Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pvp yi bırakıyorum...

Tragoedia

Öne çıkan mesajlar

Hep söylerim dk ve paladin oynamak inanılmaz kabiliyet işi.Bu classlar ile pvp yaptığınız zaman oyunun ne kadar dengeli olduğunu göreceksinizdir.

Dalga bir yana denge adına dayanağınız nedir?
Açıklasanız bizde yanlışlarımızı görsek, kızarsak falan...
Sosyal ağlarda paylaş

ben resto şamanım.. pve specliyim.. eşyalşrımdan kafalığım mavi HoS HC drop trinkeltlerimden biri yeşil quest hediyesi.. kalan eşyalarda işte 200-213 sevilerinde epic oalrak değişiyor

teke tek geliyoruz.. DK kesemiyor.. retri pala kesemiyor.. ki sadece 6k hp var.. (ben de onalrı kesemiyorum o ayrı)

druid geliyor uzun combat sonu artık sıkıntıdan bırakıyorum "vur kellemi" diyorum..

locklara bir şey diyemiyorum henüz kesebildiğim çıkmadı

yani loclar op

dk lara değil lock lara nerf lütfen

saygılar

???

profit
Sosyal ağlarda paylaş

Tragoedia said:
şu an itibariyle
890 resi ve %20 sl den gelen damage reduction'ı olan hp'si unbuffed 21.8k olan warlock main charımı arenada gelen
Unholy dk + peti + gargoylesi + frost mage + peti + mirrorları nedeniyle anlayamadan 3 saniye içinde ölmem nedeniyle bırakıyorum . 2v2 arena mı yapıorm 8v2 mi anlamadım :X
allah belanı versin blizz tek stress attığım yer arenalardı oysa.!
biraz sinirle yazdım . edit gelicektir

Gerçekten sabah sabah gözlerim nemlendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Syn said:
ya frost dk ve retri paladinlerin burst damagelari ile 1.5 sn'de ölseydin?

ahah bugun bu olay basima geldi 830 resillance var pve talentleriyle takiliyorum oyle iddam yok pvp de seti almistim wg den gelen honorlarla falan wsg de bi paladin boyle ne oldugunu anlamadan kesti oyle baktim ileriye dogru 8k obliterate yedim dk arkadasdan o efsane
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:
tunca said:
axedice said:
Blizzard dengeyi gayet güzel kurmuş bence oyun on numara ama siz yeterince iyi oynayamadığnız ve bu gerçeklerle yüzleşmek istemediğiniz için suçu dengeye, ghostcrawlera, ne biliyim DKlara falan atıyorsunuz.

Arkadaşlar eğer yeterince iyi değilseniz bunun sorumlusu classınız değil, sizin yetersizliğiniz.

qft
wow gördüğüm en dengeli pvpye sahip oyun. kimse gelip ağlamasın burda, sadece ne kadar yeteneksiz olduğunuzu gösteriyorsunuz..

hangi dengeden bahsediyosun sen allah askina ya..

Su an ben sana soyle diyim arena da warrior'in iyisi dk , resto druid'in iyisi paladin ..

Gel oyna bu 2 classla sonra dengeden konusalim..

4 yıl warrior 6 yıl druid 2 yıl dk oynadım 2knın altına düşmedi ratingim. QQ MORE NOOB
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:
dEaThMooN said:
tunca said:
axedice said:
Blizzard dengeyi gayet güzel kurmuş bence oyun on numara ama siz yeterince iyi oynayamadığnız ve bu gerçeklerle yüzleşmek istemediğiniz için suçu dengeye, ghostcrawlera, ne biliyim DKlara falan atıyorsunuz.

Arkadaşlar eğer yeterince iyi değilseniz bunun sorumlusu classınız değil, sizin yetersizliğiniz.

qft
wow gördüğüm en dengeli pvpye sahip oyun. kimse gelip ağlamasın burda, sadece ne kadar yeteneksiz olduğunuzu gösteriyorsunuz..

Su an ben sana soyle diyim arena da warrior'in iyisi dk , resto druid'in iyisi paladin ..

4 yıl warrior 6 yıl druid 2 yıl dk oynadım 2knın altına düşmedi ratingim. QQ MORE NOOB

BEN 6 YAŞIMDAN BERİ PALADİN OYNUYORUM QQ
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:
axedice said:

qft

bir enchance shaman gelecek ve stunlock ile ilgili anıları depreşecek ve qft aggro çekecek.
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:
dEaThMooN said:
tunca said:
axedice said:

qft

Birincisi bu tarzini deistir, karsinda 10 yasinda cocuk yok ..

Ikincisi ben sana demiyorum ki 2k rating yapilmaz diye .. Ayrica sen benim 2k yapmadigimi nerden biliyosun ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...