Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Rra çok teşekkürler adama canlı soru sorabiliyoruz

adama

launvatar : Maniacle, Only 1 question. Is it fun ? Honest answer please :)

dedim :)

Cevap:

Maniacle : launvatar lol i wouldnt be posting these up to share em if i didn't love it. Its everything i've wanted since SWG day 1
Sosyal ağlarda paylaş

öyle ama tek olmaz kesinlikle. bak bu oynayan adamlarda yeni başlamişlar yani bu oyunun şu pvp ve char dengeleri anladiğim kadariyla çok iyi. yani biraz oyun beceresine bakiyor pvp. 3 4 kişi böyle aynı ırktan adamların oynadığı gibi oynarsa bana göre eğlenmemek elde değil
Sosyal ağlarda paylaş

The issue some players were experiencing with not being able to connect to the game followed by messages like "connection to server lost" and "Character in game" etc. - has been identified and will be corrected after the next patch is applied. The servers will go down in about an hour for this to be done.

New sales will be offered around 7pm GMT and run until the available copies are sold out. We won't post unless something changes. We're giving you the approximate time now in case the forums are overloaded later.

Please remember:

Users who refresh before timing out, open multiple windows or tabs, and hammer the system will be temporarily blocked. Please do not refresh unless you have timed out or you will lose your place in the queue.

If the copies we have available for today sell out, we will repeat this process again tomorrow.

PS(Turkish): RRa'ya ve paticik halkına Dark Fall'da başarilar dileriz :p

Dark Fall Team
Sosyal ağlarda paylaş

benim kafam iyice karıştı ya, bu oyun çıktı mı betada mı nedir allahaşkına?

çıktıysa türkiyeye gelecekmi box? nasıl alacaz oyunu? digital download hala mümkünmü?

video clipleri izledim gaza geldim, cok keyifli gözüküyo, uonun yarattıgı atmosferi ucundan tuttursa olmuştur bu iş.
Sosyal ağlarda paylaş

hard copy çıkıcaksada kısa süre içinde olmayacaktır ki ben çıkmaz derim. Oyun çktı ama satışını azar azar yapıyorlar hergün serverlarına yapılan yogunluk azaldıgında sürekli olarak satışları açık bırakıcaklarmış.Digital download için torrentleri var halen.space
Sosyal ağlarda paylaş

Alfarlardan Mirdain mekanına gittik başlangıç kamplarına kadar anca 1-2 kişili gruplar vardı biz 3 kişiydik başlangıç kampları doluydu ama allahım bir ırkın goblin kampından çıkınca 3 adım sonra guard towerın atış range ine girmek ne demektir sinir oldum bizim arkadaşı kaybettik bende kestim adamı lootlayamadım :(

3-4 banka bulduk mirdain topraklarında (2 si clan şehirlerinin bankaları) saolsun lootumuzu boşalttık felan ben bi 500 ok lootlamışımdır tamde archery kasam diordum :P

Ardından kalabalık gruplar gördük ama topraklar genelde boş gibi geldi gerçi daha ilerisine gitmedik alfarlarla mirdainler arasındaki torpaktaydık belkide mirdain nüfusu yukarı tarafa doğru takılıyordur :P

LoD adlı forumlarda baya elit takılan bi clandan 3 kişiyle kapıştık rezil bir yerde öyle bir yerki maden gibi bir yer tek bir yol var daireler çize çize aşağılara doğru 3 kat civarında iniyorsun en ortada göl var ama çıkış yok oromea adlı clanın 6 kişisi(2 adamlarını kestik diye gelmişler :P) + 3 LoD clanından mahirim biz 3 Societas Daemonica olarak sonuç 3 vs 3 LoD vs SD ölen yok 2 tarafta çekildi 9 vs 3 3 ümüz öldük oromeaların 2 si öldü ardından LoD lar sanırım oromealara dalmış sonucu bilmiyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...