Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

7 - şişko sam hakkında

bu arada dikkat ettiniz mi bilmiyorum

kimse bahsetmemiş de.. bu north watch'ta o şişko sam'e bayaaa bi sahne verdiler falan.. adam HİÇBİRŞEY beceremiyor yani ne işi var orda? Ondan 100 kat iyi adamlar bile 2dk'da ölüyosa duvarın kuzeyinde bunun ölmesi an meselesi. Eee? An meselesiyse niye bu kadar sahne verdiler bu adama?

Bu sebeplerden dolayı adam kesin ilerde bi yerde istemeden fireball atıcak ellerinden wizard çıkıcak diyodum hep.. 7. bölümde I always wanted to be a wizard dediği anda kahkaha ile konfirme ettim kendi teorimi.. O herif kesin bi taraflarından lightning bolt falan atıcak eminim

wow oynayanlar bilir

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Eternal said:

kafaları çalışıyosa yapımcıların ki çalışıyor. hemen mmorpg çalışmalarına başlansın..

MMO değil ama bilgisayar oyunu geliyor, screenleri vardı bir yerlerde. SRPG oluyor hemde anladğım kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

7 çok pis oldu be.

7

dötrakilerin intikam için akına çıkması olayı aynı tahmin ettiğim gibi oldu. ned'i dinleseler 7 krallık kurtulacaktı. gene bu taht meselesi için de öyle. ama adamcağızın gücünü aşan olaylar, onu direkt deity yapmaları lazımmış bu idealizmle.

yalnız sör barristan hiç lannistard'lara yakışan biri değil, onunla ned çekip çevirirdi krallığı meh. stanis nasıl biri çıkacak acaba, hiç göstermedi daha.

tywin de az değilmiş ama, neyse gene en azından ne istediğini biliyor. yalnız şu littlefinger hareketin kralını görecek kesin ileride. böyle hainlik karmanın ayarını bozar.

mormont da onurlu adam bayağı, ned'le tam uyuşacak adam aslında.

Sosyal ağlarda paylaş

"6. bölüm soru" said:

bu wardların ya da tutsakların. yanında bulunduğu aileyleyken adam öldürmeye izni yok mu? robb çıkıştı çünkü böle bişeye hakkın yok diye. o da napah ölse miydiniz dedi

"7. bölüm OMGOMGOMGOMG" said:

abi stark çok maldı ya. resmen bir munir özkul gibi adam. ahahaha böyle giderse eline daha çooooook alcak.
benim kendi kehanetim: winterfell gg. greyjoy bi şekilde kaçıcak. lannistalara atarlanıcak evine gidince. tahta oynayacaklar hatta greyjoylar bi şekilde starklarla birleşip. ama ned'e nolur hiç bilemedim

css'lerden dolayı şaşırdım alıntıya basmışım asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

ya böyle tık tık tık saliselik takılmalar yapıyo. ama ben o kadar konsantreydim ki diziye. o takılmalara kafayı takmazsan ve ona odaklanmazsan izlenebiliyo.

kısacası GÜLÜŞE ODAKLAN gideri var.

gomplayerdan izledim takılma olmadı

Cystein said:

7. bölüm ned uyanıklılık1111!!!1bir

yalnız ned'in yaptığı da mantıklıydı. robert joffery dedi ned "rightful heir" yazdı. dedim işte budur krallığı kurtardılar. sonra sağlam göt oldum casei yırtınca kağıdı. aşsldfkaşsldf

ahaha abi aynen sağlam göt oldum tam senin dedigini demiştim.
HATTA;

kadın kağıdı isteyince adam uzatırken "abi vermesene abi vermesene niye veriyosun ya kağıda bi şey yaparsa kanıt olarak dursun aloo" dedim. karı zart diye yırttı

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bu game of thrones'dan çok iyi mount & blade modu olur şimdi düşündüm de.

7

yalnız rober dangozu son anına kadar tam bir dangozdu, mektup yazdıracağına kadar hayattayken herkese ilan edecektin ya, salak seni. ned'in de en büyük salaklığı tahtı sana bırakması olmuş cidden.

Sosyal ağlarda paylaş

6 ve 7

bu iki sahneye mest oldum tekrar tekrar başa sarıp izledim kitabı okurkende favori bölümlerimdi acayip coştum izlerken

ve tabi ki "he was no dragon. fire can not kill a dragon"

7.bölüm de drogo nun sinirlenip topunuzu öpmeye geliyorum diye atarlanması süperdi

ned delikanlı ama saf adamsın çok pis oyuna geldin çok

bu diziyi izlerken hep aklımda bir gün wotunda bu kalitede bir yapımını görme rüyası var hbo duy sesimi

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...