Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pvp yi bırakıyorum...

Tragoedia

Öne çıkan mesajlar

aha bunlarda setup ve ratingler.

said:
The top 10 teams of the 2009 Arena Tournament’s online qualifier as of April 8, 2009 are listed below:

American Standings
Rank. Team Name Classes Win – Loss Team Rating
1. a wild rogmonkey appears Hunter, Mage, Shaman 126 – 31 2540
2. well then Death Knight, Paladin, Warlock 167 – 40 2538
3. GET TANKED Death Knight, Paladin, Warlock 164 – 45 2521
4. monkey attack squad Hunter, Mage, Shaman 296 – 129 2519
5. BARKSDALE CREW Death Knight, Paladin, Warlock 195 – 66 2513
6. GET MONEY GET PAYCE Death Knight, Hunter, Paladin 264 – 133 2510
7. Primatech Death Knight, Paladin, Warlock 100 – 19 2500
8. Almost Eighty On Live Rogue, Shaman, Warlock 147 – 54 2491
9. Lord Icarium n Friends Mage, Priest, Rogue 104 – 39 2484
10. big team Rogue, Shaman, Warlock 145 – 56 2483

European Standings (Source)
Rank. Team Name Classes Win – Loss Team Rating
1. we r randoms Mage, Priest, Rogue 189 - 65 2401
2. Gqwgqwgqgqgq Mage, Priest, Rogue 155 - 48 2362
3. eDawgs Mage, Priest, Rogue 165 - 66 2351
4. BOMBERS Hunter, Paladin, Priest 181 - 78 2345
5. Improved Clicks Death Knight, Hunter, Paladin 276 - 158 2340
6. seriously ure out Druid, Warlock, Warrior 242 - 142 2335
7. Unstable bomb Death Knight, Paladin, Warlock 160 - 60 2332
8. Hex and the city Druid, Mage, Shaman 128 - 72 2330
9. WHAT IS UP YO Hunter, Shaman, Warlock 172 - 72 2327
10. àAà RAT Mage, Priest, Rogue 199 - 107 2313
Sosyal ağlarda paylaş

bundan yıllar önce henüz ufacık bir ufaklıkken, evdeki bir tadilat sırasında ustalardan birinin telefon kablosuna ayağının takılması sonucu ultima online'da britain mezarlığının ortasındaki karakterime olan erişimimi birkaç dakikalığına kaybetmiş, oyuna girdiğimdeyse henüz bir saat önce aldığım son model agapite setimin karakterim öldükten sonra hunharca kapışılmış olduğunu görmüştüm. bu olay hayata bakış açımı adeta yüzseksen derece değiştirmişti ve hiç vakit kaybetmeden oynadığım free serverın forumlarına giderek "yeter, bırakıyorum..." benzeri başlığa sahip bir konu açmıştım.
işte bu konu beni yıllar öncesine, o ufacık bir ufaklık olduğum zamanlara döndürdü adeta.
saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard dengeyi gayet güzel kurmuş bence oyun on numara ama siz yeterince iyi oynayamadığnız ve bu gerçeklerle yüzleşmek istemediğiniz için suçu dengeye, ghostcrawlera, ne biliyim DKlara falan atıyorsunuz.

Arkadaşlar eğer yeterince iyi değilseniz bunun sorumlusu classınız değil, sizin yetersizliğiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Axedice burning crusade de bir rogue olarak oyna ve feral druid kes görürsün nasıl imba bir denge varmış.Diğer insanlara bir şey bilmiyorsunuz deyip yargılayıp atmaktan çok söylediklerinde bir mantık ara derim ben.3.5 sene oynadım şu oyunu çokta iyi oynarım ama şu an dk lar gayet op bu gerçekle yüzleşemeyen sensin bence
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Blizzard dengeyi gayet güzel kurmuş bence oyun on numara ama siz yeterince iyi oynayamadığnız ve bu gerçeklerle yüzleşmek istemediğiniz için suçu dengeye, ghostcrawlera, ne biliyim DKlara falan atıyorsunuz.

Arkadaşlar eğer yeterince iyi değilseniz bunun sorumlusu classınız değil, sizin yetersizliğiniz.

qft
wow gördüğüm en dengeli pvpye sahip oyun. kimse gelip ağlamasın burda, sadece ne kadar yeteneksiz olduğunuzu gösteriyorsunuz..
Sosyal ağlarda paylaş

Valtyr said:
Axedice burning crusade de bir rogue olarak oyna ve feral druid kes görürsün nasıl imba bir denge varmış.Diğer insanlara bir şey bilmiyorsunuz deyip yargılayıp atmaktan çok söylediklerinde bir mantık ara derim ben.3.5 sene oynadım şu oyunu çokta iyi oynarım ama şu an dk lar gayet op bu gerçekle yüzleşemeyen sensin bence

Aman tanrım. "Geçen" expansionda classlardan bi tanesi diğerini 1e1de kesiyor muydu? =((

Ben de mesela prot paladin halimle bglerde falan benim diyen rogueları kesebiliyorum. NERF PROT PALLIES
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

daha guzel aciklanamaz
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:
axedice said:

qft
wow gördüğüm en dengeli pvpye sahip oyun. kimse gelip ağlamasın burda, sadece ne kadar yeteneksiz olduğunuzu gösteriyorsunuz..

hangi dengeden bahsediyosun sen allah askina ya..

Su an ben sana soyle diyim arena da warrior'in iyisi dk , resto druid'in iyisi paladin ..

Gel oyna bu 2 classla sonra dengeden konusalim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...