Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövmelerim... ve ben...

eregorn2

Öne çıkan mesajlar

dövmelerim bana güzel size kötü... umrummu? deil... ayrıca sevgilinin adını yazdırıp sevgilinden ayrılırsan sorun olmaz... üstüne başka bi dövme yaptırırsın olur biter... ay yıldızı seviorum... hele kan akınca daha bi güzel duruo... Atatürkün imzası bende olmak zorunda... benim bakış açım bu... heroes un işareti çok hoşuma gidio... şimdi daılın...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bir daha baktimda turk bayragi ve ataturk acayip igrenc olmus, polat alemdarin da adini yazdir oldu olucak

Hayir avrupaya amerikaya filan gitsen o turk bayragini anlamazlar islamic birsey sanirlar valla irkciligin kralini yersin daha havaalaninda

Denize filan girse USA de dayak yeme olasiligin cok kuvvetli
Sosyal ağlarda paylaş

Alseven said:
Hayir avrupaya amerikaya filan gitsen o turk bayragini anlamazlar islamic birsey sanirlar valla irkciligin kralini yersin daha havaalaninda

birşey sanacaklar diye benliğimizden de mi vazgeçeceğiz allasen, bu nasıl bir amerikan hayranlığı anlamadım. "türk bayrağı var hacı kan alırlar usa a gidersen" olayı nedir yani.

gitmeyiveririz biz de.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ister kabul et ister etme

1 milyar 250 milyon musluman varsa, bunlarin yuzde 90 i radikal islami savunuyor ve dunya senin 70 milyonluk ulkendeki yuzde 30 luk gelismis musluman kitlene bakip yorumlamiyor olaylari

O yuzden islamic unsurlar tasiyan bayragini sen istersen alnina yaptir ama sonunda o 1 milyar 250 milyonun bakis acisini temsil etmis oalcaksin pnlarin gozunde

Ama tabi ben koyumden disari cikmam diyorsan orasi ayri
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tabi dalinacak yer var dalinmayacak yer var

Kimse o kadar aciktan yapmiyor sonucta irkcilik cok buyuk suc ama cevrende o simge ile gezersen sonunda mutlaka birseyler olur

Ya arabanin lastigini alirlar ya seni dislarlar

Eyaletine gorede degisir, amerikayi gorduysen yasadisyan ne demek istedigimi anliyor olman lazim, tabi turist gozuyle degil..
Sosyal ağlarda paylaş

Alseven said:
O yuzden islamic unsurlar tasiyan bayragini sen istersen alnina yaptir ama sonunda o 1 milyar 250 milyonun bakis acisini temsil etmis oalcaksin pnlarin gozunde

Ama tabi ben koyumden disari cikmam diyorsan orasi ayri

Köyümden dışarı tabii ki çıkacağım. Zaten böyle yanlış bir imaj oluşmuş, bunun çözümü kendi değerlerinden uzaklaşmak, "amerikanlaşmak" değil, yine kendin olarak o ırkçıların, önyargılı insanların karşısına çıkıp bu önyargıyı, yanlış bilgilerle inşa edilmiş nefreti yıkmaktır. Bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya neyi yikiyorsun adamin elinde Hollywood var, CNN var, ABC dizileri var varda var

Sen oyle kendi gettonu kurarsan zaten hicbirsey olamassin buralarda

Ayrica amerikanlasmada bir sorun gormuyorum, gurur duyabilecek milyon tane nedenim var

Bu konu hakkinda konu disina baslik acicam ama daha degil
Sosyal ağlarda paylaş

Alseven, senin gibi insanlar yuzunden Amerika'da yasadigimi soylerken utaniyorum bazen, beni de boyle sanacaklar, hareketlerimi sacma sapan yorumlucaklar vs. diye, yanlis anlama da.

Hangi eyalettesin bilmiyorum da, Amerikanlasmak hosuma gidiyor demek icin cidden kisilik sorunlarin olmasi lazim. Ben de Turkiye'deki bircok seyden nefret ediyorum, Islam'in millete dayatilmasindan da hic hazzetmedigime emin olabilirsin. Ama gelip de ayni olayde baska bi bakis acisiyla yapilan yanlisi (ay yildiz = teror) gelip burada savunabilmen cok garip. Boyle birsey var olsa bile ki anca redneck eyaletlerinde olur, bu yuzden ay yildiz yaptirmicak adam zaten dovme yaptirmasin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...