Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

imdb puanı 5,9 ancak bence daha az olmalı. benim gibi bi predator fanı için hayal kırıklığı. predator o sessiz ama tehlikeli haliyle güzel. motherfucker diyo, shit happens diyo bilmemne. ölümüde çok saçma zaten. Predator bukadar ezik bi karakter değil. aliens vs. predator filmleri çok çok daha iyi

predator 2 filmine bu kadar laf edip de aliens vs predator filmlerini iyi bulan birisi predator fanı değildir.

Rewendor said:

Kill Bill ve sonrası gibi afedersiniz tuvalette daha iyisini bıraktığınız kalitesiz c.tesi akşamüstü show tv kuşağı tarzı 3. sınıf film müsvetteleri de...

oy bu daha feciymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Xenocide said:

imdb puanı 5,9 ancak bence daha az olmalı. benim gibi bi predator fanı için hayal kırıklığı. predator o sessiz ama tehlikeli haliyle güzel. motherfucker diyo, shit happens diyo bilmemne. ölümüde çok saçma zaten. Predator bukadar ezik bi karakter değil. aliens vs. predator filmleri çok çok daha iyi

predator 2 filmine bu kadar laf edip de aliens vs predator filmlerini iyi bulan birisi predator fanı değildir.

"Aliens vs. predator filmleri iyi"mi demişim? Aliens vs. Predator filmleri Predator 2'den çok çok daha iyi demişim bidaha oku istersen.

Predator 2'yi izlerken gerçekten sıkıldım. AvP'ler her nekadar başarısızda olsa beni sıkmadılar. Tabi gönül isterdi predator 1 gibi olsunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

League of Extraordinary Gentlemen

İlk on dakkasını izledim ama finaller aklımdan çıkmadığı için bir zevk alamayıp bıraktım. Gerisini finallerim bittikten sonra izlicem. O yüzden yorum yok. :)

Dün geri kalanını izlemeye çalıştım ama olmadı. 45 dakka sonra falan yarıda bıraktım. Sıkıcı. Not vermiyorum bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Mirage said:

League of Extraordinary Gentlemen

İlk on dakkasını izledim ama finaller aklımdan çıkmadığı için bir zevk alamayıp bıraktım. Gerisini finallerim bittikten sonra izlicem. O yüzden yorum yok. :)

Dün geri kalanını izlemeye çalıştım ama olmadı. 45 dakka sonra falan yarıda bıraktım. Sıkıcı. Not vermiyorum bile.

çok iyi filmdir bu. ama demek ki senin zevkine hitap etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/10/The_insider_movie_poster_1999.jpg

guzel filmdi, genelde 2.5 saatlik filmleri bi cirpida seyretmem, ara veririm fln ama buna sadece cay-cips molasi vermek disinda kitlendim diyebilirim, pacino yine pacino, russel crowe da super.
izleyin gencler.

7/10
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...