Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

http://4.bp.blogspot.com/__fgDG6SjWgI/S_7HTWmCBiI/AAAAAAAAAHw/OAZMgCarl1M/s1600/following.jpeg

7.2 vereyim.
nolan'ın "ben buradayım" filmi gibi bişey. dolayısıyla sıfır prodüksiyon ve komple senaryoya ve kurguyla akan bir film. 4:3 ve 69 dakikacık. yapımcıya gösterip "abi bana para ver bunun daha taşaklısını çekeyim" diye göstereceğin film işte. memento gibi tersten akmasa da, zaman kurguyuyla oynanmış biraz.

bi yazar kendine karakter ararken rastgele insanları takip etmece oynuyor. sonra bir hırsızla tanışır ve olaylar gelişir.

ilk filmi zaten, üstelik yamulmuyorsam kendi imkanlarıyla bulduğu birkaç paralı adam sayesinde çekiyor filmi,

hani biz buradan para toplayıp bir film çeksek, aynı konumda olur film öyle diyeyim.

Sonradan bayağı tutulmuş falan filan derken adamın bir sonraki filmi Hollywood'da işte Memento adsf
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

yok mu abi yandaş olacak.rew nerdesin gelip pulp fiction tırt demeni beklerdim sdfs

valla pulp fiction 90 lı yıllarda cıkan filmlerin baya iyi olmasının ekmeğini yiyor.

filmi beğenmem için 90lara geri dönüp tekrar izlemeliyim

tarantino 80lerin b-movie'lerini 2000'lerde blockbuster kategorisinde sunan, yenilik getirmeyen taklit eden bir adam, modern sinemanın düşmanı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...