Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Extra-Terrestrial Concept (Açıkfikirli insanların bakması rica olunur)

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Videodaki söylenenler. Kastım dinledim ve yazdım hepsini:

JFK said:
Ladies and gentleman:

You bear heavy responsibilities.. these days..

David Ike said:
We laugh at sheep.. Because sheep follows the one in front.. aaahh stupid sheep! We humans have out-sheeped the sheep because at least the sheep need a sheep-dog to keep them in line. Humans keep each other in line, and they do it by ridiculing or condemning anyone who commits the crime, coz that's what it's become, of being different. And what it does is that when you step out of your little box of "What would other people think? How do I put this in a way that people won't think I'm crazy..", you then realize how small a box you've actually been living in.

Alex Jones said:
Most people have no idea the incredible threat we're under by the global elite. I mean how am I supposed to sit here and explain to you that the whole world's been setup to carry out eugenics operations? I. HAVE. DISCOVERED. that there is a whole parallel government operating, I have discovered there's a whole new world order, I have discovered all their documents, I have posted them, I have covered them...

Aaron Russo said:
You know.. you created the federal reseve at 1913 through lies.. you create 9/11, which is another lie, through 9/11 you fight a war on terror and that's how you go into Iraq which is another lie.. and now they're gonna do Iran!!

Michael Tsarion said:
It is perfectly possible for a man to be out of prison and yet not free. To be under no physical constraint and yet to be psychologically captive. The nature of psychological compulsion is such that those who act under constraint remain under the impression that they're acting of their on initiative. The victim of mind manipulation does not know that he's a victim. To him, the walls of his prison are invisible and he believes himself to be free. That he is not free is only apparent to the other people. His servitude is strictly objective.

Alex Jones said:
I'm just warning you, person to person, you better start researching my claims. You better start looking into what world government and what neo-feudalism and what surfdom? means. Ron Paul and other have pointed out that Hitler and Stalin, they didn't have the nerves to put this down on paper, they just did it!

JFK said:
Those who make themselves our enemy are advancing around the globe. The survival of our friends is in danger.

Michael Tsarion said:
Somebody can sell you something but you don't have to buy it. When you understand that you've bought into it, that these people have no power at all; they do have control, but YOU have the power.. you give it away. The fact that we as ordinary people even have an Alex Jones or anyone.. is a MIRACLE to me and is brilliant! So when you're getting pessimistic.. for a moment THINK! that it's in extremely recent times that we've even had the privilege of discovering this. That is a very recent phenomena.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu video yeni konuldu youtube'a. İspanya'da Amerikalı turistlerin çektiği video.

İnanılmaz parlak ve büyük bir obje.. ana gemi gibi gözüküyor ve birden etrafında ufak ışıklar beliriyor.

Bence büyük parlak gemi ET mothership, etrafında beliren gemiler de Amerika'nınkiler. Farkındaysanız direk formasyona geçyorlar.. inanılmaz bir video bence.

http://www.youtube.com/watch?v=5clDyD1qQMc

Link: watch?v=5clDyD1qQMc
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca adamlar

The moon is not a planet.What he moon is..it's a base..and it is crawling with ETs. What we saw right now was just a small example of their existance over there.The light was SO bright,imagine how huge those things really were..

demiş. siz aya koca et gemisi falan diosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

valla insan bi şeye inanmak istiyorsa en ufak bi delil arıyor. inanmak istemiyorsa da yine aynı şeyi yapıyor. eğer varsa bu zibidiler kapımı çalmadan 2 3 tanesi abi biz geldik demeden inanmam ben. ha bu "varsa" onları ırgalamaz zaten. gelcekleri varsa yine gelirler
Sosyal ağlarda paylaş

29 sayfayı hızlıca okudum. Çok WoT leri inceleyerek okuyamadım tabi. Son dönemde bazı konuşmalarda ilgimi çeken bir kaç konu var. Söyleyeceklerim hep "mış miş" olacak, araştırmaya çalışıyorum ama tam olarak emin olamadığım konular bunlar. İlki Piramitler konusu ki bu konuda da bahsi geçmiş bir ara. Piramitlerde firavunların olduğu mezar odalarında gökyüzüne açılan bir delik varmış, sadece tek bir yıldıza bakan. Bu deliklerden görünen yıldızlar toplandığında ortaya Orion takım yıldızı çıkıyormuş. Orion'da bulunan yıldız sayısı kadar da firavun yaşamış zaten. Piramitlerin 3 katlı olduğu konusu var bir de, üçgen olarak, yerin dibine doğruymuş. Bir de ülkemiz topraklarında da var olan bir piramitten söz ediliyor. ET konusuyla ne kadar ilintili pek bilemiyorum tabi.

İkincisi de ayın karanlık yüzü. Mars'a gidip bakılacağına, aya neden bakılmıyor? Radyo teması kesiliyormuş sanırım. Yansıtıcı uydularla falan mutlaka bir şekilde karanlık yüz açığa çıkarılırmış gibime geliyor ama 50 yıl önce aya ayak basılıyor ama karanlık tarafa geçilmiyor. Geçildi ve her şey açığa çıktı da ben mi bulamadım yoksa nette, bulan var mı bunun hakkında bir şey?

Ayın karanlık yüzünün arkasında bir başka uydu olması muhtemel mi sizce?
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Ayın karanlık yüzünün arkasında bir başka uydu olması muhtemel mi sizce?

ayda kendi ekseninde dönüyor ama bu dönüş hızı dünya çevresinde dönüş süresine neredeyse eşit oldugu için hep aynı yüzünü görüyoruz ayın, ama genede pek bilinmedik bişey yok ayın karanlık yüzünde, hatta wikipediada resmini bile bulabilirsin

http://en.wikipedia.org/wiki/Moon#Two_sides_of_the_Moon
Sosyal ağlarda paylaş

Son videoyu fake olarak kabul ediyorum. Bildigin Ay iste. Ustune bilgisayar efekti uygulanmis. Bu benim gorusum tabi.

Peki neden boyle dusunuyorum?

1. Kamera hareketi. Profesyonel kayit yapilmis. Titreme yok ama titriyormus gibi kamera hareket ettirilmis. Butun hareketler cok temiz.

2. Zoom cok yapay duruyor. Yani demek istedigim onceden planlanmis gibi.

3. Mother ship dahi olsa bunlar bizden akilli varliklar ise okuz gibi parlatmaz adam kendini.

4. Boyle nesneler hareket etmedikce inanma oranim cok dusuyor. Nesne hareket ederse gercekligi daha kolay anlasiliyor bazi testlerle. Burda cisim duruyor, videoda kisa surede bitiyor. Insan devam eder cekmeye falan.

5. Boyle bir nesneyi tek kisi kaydetmis olamaz diye dusunuyorum. Insan gozu tartabilir onun ay olup olmadigini, eger ay degilse merak uyandirir, video ceken cok olur.

Ayrica Joker, Ay'in karanlik yuzu olayini bende hic sorgulamamistim. Amerika oraya 69, 72 tarihleri arasinda sanirim 5-6 kere gidiyor, sonra hic gitmiyorlar. Fakat ayin arka yuzundende gecen uydular oldugunu tahmin etmek zor degil. Fakat hic bilgi var mi bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Wiki'den link vermissinizde o konu muamma. Iddialara gore ET base'i var orda. Bunu soyleyenlerden biri NASA calisanlarindan biri hatta. Disclosure Project'te konusanlardan biri.

Hala tabi cok inanilir bulmuyorum ama veriler o dogrultuda diyebilirim. Dedigim gibi aya inilmemesi bir daha, arka taraf hakkinda cok guncel bilgilerin, ayrintili fotograflarin olmamasi falan gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

wikideki linkte 1 aylık ayın görüntüsü var hızlıca. Her gün aynı yüzü görünmüyor mu?

Ayın arka tarafına geçince radyo dalgaları kesiliyor, nasa ile bağlantı kopuyor gibi bişi vardı, nerde okuduğumu hatırlamıyorum gerçi. Böyle bir şey olabilir mi acep? Mars'a gidiyoruz ama ayın arkasında bağlantı kesiliyor.. O kadar uzağı, Mars'ı araştıracağımıza, 50 yılda aya bir istasyon kurulamaz mıydı mesela? İçinde insanların barınabileceği, bitki yetiştirilen falan.

Bir de; Rusya'nın MIR uzay istasyonu gibi, Amerika'nın uzay istasyonu var mı? Vardı sanırım da adı neydi..
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıntılı fotografı var ayın arka yüzünün:

ama tabi ET base'i olamaz mı? gayette olabilir, hatta düşündükçe daha da mantıklı geliyor. dünyadan ayın %59 u gözüküyor sadece, o gözükmeyen kısma bi base kurarak dibimize yerleşmiş oluyorlar. varsa böyle bi base yeraltında olma ihtimalı yüksek.

Sosyal ağlarda paylaş

Mesela bu başlık altında yayınlanmış videoların fake olduğu konusu var, bir çok insan inanmıyor sallama, uydurma diyor. Nasa'nın böyle olmasını istediği için "bakın ayın görünmeyen kısmının fotosu bu, yokki bişey" demediğini de bilemeyiz. Evet fotoğraf o ama, ya ufo videoları gibi ay seyahati ve fotoğrafı da fakese?
Sosyal ağlarda paylaş

Nasa calisaninin iddiasina gore, bazi fotograflar rotuslandiktan sonra basina dagitiliyormus.

Mantikli olanda o zaten, orda bir base olmasi en guzeli :). Ama iste diger verilerde onu gosteriyor. Fazla bilinmiyor arka taraf. "ahanda bakin boyle" denilen bir kac kaynak haricinde derin bir bilgi yok. Oraya gidilmemeside cabasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere videodaki büyük parlak ışığın ay olduğunu nerden çıkarıyorsunuz? Dünya'nın hangi yerinde ay o kadar parlak bir şekilde aydınlatır her yeri? Bildiğin spot ışık gibi duruyor ayrıca ay'ın normalde gözükmesi gerektiğinden çok daha büyük duruyor.

Onu geçtim

said:
1. Kamera hareketi. Profesyonel kayit yapilmis. Titreme yok ama titriyormus gibi kamera hareket ettirilmis. Butun hareketler cok temiz.

Tripod üzerinde kamera. O yüzden hiç oynamıyor.
said:

2. Zoom cok yapay duruyor. Yani demek istedigim onceden planlanmis gibi.

Zoom nasıl yapay duruyor anlamadım, bir zoomu nasıl "yapay" yapabilirsin?

said:
3. Mother ship dahi olsa bunlar bizden akilli varliklar ise okuz gibi parlatmaz adam kendini.

Işık saçan cisimler bilerek saçmıyor ışıkları, geminin teknolojisi ionization yaratıyor geminin etrafında.. aura borealis gibi kutuplardaki.

Bu iyonlaşma efekti geminin etrafı elektrikle yüklendiği zaman oluşuyor sanırsam. Pek anlamıyorum ama geminin yerçekimine karşı gelmesini sağlayan teknolojinin bir parçası.

O kadar büyük bir gemi olduğunu düşünürsek deli gibi parlaması doğal ve mantıklı geldi bana. Ondan düşündüklerimi yazdım.

Bi de videoda rüzgarın çıkardığı ağır sesi duyuyoruz. Ayrıca bir kadının sesi var. Birinin böyle fake bir video yaratıp internete koymak için bu kadar uğraşa girmesi daha az inanılır geliyor bana açıkçası.

Ay konusuna gelince.. okuduğum her kaynak 1960'ların en başından beri ayda sovyet&amerikan birleşik bir base olduğunu söylüyor. Bir çok videoda ayrıntılı bir şekilde aydaki resimlerin incelenişini gördüm, ve inanması zor olsa da resimlerde birçok garip şekiller var.

Söylenenlere göre binlerce yıllar öncesinden kalma uzay gemi kalıntıları falan varmış.. videoyu bulursam koyucam buraya. Ne olursa olsun ayda kesinlikle birşeyler var ben buna inanıyorum.

Hele hele son Apollo görevi tamamen herşey hazır, bütün paralar harcanmış modüller hazırlanmışken birden durdurmaları, Disclosure Project'teki adamın söyledikleri.. ordan burdan alakasız adamların çıkıp ay resimlerini inceleyip olmaması gereken şekiller bulmaları..

Bunun gibi birçok bilinen gerçek aynı noktayı gösteriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...