Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

uzun zamandir giremedim foruma updeyt geldi

pazartesi 11 hafta bitti, bittigi gibide hastalandigim icin bu hafta gidemedim spora, rejimide salladim bu sayede haftasonu tekrar basliyacagim

11 haftanin sonunda
kilo olarak tam bilgi veremesemde 20+ kilo gitti, kemerde toplamda 8 delik atladim, zayifladim ciddi anlamda. yuzdugum icinde omuzlar kollar sekillendi azcikin.
Sosyal ağlarda paylaş

creatine vücutta çok su tutuyor. pre workout performans ürünü kullanacaksanız superpump ve vapor falan kullanın. usp jack3d falanda saglam keşke satılsa trde. alabiliyosanız tanıdık falan getirtin yani hatta fazladan gelirse ben alırım :)

loading falan yapmayın abi israf gram faydası yok bol bol tüketin diye üreticilerin attığı bi yalan kullanın direk günlük miktarda. Yok vücudun alisma süreciymis bilmem ne diyolarda zaten içtikten hemen sonra etkisini görmeye basliyorsun farkedilir derecede
Sosyal ağlarda paylaş

bir kaç gündür protein markalarını inceliyorum .optimum nutration marka protein ürününü çoğu kişi tavsiye ediyor. Ürün hakında Nette güzel şeyler yazsada tarafsız platformdaki söylenenler beni daha tatmin edicektir. Acaba bahsetmiş olduğum ürünü kullananlar var mı? Tavsiye edermisiniz? Boyum 184 kilo 77 tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

Tron said:

bir kaç gündür protein markalarını inceliyorum .optimum nutration marka protein ürününü çoğu kişi tavsiye ediyor. Ürün hakında Nette güzel şeyler yazsada tarafsız platformdaki söylenenler beni daha tatmin edicektir. Acaba bahsetmiş olduğum ürünü kullananlar var mı? Tavsiye edermisiniz? Boyum 184 kilo 77 tesekkurler

ON gayet iyi, çektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Frantic said:

ahahah et kesmesi nedir arkadas sdfds

laktik asit fermantasyonu mu diyeydim?

evet, cunku daha anlasilir. ben ilk defa senden duydum "et kesmesi" tabirini :) simdi soruna gelince,

Black-ice said:

arkadaşlar göğüs+biseps gününden sonra göğüs ve bisepsin yanında kanatlarda da acaip et kesilmesi oluyor. birşeyleri yanlış mı yapıyorum acaba diyorum bazen. onların da devreye girdiğini biliyorum ama bir göğüs kadar et kesmesi için baya devreye girmesi gerekmiyor mu?

bence hareketi dogru yapamadigindandir, hangi egzersizleri yaptigini yazsana belki oyle daha aciklayaci olur. cunku gogus calisirken kanata yuk binmez benchte. ama gogus+biceps gununden sonra kanat calisirken kollarda bahsettigin sancilarin olmasi normaldir mesela. cunku kanat programinda biceps de dahil oluyor cogu hareketine.
Sosyal ağlarda paylaş

bu gün yanıma bir sabi sübyan geldi. böyle alt üst göğüs şişmiş, kollar pazular böle böle bööm bööm olmuş. ... neyse biraz laflaştık. dedim - sen ne kadardır spor yapıyorsun? maşallahın var. çocuk demez mi! -2 hafta diye...

bi an içimden -şunun azına iki tane giydiriverecen görecek 2 haftayı.

Hayır yani zaten bench press 3. sette sol kol titriyor. bir de üstüne gel bık bık bık ben 2 haftalığım gör bak fjdalsfsjalşjk...

Kızgınım ağalar yazasım geldi birden...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...