Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Final !

Final olayları toplayıp kapatan bir final değil, öbür sezon amınıza koyacaz tarzı bir cliffhanger showdu! Bayıldım ben.

GM Pycelle Kayser Soze çıktı.
Varys ve Baelishin sahnesi de nefisti biz daha çooook burdayız dediler. Bu iki sahneyi çok sevdim abi entrika show sırlar falan bu olaylarına bayılıyorum dizinin.

Drogoya şöyle bi kitleleri biçtirtmeden götürdünüz ya yazıklar olsun.

Viewer's Guide'dan biraz tarihini okudum. Şu King in the North muhabbeti de güzeldi.

Dragonlar... Jorah Mormont Daeneryse çaksa şöyle bi BEAR DRAGON soyu görsek güzel olur. Horse dragon fail olduktan sonra başkası kurtarmaz.

Yalnız FULL HYPE yarattılar 2. sezonu efsane çekerler umarım.
Okuduklarıma göre çok pahalı olucak 2.sezon nasıl çekeceğimizi kara kara düşünüyoruz demişti producerlar baya yer kesicekler yada siktiriboktan çekicekler. Kızarım.

Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Masquerade said:

II. Kitap çıkıyormus 2 haftaya Türkçe. Epsilon`u takip edin İngilizce okuyamam diyenler.

taht oyunları diyor
2. kitap daha çevriliyor yazmıs
ne zaman çevrilir kısmet
1. kitabı başkası çevirmişti cunku onu da yeniden yayınlıcak epsioln
2. kitap anca çevirirler

1. kitabı yeniden çevirdi epsilon diye biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

oha çok iyi bölümdü. sonunda da mutluluktan uçtum zaten.

ateşe tırmanırken tahmin etmiştim dragon çıkacağı yumurtalardan.
bi de ateş elbiselerine zarar vermez kesin çok kızarım dedim. çıplak çıktı mutlu oldum

ya o sahneyi ben 4chan de gördüm, kötü bir caps idi ama sonunu tahmin etmeme yetti:/
Sosyal ağlarda paylaş

10

dorogo mortladı, dragon age oynamamış dae ki kandı blood magic'e. cadı madı dediler ama iyi intikam aldı, helal olsun hem kurtardı westeros'u. hoş gerçi doragonlar yakıp yıkacak bu sefer, beter olacak sanki heh

başkentteki mayışterin dönekliği geçen bölüm hepten belli olmuştu zaten, (daha ned ilk geldiğinde suratına dediydi) hangi kral gelse suyuna gidiyor. nabza göre şerbetle o kadar yaşamış heh.

renly ve rober salaklarından sonra baratheon ailesinden geyik olmayan biri (pun intended or not?) çıkabilecek mi bakalım. stannis adam gibi adam olursa enteresan olur.

tywin'in zeka kuvveti belli tyrion'a geçmiş, babası da ty-li birşeydi, aile reisi tyrion olur heh. ja, jo uymuyor. o salak cofri'yi adam edebilecek mi bakalım. gerçi kendi de sakata gelecek gibi.

INGLORIOUS BASTERDS olacak tam kuzeye varınca demirci çocuk heh, zombiler gelince tyrion ikna olur ama herhalde ordu yollamaya. yollayacak ordu kalmışsa tabi.

sansa ah bi ittireydin kızım ya, bütün günahların affolacaktı. neyse ama adam olacaksın belki.

IN NEXT EPISODE OF DORAGONZ VS ZOMBEIZ!!!

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...