Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Max Payne 3

moriQ

Öne çıkan mesajlar

desislaf said:

29.99$ dolar olarak gozukuyor ukrayna pre order fiyati, ilk ve ikinci oyunda bonus olarak geliyormus yaninda. sorum su; oyun region free mi olur, yoksa tr'ye dondugum zaman elimde patlar mi on siparisim? var mi bilgisi olan?

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu için ayrı keyler bildiğim kadarıyla, ama ordan aktivasyon yaparsan sonra burda da oynarsın mantıken, taşınmakta mı yasak
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

desislaf said:

29.99$ dolar olarak gozukuyor ukrayna pre order fiyati, ilk ve ikinci oyunda bonus olarak geliyormus yaninda. sorum su; oyun region free mi olur, yoksa tr'ye dondugum zaman elimde patlar mi on siparisim? var mi bilgisi olan?

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu için ayrı keyler bildiğim kadarıyla, ama ordan aktivasyon yaparsan sonra burda da oynarsın mantıken, taşınmakta mı yasak

Ordan alıp sonra davay davay diye oynamak da var.
Sosyal ağlarda paylaş

mahmud_mahmudov said:

"Tatar Ramazan" said:

desislaf said:

Ordan alıp sonra davay davay diye oynamak da var.

dil konusunda problem olacagini sanmiyorum aslinda, midweek madness'ta 3 dolar civarina dead space 2 almististim ve oyun dili ingilizce su anda.
Sosyal ağlarda paylaş

4. chapter a geldim daha ama oyun iyi baya ya. Hikayeydi, atmosferdi gayet olmuş bence. Gerçi daha kel max'i görmedim ama :D

Regen health koymayıp painkiller sistemini tutmaları hoş olmuş.

Yannız tek beğenmediğim kısım, böyle cut scenelerde fln devamlı efekler var. görüntü bozuluo, millet çift oluo bir an fln. Hani max'in kafa hep iyi, atmosfer için koymuşlar tmm da devamlı her cutscene de öyle efekler olunca baydılar biraz.

gayet güzel olmuş oyun bence sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...