Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

http://www.turnbacktogod.com/wp-content/uploads/2008/11/the-ten-commandments-1956-movie-04.jpg

Ben Hur'daki herif yine başroldeydi. Sanırım 50'li yıllarda başka adam yokmuş peygamberli filmlerde oynayabilecek. Davut'la ilgili bir film arayacağım şimdi, umarım onda da bu herif çıkmaz karşıma.

Güzel film. Bayağı beğendim. Hatta Ben Hur'dan daha çok beğendim.

Metallica - Creeping Death'in de bu filmden ilham alınarak yazıldığını gördüm, hoştu.

Not vermek gerekirse, 9 veriyorum yine ama Ben Hur'dan daha keyifliydi. Küsuratla geçer Ben Hur'u.

So let it be written
So let it be done.

Sosyal ağlarda paylaş

evet ben de bugün gittim..hüzünlendim,güldüm,dondum kaldım şaşırdım hatta ağladım...ve daha birçok duyguyu da yaşadım,çok güzelmiş,öneriyorum bende,başroldeki 3 oyuncuya bir kez daha hayran kaldım.
SoulCube said:

Dynun said:

fede said:

http://www.iwatchstuff.com/2010/12/03/kings-speech-poster-2.jpg

güzeldi

iyiydi
Sosyal ağlarda paylaş

The Sorcerer's Apprentice

Film beklentilerimden kat kat iyi çıktı. Geçen sene falan fragmanını izlemiştim. Öyle eğlendirici saçma bir film bekliyodum. Eğlendirici ve saçma bir film hakkaten. Ama çoook eğlendirici bence. Özellikle bazı göndermeler çok ince. Action sahneler ciddi olmaktan çok geyik. Bu tarzda sevdiğim Hudson Hawk vardı. Ona benzettim.

IMDB, Rotten Tomatoes falan yerden yere vurmuş. Ben 9/10 veriyorum. Kesinlikle birden fazla izleyeceğim filmlerden biri.
Sosyal ağlarda paylaş

abiler

beyler

efendiler!!!

tanrıkent izlediniz beğendiniz.

böyle narrator ile şu şöyledir bu böyle diye anlatan, rüşvet ve yozlaşma sisteminde neyin nasıl olduğunu toparlayıp derleyen, bunu yaparken bol bol favela çatışması içeren, bunu da gayet kaliteli prodüksiyon ve başarılı bir kurguyla yapan, iki tane çoook iyi film. kesinlikle gözü kapalı indirin.

filmlerin konusu (spoiler yok ama merakım baltalanmasın diyen bakmasın)

rio de janeiro'daki uyuşturucu ticaretine karşı çalışan elit birimin hikayesi. ancak ikinci filmde bu elit birliklerin de aslında sistemin parçası olduğu anlatılıyor.

ikisi de çok başarılı. tanrıkent ayarında. güzel konulu olduğu kadar akıcı sinema seven herkese tavsiye ederim.

tropa de elite (2007)

tropa de elite 2 (2010)

edit:ha bir de ilk filme metacritic 33 vermiş gözüküyor. sakın kanmayın. berlinde altın ayı falan almış. bu amerikalılar babadan oğula nesil herhalde, faşist falan demişler filme, kendi çok daha leş filmlerine puanlar basarkene.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi burada böyle zırt pırt abartıyorsunuz filmleri sonra hadi bakalım belki bu sefer deger belki diyip indiriyorum, ortalama çıkıyor o film, sonra ben çok sinirleniyorum o download süresini harcadıgıma.

Elinizi vicdanınıza götürün postlarken, çürümüş herifler.

//Xunn
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...