Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Man 2 (2010)

Kinkaudonau

Öne çıkan mesajlar

Film baya iyiydi, ilkinden cok daha iyiydi bence, ha tabı ben aynı origini 100kez tekrar ettiğim icin ayıyodum.

Armor wars kotasını dodursun artık seri ama baska kötüler bekliyorum sonraki filmden

said:
Captain America'ya gönderme çok iyi olmuş, biraz daha saygılı olunabilirdi ama. Tony sonuçta, öyle bir hareketi beklememek yanlış olurdu ondan.

replika zaten, sonradan yapmaya calısıp aynı kalkanı beceremiyolar hiç
zamanında bi bilim adamı sans eseri adamantiumla vibranium diye bi metali birlestiriyo bala kalkan yapıp kaptan americaya veriyolar, normalde ikisini aynı potade eritince patlıyolar.

scarlettan beklenmedik performans gördük, veya kareografist ve düblörlerden desek daha adil olur.

ilk filmde yarattıkları daha genel izleyiciye uygun yarattıkları atmosferi iyi kullanmıslar onu tekrar etmek yerine, ilk filmi temel alıp acımadan dayamıslar cizgi romanı sahanede olmus.

film baya güzeldi be, iyi oldu marvel dünyasına güzel eklendi.

spider-man remake'inipatlatmazlarsa, bide Thor adam gibi gelirse sinema dünyası zor kurtulur marveldan. captain amerika iconic bi karakter takım mevzusu icin sart evet ama harbi kahramanların kahramanı karakter icin Thor lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Filme bu akşam gidebildik arkadaşlarla, gayet başarılı. Spider-Man, Daredevil, Fantastik 4lü vs.yi falan affettirmiş.

İlk film de gayet iyiydi bence, çok severek izlemiştim, bu film ondan daha da başarılı. Çok sevdim valla.

Downey Jr.ye helal olsun, adam karakteri yaşamış resmen. Scarlettçik de iyi bayağı.

Ama zenci Fury... (td)
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ben dahil birçok insan nick fury'i fox kids'teki marvel çizgi filmlerinden tanıdığı için herkes beyaz, karizmatik olarak biliyor nick fury'i, öyle kabullendi.

Samuel L Jackson'ı o yüzden kabullenemiyoruz sdafads

beyaz ve karizmatik yerine siyah ve BAD ASS MOTHERFUCKER olmus iste. fena mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

oha sonunu izlemeden çıkanlar var omg

bugün annemi götürdük İron Man 2'ye(evet anneler gününde İron Man izlettik ne var :P)çıktık o yüzden sonunu göremedik,ama Robert Downey hastası arkadaşımla tekrar gitçem o zaman bekliycem kesin sonundaki yazıları...

Film gayet güzeldi,kötü diye okuyup bikaç yerden 'acaba' sorusuyla girdim ama memnun ayrıldım.Robert abinin karizması yeter zati :P
Sosyal ağlarda paylaş

ultimate hiç okumadığım ve dolayı bende fury'i beyaz bilirdim. hatta spider-man de görmüştüm ilk sanırsam.

ama artık eski çizimler baydı diye düşünülüp ultimate'i çıkardılar her çizgi roman serisinde. bende onları beğenemedim işte. x-men'in ki filan ı ıh. tipler böyle daha bi jix olmuş filan.

iron-man için seçilebilicek en iyi adam heralde bu :D

bu arada yeni kıyafet çizimini beğenemedim tam. orjinalinde de öyle olabilir bilmiyorum da daha basit gösterio kıyafeti. yani o yuvarlak olanda bi derinlik vardı böyle. bunda yok o işte :( stark üçgeni gibi de derinlik de olsa güzel olurmuş.

don cheadle da olmuş be :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...