Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

1k+ acc satıyorlar şu anda günde ama tam rakamı bilmiyoruz dakikasıyla alakası yok ne kadar hızlı satılırsa okadar sürüyor. Yeni konan blocklama olayından dolayı artık çok hızlı satılıyor :( Pazartesiden itibaren çok daha fazla sayılarda satıcaz dediler bekliyoruz biz hayırlısı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Developerların dediği her gün 4 haneli rakamlarda satıldığı oyunun ben onların yalancısıyım. Bizim clandan sadece 30 kişi olduğunu düşünürsek ve oyunu almaya çalışan yaklaşık 290k kişi olduğunu düşünürsek ha bide satış saatinin her gün aynı olduğunu düşünürsek evet haklısınız 2 dk çok kısa dimi :( ...
Sosyal ağlarda paylaş

demek ki sen şanslısın ben order sayfasını bile açamadım.bu adamlar iki eliyle bir oyunu doğrultamaz daha hesap satmayı beceremiyorlar ileride oyunu stabil tutacaklarına nasıl güvenecek insan.ben vazgeçtim almaktan çünkü baydılar ve ne kadar düzensiz oldukları ortaya çıktı.

bu oyundan bi nane olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

official forumdan

said:
Dont answer this thread, i wont check it anyway.

Tasos and all you other greek nuubs should know that today, year 2009 if you release an mmo in both NA and EU at the same time about 100-200k ppl will buy the game just out of curiousity cause it´s something new...

Letting abouth 15k ppl buy the game in 11 days aint ok even if it is made in a basement somewhere.....

This is for real the worst release I´ve ever seen so far.
Dont care if there is bugs, dont care if there is a lot of maintanaince the first few weeks. But i can´t even buy the fucking game...

Lick my shiny balls Tasos and company and fuck off...

Love
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...