiş olsun dostum.

tşkr ederim ne kadar kaza yapsakta hala vazgeçemiyoruz nasıl bi aşksa :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...