Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şöyle bir şarkı vardı neydi o?

Gimli

Öne çıkan mesajlar

Rock Fm'de yaklaşık olarka 1 ay önce sürekli çalıyordu. internet üzerinden takip etmeye çalışıyorum ama gün içerisinde iş yerimden dinleyemiyorum. akşamları ise olabildiğince dinlemeye çalışsamda denk gelemedim. parçanın aklımd akalan şarkı sözleri şunlar eğer bildiğiniz bir parça ise grubun ismini öğrenmek isterim.

parça içinde geçen yerler kısaca şöyle.

neyse aklımda kalan şeyler şunlar giriş kısmında my hands (fingers da olabilir) running up and down your lips (hips de olabilir burasından emin değilim.)
şarkının ilerleyen kısmında solist konuşarak filim setinde olduklarını ve "you will be my lead star" diyor.
bu kısımdan sonra ise ailen ile tanışacağım ve beni çok sevecekler gibilerinden şeyler söylüyor.
parça ve grup aklıma takıldı bir türlü bulmıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Selam,

MTV'de tesadufen iki kere denk geldigim fakat ne soyleyenin ne sarkinin adini yakalayamadigim bir klip var. Ancak anlatmakla yetinecegim o yuzden, yardim plz;

hos, zayif, zenci bi hatun soyluyor. giyimi ve danslari michael jackson'i andiriyor -ki ayni aslinda. Klibin sonuna dogru hatunun bedeni yukseliyor ve ruhu falan cikiyor ya da benzer birsey oluyor.

Tempolu hos bi parca. Nedir acep bu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çok eskiden number1 2000 summer hits kaset çıkarmıştı.Çok eskiden dediğim en fazla 8.5 sene önceymiş.Orda bir şarkı vardı saksofon la falan çalınıyordu ama o zamanların club şarkılarındandı galiba.Çok güzeldi ve bir yerinde bir kadın would you wanna bath with me diyordu yanlış hatırlamıyorsam.Google dan aradım number one 2000 summer hits diye ama bulamadım kasedi.Bulabilirseniz sadece o şarkı mümkünse tüm kasedin içindeki şarkılar çok harika olur.Şarkılardan birini biliyorum kontrol edebilmeniz için aqua - tarzan and jane.Hatırlayabilen falan çıkarsa şahane olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:
Ya çok eskiden number1 2000 summer hits kaset çıkarmıştı.Çok eskiden dediğim en fazla 8.5 sene önceymiş.Orda bir şarkı vardı saksofon la falan çalınıyordu ama o zamanların club şarkılarındandı galiba.Çok güzeldi ve bir yerinde bir kadın would you wanna bath with me diyordu yanlış hatırlamıyorsam.Google dan aradım number one 2000 summer hits diye ama bulamadım kasedi.Bulabilirseniz sadece o şarkı mümkünse tüm kasedin içindeki şarkılar çok harika olur.Şarkılardan birini biliyorum kontrol edebilmeniz için aqua - tarzan and jane.Hatırlayabilen falan çıkarsa şahane olur.

"would you go to bed with me" soruyosun sen heralde burda var bak

Sosyal ağlarda paylaş

bir ara bir şarkı vardı

hatta Veezy internet paketini CDye koyduğunuzda başlayan autorun klibin müziği idi

yakın zamanda Korkusuz Kaplan adlı türk yapımı fanmade karate filminin teaser müziği olarak tekrar duydum

Şarkının nakaratı şu şekilde

ONE
TWO
THREE
FIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Bu şarkının ismini bilen lütfen yazsın yıllardır arıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...