Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövmelerim... ve ben...

eregorn2

Öne çıkan mesajlar

Alseven said:
Ardeth,

Toplamak istiyorum demek istediklermi,

1. Dunyada gelismis ve cagdas toplumlain en buyuk destegi ve gucu USA ordusu ve USA ozgurlugudur.

2. USA olmasa rusya ve cin dunyanin agzina sicar. Yaninda iran ve radikal islamcilarda tabi, ha katoliklerde var bu listede.

3. USA insanlik icin su ana kadar gelmis gecmis tum medeniyetlerden daha cok bilimsel katki saglamistir ve halen bunu sinirsiz bir vizyonla devam ettiriyor.

4. Dunya bugun uzaya ciktiysa bu USA sayesindedir.

5. USA dunyadaki cagdas ve ozgur kitlelerin kalesidir. Herkez buraya goc etmek ister bu para degildir, ozgurluk acligidir. Bilimsel ozgurluk, dusunsel ozgurluk, dinsel ozgurluk

6. USA degilde rusya alsa dunya kaynaklarini dahami faydali olur insanlik icin, simdi humanist gercek disi kominist soylemlerle herkese esitlik filan ile gelmeyin, gercek dunyada en iyisi budur.

OHahahahahahahaahahha :D

http://reisen.kiwoo.de/USA.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Alseven said:
Cuce,

Kimi oldurmus USA ordusu soyle bana?

Irak? ( Diktator, radikla islam)
Vietnam? ( Kominizm savas)
Pakistan? (radikal islam)
Kore? ( Kuzey korenin hali ortada)
Hitler?
Afganistan? ( Taliban)

Kimi sebepsiz oldurmus?

kominism savas? sucu ne adamların?
kore? ne hali ortada ne yapmış adamlar?
Irak? diktator? diktator ne zamandan berı halkın kendisi?
afganıstan? taliban? tabilan örgüt afganistan devlet.
kuba? sayısız kuba vatandaşı hıc bır acıklama yapılmadan hakları tanınmadan sucları soylenmeden kacırılmadımı?

daha sayıyımmı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya savunacak fikriniz kalmadi bana afganistani, iraki, vietnami, kuzey koreayi filan savunuyorsunuz.

Beyninizi yikamislar anti amerikanci fikirlerle

Ozgurluk ve Demokrasinin karsisindaki her fikir ve devlet USA ordusunun 1. hedefidir.

Gerekirse sivillerde olur gerekirse ulkelerde yok edilir.

Demokrasi ve Ozgurluk kazanacak. Dunya insanlari ozgur olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

yazdıkların amerikanın demokrasiyi getirdiğine dair herhangi bir kanıt getirmiyor

Alseven said:

1. Dunyada gelismis ve cagdas toplumlain en buyuk destegi ve gucu USA ordusu ve USA ozgurlugudur.

Sen USA ordusunun girip mahvettiği yerleri gerçekten oraya demokrasi götürmek için girdiğini var sayıyorsun ama Amerikadaki vatandaşların bile önemli bir kısmı bunun terisini düşünüyor. Devlet başkanlarının buna adam gibi karşı çıkmıyor olması yine gerçekten Amerikanın demokrasi götürmesi ile ilgili değil tamamen politika ile ilgili bir durum olabilir. Bu söylediğin tamamen ezbere söylenmiş bir söz gibi duruyor, hiç bir inandırıcılığı yok. Ortada bunca karşı fikir varken somut gerçeklerle gelmezsen bir faydası olmaz.

said:

2. USA olmasa rusya ve cin dunyanin agzina sicar. Yaninda iran ve radikal islamcilarda tabi, ha katoliklerde var bu listede.

Amerikanın olmasa, 2. en güçlü devlet dünya devi olur ama onun dışında değişen bir şey olur mu? Sanmıyorum. Ha tabi burda Amerikanın varken birden yok olmasından bahsetmiyoruz, onun etkileri olurdu elbet.

said:

3. USA insanlik icin su ana kadar gelmis gecmis tum medeniyetlerden daha cok bilimsel katki saglamistir ve halen bunu sinirsiz bir vizyonla devam ettiriyor.

Buna bir şey demem, şu an bilimin biriktiği yer amerika ve verdiği parasal destek ile bilimin gelişmesine katkıda bulunduğu ortada. Ama bir ülkenin bilime önem vermese ve bol parası olması demokratik bir ülke olduğunu göstermez. Ha bilim tarihinde bilimin en büyük atılımlar yaşamasına sebep olan ülke hangisidir dersen, helen imparatorluğudur bence zira bilimin kapitalleşmesi (amerikanın tersine) yerine farklı medeniyetlerin biliminin paylaşılmasına sebep olarak bilimsel gelişim sürecine en büyük hızlandırmayı yapan medeniyet olmuştur bence.

said:

4. Dunya bugun uzaya ciktiysa bu USA sayesindedir.

Amerikanın ilk aya çıkma furyalarında izlediği kısır politikalardan haberdar değilsin sanırım. Sırf ilk aya çıkan devlet olabilmek için geleceği olan bir sürü projeyi iptal edip ordaki tüm parayı geleceği olmayan kısa süreli bir projeye aktardı ve tüm parasını ona harcadı. Çok sevdiğin amerika bu tarz saçma imaj çabaları yüzünden aptalca hatalar yapabiliyor.

said:

5. USA dunyadaki cagdas ve ozgur kitlelerin kalesidir. Herkez buraya goc etmek ister bu para degildir, ozgurluk acligidir. Bilimsel ozgurluk, dusunsel ozgurluk, dinsel ozgurluk

Köylünün istanbula göçmesi gibi, 1000 göç edenden anca 1i ancak gerçek ekonomik özgürlüğe ulaşır bunun adını da ekonomik özgürlük koyarsınız. 999 tane mahvolan hayata karşı sıfırdan şirket sahibi olmuş tek adam yeterli örnektir sizin için komik.

said:

6. USA degilde rusya alsa dunya kaynaklarini dahami faydali olur insanlik icin, simdi humanist gercek disi kominist soylemlerle herkese esitlik filan ile gelmeyin, gercek dunyada en iyisi budur.

Ben zaten dünya kaynaklarının herhangi bir elde toplanmasına karşıyım. Sen o kadar koşullanmışsın ki, amerikaya sevmeyen bir insanı direk komunist olarak damgalamaya meyillisin.

Trollsen sorun değil, troll değilsen durum çok vahim.
Sosyal ağlarda paylaş

senın beynini yıkamış olamazmı?

sen fikirsin kalıp bize amerikayı savunuyor olamazmısın?

dikkatını cektiyse ben devleri savunmadım sana ayrıca, halkları savundum. sense karşıma gecmiş "greater good" adına ne oldugu belirsiz kavsamlar bir guc adına ınsan hayatını hıce sayan bır duzenı savunuyorsun.

senı meta kılan, hatta degersiz kılan bir duzenı savunmak celişki degilmi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
5. USA dunyadaki cagdas ve ozgur kitlelerin kalesidir.

PAUAHAUHAAHHAHAHAHHHAHAHHAHA sigh.. heh.. eheh ehahauHAHAHAUPUHAUAUAUUAUAHAUHAUHAHHAHHAH eheheheh PAHUEHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAH hu... ahah.. ehahah ZUAHUZHUAHZUHAHHUZUAZUA HUAHAHöhö ÖHÖ öhhö öghö öhö.. fuuu.. tükrük kaçtı genzime.. ehehahha.. PUAHUAHUHUAHAU

sadece bunu gördüm de ardeth'in alıntılarından acaip komikti lan. ötekileri okumaya korkuyorum gülmekten kalp krizi geçiririm, boğulurum diyeprrrüüüüppPUAHAHAHAHHAH

lan çocuk gece gece çok güldürdün be
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...