Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2011/07/hugo_poster.jpg

film inanılmaz iyi gerçekten çok hoşuma gitti. 3d'si baya iyi ve yerinde kullanılmış. görüntüler inanılmaz. paris akıyo arkada. chloe moritz'in oyunculuğu çok çok iyi. (özellikle mimikler) natalie portman'a dogru gidiyo gibi. çocuk filmi falan diye düşünmeyin sakın başrollerde 2 çocuk görünce. hikaye çok sağlam ve çok güzel işlenmiş, biraz yavaş ilerlesede ben çok zevk alarak izledim.

9/10
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk filmi bi beş sene önce izlemiştim. şimdi ikinciyi izledikten sonra bugün tekrar izledim.

ikinciye olan saygım bi kat daha arttı.

bu ikinci filmi beğenmeyenler

ilk filmde olayı çözdükleri için ikinci filmden aynı tadı alamayanlar. yoksa adamlar yapılabilecek en iyi devam (prequel tabi) filmini yapmışlar. duvardaki baltadan macready'nin (kürt russel) bulduğu cesetlere kadar falan hepsi bağlanmış. onun dışında ilk film kadar "acaba hangimiz topoş?" gerilimi de var gayet. efektleri de cgi basıp geçebilirlerdi, dozunda kullanmışlar onu da. maketler falan gayet yeterliydi. boş uzaylı aksiyonu falan demeyin ayıptır. ilk filmde gösterilen "burada nolmuş böyle lan" olaylarına bir iki yer dışında ek yoktu yani, sadece onları açıklamışlar. zaten norveç kampında daha beter seks döndüğü ilk filmden de belli ediliyor.

the thing 1982    9/10
the thing 2011 7.5/10
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...