Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pvp yi bırakıyorum...

Tragoedia

Öne çıkan mesajlar

şu an itibariyle
890 resi ve %20 sl den gelen damage reduction'ı olan hp'si unbuffed 21.8k olan warlock main charımı arenada gelen
Unholy dk + peti + gargoylesi + frost mage + peti + mirrorları nedeniyle anlayamadan 3 saniye içinde ölmem nedeniyle bırakıyorum . 2v2 arena mı yapıorm 8v2 mi anlamadım :X
allah belanı versin blizz tek stress attığım yer arenalardı oysa.!
biraz sinirle yazdım . edit gelicektir
Sosyal ağlarda paylaş

hani biz daha partnerle soyle yap boyle yap demeye baslamadan yinede şahlanıyor aman naralarıyla gelen dk nagrand arenada soldaki pilların arkasına daha portalı koyar koymaz bana death griple 1 el ense cekmesi suretiyle frost mage in petinden novayı yemem ve ustune gargoyle mirrorlar ve gökten yağan tiesto live performance ışık kurgusu tipindeki speller ile 3 saniyede nagrand'ın o bereketli çimenlerini öpmem bir oldu
neyse artık go go 3.1 aff locks biraz daha dps de competition yapalım ..
Sosyal ağlarda paylaş

Tragoedia said:
Aket-Atum said:
geçmiş olsun, işte bu yüzden pvp ile alakam yok :)

olm ege ben gökay .
unutmaki sende 1 meyç sin . meyçlere kılım ne güzel tbc s1 de 2şer 2şer alıoduk aşşa (:D

zamanında bi warlock tek başına 1 party alırken stres atıyordun yes , bitti o dönemler.

not: benim karakter mage,hiç bi zamanda op olmadı mage, bi dönem şu öküz arcane dışında tabi oda nerf yedi hemen zaten.. siz warlocklar halen op.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:
wow oynuyosan sadece pve'ye odaklanmak lazim, oyle 2 3 saniyede inersen zaten pvp olmaz.

böyle teoricraft yada kagıt üstü pvp yi sevmeyen 1 adamımdır . ama oyle 1 durumda kungen i awake heallese gene kurtaramaz .
+ olarak 2-3 saniyede indiğim için pvp yi bırakıorm zaten
Sosyal ağlarda paylaş

yok tanimiyorum ama eger o komboya karsi surekli oluyorsa ki sansli kritler oldugunu varsayiyorum ben her arenaya voidwalker sacrifice edip ole cikicak baska yol yok pvp yi birakmak da cok sacma ne kadar zor o kadar eglenceli oldugunu dusunuyorum ben sahsen

10855 mi ne damage absorbluyodu sanirsam sacrifice oda yetmyiosa baska yolunu ariycaksin
Sosyal ağlarda paylaş

bana l2p diyen zat-ı muhtereme bak :)
shadow ward dışında sen sacriface ın arena başladıgı anda hala üzerinde durdugunu mu zannediosn . bizim köydeki wow da artık durmuyo valla :)
eğer bana how to play like a noob için l2p dediysen eyvallah derim ama onun dışında :
i am sorry but u FAIL ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...