Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Sonunda Ubisoft'la uzun bir mail trafiği sonucu dün AC2 yi çalıştırabildim :).Olay benim zonealarm firewall'ın eski versiyon olmasından kaynaklanıyormuş.Yenisini çektim şimdi hiç sorunsuz çalışıyor.Tabi bunu bana 1 ay önce söyleselerdi daha güzel olacaktı ama neyse param boşa gitmemiş oldu :).
Sosyal ağlarda paylaş

abi inanamıyorum, orjinal alıp bitirmiştim, dedim bir achievementlarıma falan bakayım. ulan uplay hiçbir şeyi kaydetmemiş, 5 tane achievementım var gözüküyor.

featherların hepsini topladım, treasurelar falan hepsi full. secret locationlardan 4 tane kalmıştı, meğer o 4 tanesi için black edition falan almamız gerekiyormuş. uplay puanları ile de alınıyorlar falan diyorlardı, sadece auditore tomb'u açabiliyormuşuz az önce baktım. %97.4'de kaldı oyun iyi mi..
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Tüyleri toplayınca Auditore Cape geliyor, oyun boyunca hiçbirine ellemeyip sonradan bir guide ile hepsini toplamak en iyisi. Öbür türlü "acaba önceden mi almışım yoksa bulamadım mı" diye aklı karışıyor insanın.

abi tuyleri ellememekte zor is
catidan catiya ucuyorum
onume cikiyolar
o sebeble tuy disinda heryei yatim
tuyleri biraktim
urasilmaz cunku
ayni tuyu 3 saat ararim
sona aldigmi farkederim
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyun boyunca 71 tane feather toplamıştım, ama alırken dikkat etmiştim mekanlara. az çok aklımda kalmış, guide'ı da kullanarak 1 saat içinde 100'ledim ben.

auditore cape'in çok bir özelliği yok, ama oyundaki en karizma cape o. taktığınız zaman villa dışında her an her yerde not. oluyosunuz, yani askerler gördükleri yerde dalıyorlar. ama başka cape ile değiştirirseniz oyun içerisinde, yani auidotre cape takılıyken çıkarıp medici cape takarsanız anında gidiyor not.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...