Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövmelerim... ve ben...

eregorn2

Öne çıkan mesajlar

Alseven said:
Ayrica USA amborgosu yiyen devletlerin ne hale geldigini goruyoruz, bu cok milliyetci arkadaslari USA urunlerini boykota ve USA teknolojisi ile uretilen herseyin boykotuna davet ediyorum..

Yerse tabi..

şuan kullandığım hiçbir cihaz amerikan malı değil. İstediğim herşeyi bulabiliyorum. saol paşam

Birşeyide unutma ikinci dünya savaşından beri dünyada en çok katliamı yapan ülke hangisi sence?
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:
Alseven said:
Ayrica USA amborgosu yiyen devletlerin ne hale geldigini goruyoruz, bu cok milliyetci arkadaslari USA urunlerini boykota ve USA teknolojisi ile uretilen herseyin boykotuna davet ediyorum..

Yerse tabi..

şuan kullandığım hiçbir cihaz amerikan malı değil. İstediğim herşeyi bulabiliyorum. saol paşam

Birşeyide unutma ikinci dünya savaşından beri dünyada en çok katliamı yapan ülke hangisi sence?

Ya kullandigin klavyenin teknolojisinden tut, baktigin ekrana, yazdigin forumun programlama diline, kullandigin isletim sistemine, INTERNET altyapisina,

yani sadece bunlar yetermi sana cevap icin

Katliamda gorcelidir..
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
amerikanın ticari kuvveti ile demokrasi ve özgürlüğü nasıl bağladığını tam olarak anlayamadım. yok bağlamadıysan söylediği şey "amerika ekonomik olarak çok güçlü olduğu için otomatikman demokrasi ve özgürlüğün tanımını yapmaya hak kazanıyor" a geliyor.

Ya cin devletinin ticari kuvveti ve rusyanin ticari kuvveti azmi?

Insanlar USA de yasamak istiyor ozgur olmak istiyor..

Biz daha iyisini yapana en iyisi bu. ok?
Sosyal ağlarda paylaş

tamam çok olsun ne fark eder? ticari kuvvet konusunu neden açtın o zaman? amerika demokrasi getirdi lafına gülen insanlara amerika sizi teknolojisiyle ezer gibi bir yaklaşımın demokrasi ile bağını kuramadım. hani azcık internet konusu ile globalleşme falan gibi konulara girerek ucundan tuttun diyelim de gerisi gelmez gibi.

ayrıca siz arkadaşlarınızla buluşup sohbet ettiğiniz zaman 10 saat aynı konuyu mu konuşuyorsunuz? sohbet ortamı abi burası değişir konu yani alışın buna artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Alseven said:
Laorx said:
Alseven said:

Yerse tabi..

Ya kullandigin klavyenin teknolojisinden tut, baktigin ekrana, yazdigin forumun programlama diline, kullandigin isletim sistemine, INTERNET altyapisina,

yani sadece bunlar yetermi sana cevap icin

Katliamda gorcelidir..

katliam goreceli degildir, insan öldürüyorsan katliamdır. bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth,

Toplamak istiyorum demek istediklermi,

1. Dunyada gelismis ve cagdas toplumlain en buyuk destegi ve gucu USA ordusu ve USA ozgurlugudur.

2. USA olmasa rusya ve cin dunyanin agzina sicar. Yaninda iran ve radikal islamcilarda tabi, ha katoliklerde var bu listede.

3. USA insanlik icin su ana kadar gelmis gecmis tum medeniyetlerden daha cok bilimsel katki saglamistir ve halen bunu sinirsiz bir vizyonla devam ettiriyor.

4. Dunya bugun uzaya ciktiysa bu USA sayesindedir.

5. USA dunyadaki cagdas ve ozgur kitlelerin kalesidir. Herkez buraya goc etmek ister bu para degildir, ozgurluk acligidir. Bilimsel ozgurluk, dusunsel ozgurluk, dinsel ozgurluk

6. USA degilde rusya alsa dunya kaynaklarini dahami faydali olur insanlik icin, simdi humanist gercek disi kominist soylemlerle herkese esitlik filan ile gelmeyin, gercek dunyada en iyisi budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Alseven said:
Ardeth,

4. Dunya bugun uzaya ciktiysa bu USA sayesindedir.

6. USA degilde rusya alsa dunya kaynaklarini dahami faydali olur insanlik icin, simdi humanist gercek disi kominist soylemlerle herkese esitlik filan ile gelmeyin, gercek dunyada en iyisi budur.

of ben konuşmıcam, kimle tartışıyomuşuz:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...