Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam bizimkiler bi guildi 3. ye basmış adamların alliance(bizi davet etmişlerdi cevap olarak bastıydık :P ) 9 clan olarak war declare etti 3 ünün daha etmesini bekliyoruz euhe 12 clan vs 1 yapıcaz hayırlısı :P

Dün gece bizim 15 kişiye karşı 70 kişiyle gelmişler bankamızı yıkmışlar ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Şehirler predefined yerlerde predefined şekilde yani her binanın nereye kurulucağı belli toplamda hamlet ve şehir olarak 100 e yakın nokta var açıkta kalan clanlar saldırmak zorunda işte onlara alabilmek için. Şehirlerdne 9 undada wonde tarzı bir durum varmış binayı dikince global olarak tüm dünyada bir bonus alıyormuşsun ama nedir veya hangi şehirlerdir bilmiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bir server açmak için çalışıyorlarmış yakında açılıcak dendi. Oyunda online kaç kişi oluyor göremiyorum ama 5k yı rahat kaldırır onu hissediyorum.En son yaratılmış 6.2k karakter vardı(1 karakter 1 acc demek) ve bundan sonra 3 gün daha satış yaptılar her birinde 4 haneli rakamlarda acc sattılar.

Oyunda herkes ya oynuyor ya macro yapıyor çok nadirdir yani log out olup sonra gireyim diyen o yüzden en az bir 5k insan oynuyordur ve lag olmuyor ben 70-150 ping ile oynuyorum genelde 90 civarı oluyor.

Dün bir sorun vardı ping düzgündü ama bi 3-4 sn delay vardı ve ara ara çöküyordu sonra serverı kapatıp patch gömdüler(1 saat civarı sürdü) çözüldü daha olmuyor.

Harita yeterli hatta benim gezdiğim kısmında(5 de 1 ini gezmişimdir anca halen) boş alanda çok fazla(npc vs yeterince bol var ama hani gezerken bir dolu boş alanda görüyorsunuz) yani isterlerse ileride şehir kurabilirler buralara yada başka atraksiyon işler yapabilirler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda ilk mountumu dün aldım bu arada Ejderha mübarek :P polearm kullandığımdan saldıramıyorum mounttayken ama hızı felan iyiydi koşmaktan kat kat iyidir şehir vs basmaya giderken :) Mount saolsun adamın birini yakalayıp full banded set + human mountu olan Horse lootladım bide rank30 polearm çıktı uf sormayın keyfimi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tanrı değilim arkadaşım ben tahmini yorumumu katıyorum şu anda büyük ihtimalle bir 8k oyuncu vardır(tahmin gene) ama kaçı oyunda oluyor bilmem fakat şuda varki tahminen %97 si oyundadır macroluyordur oynamasa bile.(macrodan dolayı gm e page atarsanız gelip kontrol ediyorlar macro ise kickliyorlar) da 5k bile bence gayet uygun bir rakam sonuçta başka ırka saldırmak istersen elbet adam bulursun e başka guilde saldırıcağında zaten siege yapıcaksın yada direk şehrini basıcan vs emin ol adam sorunu çekmezsin kesicek yahu oyun başlayalı 1 hafta oldu bizim clan 11 clanla savaşta şu anda 300+ adamla savaşıyoruz bizim sayımız 46 mı ne :D(oyundaki sayımız tabi bi kısım insan hala bekliyor almayı bir kısımda oyun biraz daha düzeldiğinde alırız diyor)

Edit:Dediklerine göre git gide oyuncu sayısını arttırdıkça server açıcaklar
Sosyal ağlarda paylaş

Harita çok büyük zaten yürüyerek saatlerini alır bir uçtan bir uca gitmenki tamamını değil doğrusal bir yolda yürümüş olursun anca :P

Ben alfar başlangıç town undan bir adaya(ortalama uzaklıkta öyle haritanın tepesi felan değil yakın sayılıcak bir yer) sandal ile 52 dakkada gittim bak yüzerek de demiyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya pvp ne kadar skill isteyebilir maksimum ki gelecen vuracan adama büyü yapiosa kaçmaya çalışcan . UO da da bunu yapioduk ki an mani in mani an mani in mani die konuşuoduk. Potion basioduk kaçioduk olay buydu. Şu satın alma olayları bi rahatlasın ben de alıp denicem. Çok da patlamış gibi gözükmüo bence oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün denizde bi 10 kişi giderken 20 kişilik bir grup bizi görmüş yüzdüğümüzü arkamızdan gelip daldılar baya sağlam bir savaş oldu ama feci birşey suda çarpışmak suyun dibine dalanmı dersin allahına sprint çekenmi adaya cıkanmı :P ben bi 2 eleman avladım anca birinden güzel loot çıktı valla adamlar kaçmak zorunda kaldı ama bizim grubunda yarısı öldü :/ Çok zevkli pvp bence para vermem diyenler free trial olursa oynasın baksın kesinlikle verme durumu olanlarda kendileri bilir yakında elbet çıkıcaktır güzel pvp videoları büyük savaşlar felan izleyin derim
Sosyal ağlarda paylaş

bu sabaha kadar oynadım oyun beş para etmez ilk zamanlar çok eğlenceli geliyor işte ne güzel serbestlik sunmuş diyorsun sonra oynadıkça ne kadar keyifsiz olduğunu görüyorsun.grafikler beş para etmez,kalabalıkta olsan hep bir eksiklik hissediyorsun ayrıca 2 saatte bir şurayı düzelticez şurası eksikmiş diye kapatıp duruyorlar sen 9 yıl boyunca oyun yap hala bir sürü bug olsun.oyuncuların yarısı speed kullanıyor diğer yarısı ana bacı sövüyor ben bu kadar kalitesiz bir komünite görmedim hiç sanki 15 yaş altı tüm çocuklar bu oyun için beklemiş gibi velhasıl knight online 2 olmuş bu oyun paranızı heba etmeyin.

ayrıca vaporvare olacak ucuz olsun diye dediler 42 euro nasıl bir ucuzluk kavramıdır anlaması çok zor.herkese satamamaları,plansız olmaları ayrı bir şey birde oyuncularla hiç bir şekilde iletişim sağlamıyorlar.intel grafik kartlarıyla sorunları var,x-fi ses kartlarında sorun var,ati kartlarında bilgisayar çökmesi sorunu var bunlar ufak tefek değil bildiğin kallavi sorunlar hemde pvp desen iki adım ötede serverlar var ama bazen böyle kare atlıyor adamlar, üstelik serverın yarısı speed kullanıyor.craft olayı çok kötü.

kimse kusura bakmasın ama bunlar gerçekler ben star wars ı beklemeye başladım şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...