Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Ractamainus said:

özel sektörde çalışmadın değil mi?

Parası iyi değilse veyahut kendi işin değilse istifa et abi özel sektör çoook yoruyor adamı.. Söylenmeyi seviyorsan doğru sektördesin ama :D

ev boş diye millette kalıp duruyorum günlük, arkadaşın dedesi artık ''oğlum senin evin yok mu burada yaşamaya karar mı verdin?'' dicek diye korkmaya başladım afsda en iisi evime gideyim :D şansım da azdan biraz çok gibi ama bakalım kısfmet..
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,

Bir ders almaya çalışıyordum 1 haftadır, hocası kimseye consent vermiyor, zira 40 kişilik kotası dolu derste ek olarak consent bekleyen 60 kişi falan var.

Add/drop dönemi geldi çattı, benim de consentim var beklemede. Böyle kara kara düşünüyordum "Ulan bu hoca 5 kişiye consent verecek, bana düşer mi ki acaba?" diye.

Neyse alabileceğim başka bir ders var mı diye Schedule açtım, girmişken de şu dersin kotasına tekrar bir bakayım dedim. O da ne! "39/40". Bir kişi dersi bırakmış, dersi kovalayan 60 kişi var ve ben o aradan, birkaç saniyeliğine boşalan bir kişilik kotayı hemmen doldurdum. Çok ballıyım lan aahhahahahahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...