Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7.62 High Calibre

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

solo gidiyorum ama konvoy görevinde bombayı diyorsan adamın verdiği bayraklı takvimin renk sırasına göre kabloları kesiyorsun. banditleri öldürmeyi diyorsan gündüz vaktiydi modifiye g36 ile 100m'den indirdim hergeleleri. ordu devriyesine de rüşvet verdim.

solo dedim tabii ama zorlu tabii, bazı bölümlerde hayli load yapmam gerektiği oldu. (:P) benim gibi pinti değilseniz (zırhlı için para biriktiriyordum) adam alabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

silah detayları muhteşem ya, wiki'den bakıyorum da minimi sülalesinin 5 tane filan türü var, hepsini ayrı ayrı koymuşlar, hangi kartuşlar uyuyor, hangileri uymuyor, hangilerinde ne ilave özellik varsa hepsi var. ilk defa silahlar içeren bir oyunda bu kadar detay ve gerçekçilik görüyorum. ağlamak istiyorum. :)-D

mermi çeşitleri de süper, susturucularla beraber kullanmak için subsonik mermiler bile var.
Sosyal ağlarda paylaş

tam spec ops oldu karakter, gece görüşünü açıp susturucuyla uzaktan avlıyorum m249 ile dağıtmak istemediğim zamanlar. B)-

bu arada main quest'i tamamladım ama "devam etmek istiyor musun?" diye sordu vault overseer, (:P) devam etmek istemezseniz bizim oyunda yaptığımız seçimlere göre oyunun sonunda ülkeye neler olduğunu okuyorsunuz fallout usulü. (sadece yazı gerçi ama olsun) neyse sonra load ettim çünkü daha esas ekşın yeni başladı.

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada, bazı grenade launcher'lara filan cephane yüklenmesini engelleyen hatalı satırlar var orijinal dosyalarda, birisi o satırları düzeltip koymuş net'e. buradan yükleyeceğiniz sıkıştırılmış dosyayı oyun klasörünüzün içinde INI/Items klasörünün içine açın düzeltmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
hayır sadece senin avatarın olacak tek bir karakteri seçiyorsun oradan, skill'ini veriyorsun. oyun başlıyor rpg gibi tek kişiyle. tek kişiyle bitirebilirsin oyunu benim yaptığım gibi, ya da barlardan merc toplayabilirsin rastladıkça.

oyun tier atladıkça eski merc'ler kaybolup yenileri geliyor, o nedenle özellikle beğendiğiniz olursa "sonra alırım" deyip bırakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Heee. Peki illa alınması ya da yüksek tutulması gereken karakter özellikleri var mı?

Sam said:
YENİ BAŞLAYANLARA ÖNEMLİ NOT:

zorluk seviyesini gidip elle ayarlayın, normal zorluk seviyesinde gerçekdışı bazı avantajlar var çünkü. elle kapatmanız lazım onları birşeye benzemesi için.

Bi de burda bahsettiğin ayarlar nedir? Hiç oynamadan elle neyi ayarlicam bilemem şimdi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

karakter özelliklerini seçemiyorsun ama yukarılarda bir mesajım vardı hangilerine önem verilmesi gerektiğini anlatan. manual'deki stat & skill sayfasına bir göz atarsan daha iyi fikir verir. hepsinin artabildiği miktarlar değişik çünkü.

ayarlarda armoru bütün bedene yansıtma gibi açık 2-3 ayar var, hepsini kapamıştım ben isabet şansı gösterme hariç. daha zor ama daha gerçekçi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ilginç ya, bazısında böyle sık crash olduğunu okumuştum ama bende o kadar olmadı. tekrarlayan sadece burst ile ilgili bir crash vardı (şarjörün 3/4'ten fazlasını boşaltmaya çalışınca çöküyordu) ama onun dışında sık quick save ile iyi kötü oynanıyordu.

ingilizce sürüm için yeni yama gelir diye umuyorum hala.

eheh tunch, cidden öyle keyifle oynadım ki. yılın en çok eğlendiren oyunu oldu şu ana kadar. :) hikaye bitince oyun bitmeseydi keşke. :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 10 yıl sonra ...

daha iki gün önce knox’a “hala bunun gibisini yapamadılar, varsa yoksa ja2 remake deniyorlar” diyordum, gerçekten bunun gibisi yapılmadı ama oyun 13 yıllık. gameplay mekanikleri olarak türde daha iyisini görmesem de grafikler, arabirim filan eski gelebilir. türün meraklısıysan tavsiye ederim ama.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...