Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Extra-Terrestrial Concept (Açıkfikirli insanların bakması rica olunur)

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Bu bilgilerin doğru versyonuna göre WingMakers bizim, yani Dünya'daki insanların, 750 yıl sonraki versyonumuz. Zamanı tamamen anlayıp çözdükten sonra 8. yüzyıla gidip bütün bu gizli mağaraları oyup bu eserleri yerleştirmişler.

İlginç olan bir nokta var.

Youtube'da dolanırken bir video çarptı gözüme.. Adamın teki bu gizli projeler çerçevesinde 2137 yılına gittiğini iddia ediyordu videoda. 4 bölümlük bi röportaj.

4. bölümün sonunda adam 2137'den kendi zamanına dönmeden önce 700 yıl sonrasına 28. yüzıla gittiğini söylüyor. Nasıl gittiğini bilmiyor, onlar beni getirdi oraya heralde falan diyor. Ve WingMakers'dan bahsediyor.

Şimdi bu bi tesadüf mü.. yoksa bu adam bütün bu yalan hikayeyi uydururken wingmakers sayfasına mı denk geldi? Röportajın kaydedildiği tarihe bakmak lazım bunu anlamak için.

Röportaj videosu: (8:10'da başlıyor)

http://www.youtube.com/watch?v=UOX_G5LisM8
Sosyal ağlarda paylaş

kadın ilk önce kamera lens'indeki yansımalardan oluşan bi görüntü diyip açıklamaya çalışıyo.. sonra astronot aluminyum folyo o en alttaki diyo.. diğerleri de "ring" diyo artık nasıl bir bahane bulacaklarını şaşırıo adamlar :D

Komik olan şey bu "foil"ın ve diğer artık her ne boksa objelerin birbirlerinden tamamen eşit uzklıklarda olmaları..
Sosyal ağlarda paylaş

Beni pek etkileyemedi STS-115 videosu. Objelerden 4. ve ekrana son giren ilk 3 nesneden ayri bisey, astronotun dedigi gibi aluminium obje olabilir, cunku ayni hizdi done done uzaklastigini goruyoruz. Bana herhangi bir zeka tarafindan kullanilan bir obje gibi gelmedi.

Ilk 3 nesne yani ucgenden alt nokta sabit duruyor. diger ikisi yine yavas yavas uzaklasiyor ama herhangi bir hareket gozlemleyemedim.

Bir kere isik yansimasi falan degiller ama UFO'da diyemiyorum.
Under Intelligents Control diyebilmem icin hareketlerinin alisila gelmisin disinda olmasi lazim benim icin. Onlarda space junk gibi gozukuyor.

Crop Circle videosuna gelirsek, ortadayim. Sekillerin ne olduguna kafami yormadan once nasil yapildiklarina yoruyorum. Bitkiler egilmis mi, kirilmis mi. En onemli, arastirilmasi gereken olay o bence. Tarladan cikan bronz, gumus ve altin plakalarda ilginc tabi. Bronz plakanin metalinin ilginc oldugunu soyluyorlar ama daha modern ve derin bir arastirma yapilmasini isterdim. Konuda ortada olmamin nedeni ise neden super zeka bir varlik geceligin boyle sekiller yaratmaya ugrassin?

Zamanda yolculuk olayi ise cok genis ve derin bir konu, o taraflara dogru arastirmami gelistirmedim cunku hem guvenilirligi saglam degil hem teori olarak kaliyor.

Soyle bir summerise yapmak istiyorum kendi acimdan.
Ben neye inaniyorum:

Izledigim videolardan, okudugum yazilardan durumu ikiye bolecegim.
Olaylar arasinda baglanti kurduklarim ve bu genel baglanti yaptigim olaylar butununden bagimsiz kalan teoriler, olaylar...

Baglantisi olanlar ve inandiklarim:

- UFO gorulme olaylarinin cogu gercek
- UFO Crash vakalari gercek
- Government cover-up olayi gercek
- Gizli birimlerin bu olayi research ettigi ve teknolojileri reverse engineering yaptigi gercek.
- Bircok pilot'un, radar gorevlisinin UFO encounter yasadigi gercek.
- Bazi catismaya calisma olaylari gercek.

Bunlar ayri ayri inceledigim konulardi ve baktim ki birbirlerine acaip baglantilari var bu ayri olaylarin. Vakalari ayri ayri inceledigim illa birbirine baglantisi cikiyor. Bu yuzden inandirici.

Teoriler ise sunlar:
- Tarihle baglantilari, Dinlerin ET ziyareti yuzunden cikma ihtimali, insanliga yardim etmeleri/gozlemlemeleri
Gercek olma ihtimali: Yuksek
Bunu destekleyenler: Hiaroglifler, bulunan kalintilar, eski uygarliklarin enteresan yapilari, matematik bilgileri, astroloji bilgileri, yazilar...

- Zamanda yolculuk
Gercek olma ihtimali: (Dusuk)
Destekleyenler: (Anchient Arrow projesi, bazi taniklar)

- yer yuzune birakilan devasa sekiller
Gercek olma ihtimali: (orta)
Destekleyeneler: (Dunyanin her yerinde ortaya cikan sekiller, Tanrilarin Arabalari referanslari)

- Greys (griler, ET'ler)'in Ulke liderleriyle dialog icinde olmalari...
Gercek olma ihtimali: (yuksek)
Destekleyenler: Bazi ust rutbe gizli dosyalara erisimi olmus insanlarin ifadeleri (NATO etc)

Liste uzarda yoruldum birden.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
- Zamanda yolculuk
Gercek olma ihtimali: (Dusuk)
Destekleyenler: (Anchient Arrow projesi, bazi taniklar)

ancient arrow'u geçtim, insiderların hepsi bu teknolojinin varlığından bahsediyor. Project Camelot'ta izlediğim videoların çoğunda insanlar ET'lerin bu teknolojiye çoktaaan hakim oldukları konusunda hemfikir.

Ayrıca şu anda bu teknolojinin olabilirliği üzerine konu işliyoruz üniversitede aldığım derslerden birinde. Okuduğumuz her uzman bu teknolojinin tamamen olabilir ama çok zor olduğunu bahsediyor. Zorluk faktörünün %50'si de gereken enerji kaynağından zaten.

Uçan daireleri örnek olarak alıp ET'lerin bu problemi zaten es geçtiğini düşünürsek bence zamanda yolculuk kesinlikle yüksek ihtimalle gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

Lathspell said:
- yer yuzune birakilan devasa sekiller
Gercek olma ihtimali: (orta)
Destekleyeneler: (Dunyanin her yerinde ortaya cikan sekiller, Tanrilarin Arabalari referanslari)

Koyduğum videolarda 1000lerce şekillerden sadece 50 tanesini falan gösterdi ama aralarında inanılmaz bir derecede kompleks ve mükemmel şekilde yapılmış olanları var.

Senin bu konu üzerine koyduğun videoların hepsini ara ara izledim ve şunu söylim videoların tek olayı bu şekilleri yapan insanların çıkıp sadece nasıl yaptıklarını değil, niye yaptıklarını, nasıl başladıklarını, insanların tepkilerini, sebepleri ve daha bilimum alakasız binbir türlü şeyi anlatıyorlar. Senin bile hepsini izlemediğine bahse girerim :)

Ama anlattıklarına ve normal sağduyuya göre bu adamların yaptıkları fazla büyük değil, kıra kıra yapıyorlar ve birkaç gün sürüyor bazılarını yapmaları.

Bu şekillerin çoğu bir gecede bir kaç saat içerisinde ortaya çıkıyor. Ve birkaç saat içinde çıkan bu şekiller sadece küçük küçük olanlar değil, çapı yüzlerce metreye yaklaşan resimlerde gördüğün inanılmaz şekiller.

Bunları bırak 3-5 adamı, 15-20 kişinin bile 1 hafta içerisinde bitirebileceğine asla inanmam. Bitirebilseler bile bu derece kusursuz yapabileceklerine inanmak çok zor.

Bunu da geçtim, ortaya çıkıp böyle böyle şekiller çiziyoruz diyen grup sayısı senin veridğin videolara göre 5-10 tane falan sanırım. Hadi bu sayı daha fazla olsa bile 10'dan fazla ülkede her yıl çıkan bu şekilleri nasıl açıklıyor?

En son koyduğum videoda bulunan bu tabletler mesela.. bitanesi altın :) Hakkaten bunlar yaptıysa baya para da sarfetmişler o zaman uğraşın yanında.

Bunu da geçtim genel olarak bu "debunking" konseptinin kafanda oluşmaya başlamış olması lazım. Farkındaysan internette bu tür inanması güç olan nasıl bir iddia, hikaye, resme falan rastgelirsek MUTLAKA ki bi karşı açıklaması çıkıyor.

Al Bielek'in hikayesini çürütmek için websayfası açmışlar teker teker anlattıklarını yalanlamaya çalışmışlar, aynı sayfada gülünç bir şekilde 'ı da yalanlamaya çalışmışlar. Komik olan şey resim ve müziğinden bahsetmişler ama filozofisine değinmemişler bile.

Project Camelot videolarının youtube linklerinde altta çıkan yorumları hep okuyorum. Bazen admın teki çıkıp "ben bu herifi tanıyorum, bilmem kaç yıl önce küçük çocuklara taciz yüzünden hapse girmişti" gibi şeyler yazıyorlar.

Haberlere çıkacak kadar olay yaratmış bir UFO olayını yalanlayıp görülen şeyin bir phenomena gibi inanılmaz salakça bir açıklama yapan adamları bulup televizyon kanallarına çıkarabilecek bir güç mutlaka ki gidip 3-5 çapulcuya para verip gidin şurda şekiller yapmaya başlayın diyebilir pekala.

Farkettin mi yanlız bilmiyorum, ünlü astronotların veya kaydı olan saygın kişilerin söylediği şeylere inanmak çok daha kolay geliyo ama ilk defa duyduğumuz insanlara karşı en ufak bir argümanda direk şüpheye düşüyoruz.

Çok zor bi konu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign meraktan soruyorum

Bunları bu kadar araştırmak ne kadar mantıklı? Hadi uzaylıların var olduğuna ve yukardaki contente kendini %100 inandırdın, eline ne geçecek? Sana birşey katmayan, uzaylıların var olup olmadığıyla ilgili bir ton bilgi..

Onun yerine felsefe/tarih/sanat/din/psikoloji vs.. gibi şeylerin üstünde bu kadar araştırma yapsan daha yararlı olmaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Slat said:
Sovereign meraktan soruyorum

Bunları bu kadar araştırmak ne kadar mantıklı? Hadi uzaylıların var olduğuna ve yukardaki contente kendini %100 inandırdın, eline ne geçecek? Sana birşey katmayan, uzaylıların var olup olmadığıyla ilgili bir ton bilgi..

Onun yerine felsefe/tarih/sanat/din/psikoloji vs.. gibi şeylerin üstünde bu kadar araştırma yapsan daha yararlı olmaz mı?

ben kendi adıma konuşayım.

slat, uzaylıların var olduğu hakkında sove nin kişisel fikirlerini yazması, bilmeyenlerin bilgilenmesi, bildiklerimizi forumlarda paylaşmamızın ne zararı var?muhakkakki çok bilimsel bir forum olsak o dediğin konuları felsefe/tarih/sanat/din/psikoloji vs..)tartışırdı.adı üzerinde burası konu dışı.ben sove ve lastspell sayesinde az cok bildiğim konularda daha derinlemesine bilgi sahibi oldum.teşekkürler kendilerine.

affedersin ama Sana birşey katmayan, uzaylıların var olup olmadığıyla ilgili bir ton bilgi lafı bana orta okul lise yıllarımdaki hocam cosinus sinus bize ne katacak, hep teorik bilgi veriyorsun pratik bilgi lazım hayatta cosinus sormuyorlar diyen çakma toplum bilimcisi sıra arkadaşlarımı hatırlattı.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda tartışılmasından değil, kişisel olarak bahsediyorum..

Demek istediğim, bütün bu araştırmalar bilgiler videolar vs. uzaylıların var olup olmadığını öğrenmeyi amaçlıyor değil mi?

Sovereign araştırdı araştırdı 50 yaşına geldi, uzaylılar çıktı "biz burdayız" dedi.. Sovereign'in yaptığı bunca araştırmanın sonucu ne oldu? "Haa uzaylılar varmış sahiden, ben haklıymışım"

x kişisi uzaylı konusuna şöyle biraz bakındı, arada sırada denk geldiyse gelişmeleri takip etti.. 50 yaşına geldi uzaylılar çıktı.. Sonuç ne oldu? "Aaa uzaylılar varmış sahiden"

Demek istediğim Sove'nin ve x kişisinin araştırma oranlarının farkına rağmen varacakları sonuç aynı olacak.. Uzaylılar var/yok.

Yapılan onca araştırmanın senin için gerçekliği (veya bilinçaltının da diyebiliriz) bu önermenin doğru olup olmamasına bağlı ve bu araştırmaların doğuracağı tek sonuç bu önermenin cevabı..
Sosyal ağlarda paylaş

Slat:

Konuya olan bakış açından anlıyorumki konuya tamamen alakasız ve ilgisiz olanlardan birisin. Senin görüşündeki insanlara bu konudaki fikirleri sorulduğunda genellikle umursamadıklarını söylüyorlar. Ben de konunun üzerine gitmiyorum.

Bütün sayfalarca olan tartışmalarımızı 'Uzaylılar var mı yok mu' sorusuna indirgemenden anlıyorumki konu hakkında hiç bir bilgin yok veya konunun ima ettiği gerçekleri kavrayabilmiş değilsin.

En basit bir şekilde anlatmak gerekirse eğerki 3 aydır araştırıp öğrendiğim ve doğru olduğuna inandığım herşey gerçekten de doğruysa, bu demektir ki:

Yüzyıllardır güvenip para akıttığımız hükümetler bize dalga geçercesine YALAN söylüyor son 60 yıldır.

Bu dünya üzerinde yaşayan insanlar olarak başka ırklarla olan ilişkiler hakkında bilgi sahibi olmak en doğal hakkımız iken bu bilgiler bizden saklanıyor.

Dünya'yı değiştirebilecek, insanlığın petrole olan ihtiyacını tamamen ortadan kaldıracak, sonsuz ve temiz enerji kaynağı sağlayabilecek, aklına bile getiremeyeceğin teknolojilerin gerçek olmasını sağlayacak, yüzbinlerce aç olarak yaşayan insanların kurtuluşu sayılabilecek bilgiler bütün dünyadan saklanıyor.

Bu bilgilerin en ufak kısmının bile doğru olduğu açıklanırsa dünyada yer yerinden oynar. Yüzyıllardır inandığımız inançlar değişir, okullarda öğrendiğimiz herşey değişir, tarih bilgimiz olsun fen bilgimiz olsun...

Ekonomik sistem çöker. Ve daha neler neler olur.

Bunu da geçtim.

Adamların 60 yıldır gizlilik içinde yaptığı şeyler yanlış. İnanılmaz güçlü teknolojiler kimin kontrolünde belli değil. Adamlar sırf bedavadan level atlamak ister gibi anlaşmaları teknoloji elde etmek için yaptıkları için anlaşma yaptıkları ET'lerin amaçlarını anlamış değiller. İnsanların evlerinden kaçırılıp deneylere örnek olmalarına izin veren ve bu konuda yalan söyleyen hükümetler var.

Bu konular hakkında EN ufak şey açığa çıksa okulda öğrendiğin materyalin yarısı camdan aşağa gidicek.

Sen gelmiş burda uzaylılar olsa nolur olmasa nolur diyorsun.

Bilmem anlatabiliyor muyum?
Sosyal ağlarda paylaş

sove senin burada linklediğin videolardan en etkileyici olanı tarihi sanat eserlerindeki ufo görüntüleri idi.daha önce okuğum kitaplarda bahsedilen ve gördüğüm resimleri tekrar görmek çok etkileyici idi.bir gerçek var mağara resimleri cizdiğimizden beri uzayda seyahat eden ırklar var.aklıma bir sürü soru geliyor acaba uzayda seyahati keşfeten ırklardan en eski olanı dünya hesabı ile kaç sene bu teknolojiye sahip? dinleri inançları nedir? gezegenlerinde dünyadaki gibi devlet sitemi varmı yoksa tek bir devletemi dönüştüler? savaş mücadele işgal yapiyorlar mı? genetik olarak kendilerini geliştiriyorlar mı? buldukları enerjini kaynağı nedir? aralarında BORG gibi robot ve et karışımı olanlar var mı? v.s.
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

Yüzyıllardır güvenip para akıttığımız hükümetler bize dalga geçercesine YALAN söylüyor son 60 yıldır.

Bu dünya üzerinde yaşayan insanlar olarak başka ırklarla olan ilişkiler hakkında bilgi sahibi olmak en doğal hakkımız iken bu bilgiler bizden saklanıyor.

Yüzyıllardır güvendiğimiz hükümetler bize her konuda yalan söylüyor ki? ETler sadece bunlardan biri..

Gazetede her okuduğuna, tvde her izlediğine, her resmi açıklamaya inanan var mı ki hala?

said:
Dünya'yı değiştirebilecek, insanlığın petrole olan ihtiyacını tamamen ortadan kaldıracak, sonsuz ve temiz enerji kaynağı sağlayabilecek, aklına bile getiremeyeceğin teknolojilerin gerçek olmasını sağlayacak, yüzbinlerce aç olarak yaşayan insanların kurtuluşu sayılabilecek bilgiler bütün dünyadan saklanıyor.

Bu bilgiler için uzaylılara gerek yok, zaten dünyada mevcut bunlar (alternatif enerji kaynakları vs..).. Mevcut ekonomik sistemi bozmamak için tüm dünyadan gizleniyor zaten.. Tesla elektriği herkesin ulaşabileceği şekilde kullanmak istediğinde atölyesi yakılmadı mı?

Dünyadaki çözümler bizzat gizleniyor, uzaydan gelecek olanları gizlemek çok daha kolay.. Fake derler, böyle şeylere inanmayın derler..

Dost uzaylılar gelip "size süper sınırsız enerji üretimi teknikleri öğreticez" diye milyonlarca insanın önünde konuşsa bile "dünyamızı ele geçirmek istiyorlarr!!" karalama kampanyasına maruz kalırlar lol

said:
Bu bilgilerin en ufak kısmının bile doğru olduğu açıklanırsa dünyada yer yerinden oynar. Yüzyıllardır inandığımız inançlar değişir, okullarda öğrendiğimiz herşey değişir, tarih bilgimiz olsun fen bilgimiz olsun...

Ekonomik sistem çöker. Ve daha neler neler olur.

Afedersin ama hiçbir bok olmaz.. Doğruluğunu kanıtlayan ya karalanır ya öldürülür.. İnsanlar ilk başta heycanlansa bile eğitim+medya programlamasından kurtulamadıkları için herşey normale(!) döner

Bunu da geçtim.

said:
Adamların 60 yıldır gizlilik içinde yaptığı şeyler yanlış. İnanılmaz güçlü teknolojiler kimin kontrolünde belli değil. Adamlar sırf bedavadan level atlamak ister gibi anlaşmaları teknoloji elde etmek için yaptıkları için anlaşma yaptıkları ET'lerin amaçlarını anlamış değiller. İnsanların evlerinden kaçırılıp deneylere örnek olmalarına izin veren ve bu konuda yalan söyleyen hükümetler var.

Bu konular hakkında EN ufak şey açığa çıksa okulda öğrendiğin materyalin yarısı camdan aşağa gidicek.

Dediğim gibi bu konuda istediğin kadar araştırma yap, ama o ETler dünyaya inmeden taşlar yerine oturmayacak.. Kendin deneyimleyemediğin ve gidip gözlemleyemediğin bir konuyu araştırdığın için her türlü yalan yanlış/eksik bilgiye de açıksın demektir
Sosyal ağlarda paylaş

bikaç bölüm izleyin, ya daha da gazlanırsınız sovereign gibi, ya da alır gazınızı, güler, şaşırır, heyecanlanır, korkar, sonuçta stres atar, rahatlarsınız, hayata daha mutlu mesut bakarsınız, benim gibi.

başlasa artık şu SGU da seyredecek birşeyler olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afedersin ama hiçbir bok olmaz.. Doğruluğunu kanıtlayan ya karalanır ya öldürülür.. İnsanlar ilk başta heycanlansa bile eğitim+medya programlamasından kurtulamadıkları için herşey normale(!) döner

Ben de birşey olacağını zannetmiyorum da, açığa çıkarsa derken demek istediğim şey bütün televizyonların bu konuyu konuşmaya başlaması ve şuanda olduğu gibi

AHAHAHA bak adam bilmemne teknolojisi bulduğunu iddia ediyo zavallı ahahaahaha ne kadar da komik hadi beraber taşak geçip gülelim

mantalitesi olmasa.

UFO haberleri çıkıyo adamların zerre kadar umrunda değil. Temiz enerji bulduk diyen adamlar çıkıyor, herkes kıçıyla gülüyor ondan sonra ya susturuluyor ya da parayla satın alınıyor adamlar.

bknz. Steorn

satın alınmayacağız! bütün dünyaya bu teknolojinin gerçek olduğunu göstereceğiz!! falan filan diye iddialarda bulundular.. 3 sne geçti ses seda yok. Kim bilir neler oldu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dediğim gibi bu konuda istediğin kadar araştırma yap, ama o ETler dünyaya inmeden taşlar yerine oturmayacak.. Kendin deneyimleyemediğin ve gidip gözlemleyemediğin bir konuyu araştırdığın için her türlü yalan yanlış/eksik bilgiye de açıksın demektir

Haklısın tabi. Yaptığım işin zorluğu da bu zaten. Yeni keşfettiğim bilgilerin doğru olup olmadığına emin olamamak. Ama yeteri kadar araştırma yaptıktan sonra bilinçaltın ordan burdan edindiğin bilgileri yavaş yavaş birbirine bağlayıp bir şekil oluşturmaya başlıyor. O zaman anlamaya başlıyorsun neyin doğru neyin yanlış olduğunu.

Şimdi anladığım kadarıyla sen diyorsun ki hiçbir zaman yüzde yüz emin olamayacaskın neyin doğru olup olmadığına dair. O yüzden ne kadar araştırma yaparsan yap nafile.

Yüzde yüz emin olamayabilirim ama yüzde 99 emin olduğum noktalar var. Ve o noktaların doğruluğu, inanılması daha zor olan şeylere aklımı açıyor. Herşeye skeptik gözle bakıyorum ve %99 doğru olduğuna inandığım bilgiler artmaya başlıyor.

Ama doğru olsun olmasın yine de hepsi inanılmaz ilginç şeyler ve okumaktan kendimi alamıyorum. Benimle aynı duyguları paylaşan insanlarla bu tür konuların doğru olup olamayacağını tartışmak ve doğruysa eğer ima ettiği olaylar hakkında yorumlar yapmak da hoşuma gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oha oha oha helal olsun adamlara

daha 5dk olmadı steorna etmediğim laf kalmamıştı. 1 ay olmamıştı daha en son baktığımda hala 2007 yılında yapılmıştı en son update. Demiştim bunlar da dev enerji şirketlerine kurban gittiler diye

WWW.STEORN.COM

Site yenilenmiş.

Yepyeni videolar eklenmiş.

Adamların iddia ettiği herşey doğru çıkmış.

Teknolojiyi dağıtma olayına girmek üzereler.

Bu adamlara ettiğim bütün lafları geri alıyorum ve önlerinde eğiliyorum.

HELAL OLSUN.

Para için değil, İNSANLIK için yaptıkları uğraşlar sonunda başarıya ulaştı.

HELAL OLSUN.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...