Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Independence Day (1996)

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Kimsenin aklına gelmemiş topiği açmak :D

Bugün kafama esti, nostalji yapayım dedim, indirdim izledim.

Filmde, şaka gibi, salakça fizik kurallarına uymayan ve imkansız sahneler olsa bile süper bi film bence :)

Çocukluğumuzun yegane gaz filmlerinden biridir. Hele hele başkanın o son saldırıdan önceki gaz konuşmasının üstüne gaz bir konuşma tanımam.

İzlememiş olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Geleceğe Dönüş kadar kült bir film bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:
Kimsenin aklına gelmemiş topiği açmak :D

Bugün kafama esti, nostalji yapayım dedim, indirdim izledim.

Filmde, şaka gibi, salakça fizik kurallarına uymayan ve imkansız sahneler olsa bile süper bi film bence :)

Çocukluğumuzun yegane gaz filmlerinden biridir. Hele hele başkanın o son saldırıdan önceki gaz konuşmasının üstüne gaz bir konuşma tanımam.

İzlememiş olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Geleceğe Dönüş kadar kült bir film bence.

+1
Ronald Emmerich'in kariyerindeki zirvesidir kanımca

Dibine kadar kült ayrıca
Sosyal ağlarda paylaş

ilk çıktığı zamanlar çok feci hastasıydım, esasen böyle uzaylılara karşı topyekün savaş işleyen film olarak sanırım benzeri gelmedi uzun zamandır. hala da görsem izlerim ama evet maalesef rolan emmerich'in tarzını hepimiz tanıdık zamanla. (:P) jeff goldblum da bundan sonra pek ortada görünmedi sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu film benimde favorilerim arasındadır ama birkaç şey söylemeden geçemeyeceğim.Roland Emmerich denen adam bütün filmlerinde Amerikan propagandası yapmaktadır.Bu da apaçık görülmektedir.Bu film dışında örnek vermek gerekirse Yarından Sonra,Vatansever,Godzilla.Yıldız Geçidi...vb.Filmlerinde hep bir felaket olur ve dünyayı Amerika kurtarır yada Amerikanın destansı yönleri vurgulanır.İyide Amerika dünyayı kurtarmıyor aksine bu felaketlerin bir benzeri de Amerikadır dünyanın başına gelen...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...