Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

di said:

Mirage said:

5/10

Beklentilerimi karşılamadı. Hatta yer yer çok sıkıcı. Cast iyi olmasa hayatta seyredilmez bence.

Ilk ciktigi senelerde izleseydin dibinin dusecegi kesindi de seneler gectikte ve filmlerle birlikte bizim de hem zevkimiz hem beklentilerimiz gelistiginden zamaninin en iyi aksiyonlari gayet vasat kaliyor gozumuzde.

10 sene once izleyip mukemmel dedigin bir filmi tekrar
izleyerek test edebilirsin hatta bunu =)

şu film heralde izlediğim en iyi filmlerden biri robertın dikkat çekmemek için hep gri takım ile gezmesi, ne zaman kaçması gerektiğini belirttiği teorisi, alpacinonun karsını düzen herife, evime gelebilirsin -karımı düzebilirsin -hatta kendi yatagımda düzebilirsin ama lanet t.v.m seyredemessin diyip t.v.sini alması felan birçok muhtesem şey barındırıo film..

Sosyal ağlarda paylaş

ispatipapaz said:

di said:

Mirage said:

5/10

Beklentilerimi karşılamadı. Hatta yer yer çok sıkıcı. Cast iyi olmasa hayatta seyredilmez bence.

Ilk ciktigi senelerde izleseydin dibinin dusecegi kesindi de seneler gectikte ve filmlerle birlikte bizim de hem zevkimiz hem beklentilerimiz gelistiginden zamaninin en iyi aksiyonlari gayet vasat kaliyor gozumuzde.

10 sene once izleyip mukemmel dedigin bir filmi tekrar
izleyerek test edebilirsin hatta bunu =)

şu film heralde izlediğim en iyi filmlerden biri robertın dikkat çekmemek için hep gri takım ile gezmesi, ne zaman kaçması gerektiğini belirttiği teorisi, alpacinonun karsını düzen herife, evime gelebilirsin -karımı düzebilirsin -hatta kendi yatagımda düzebilirsin ama lanet t.v.m seyredemessin diyip t.v.sini alması felan birçok muhtesem şey barındırıo film..

heat hayatımda en sevdiğim filmlerden biridir

hatta bunla alakalı bir anım var ama anlatmicam :)
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

konu fake olabilir ama kaçırılma vakaları olduğuna inanıyorum.
O yüzden beğendim ben.

7,8/10

konu leş. uzaylılar her gün birinin damına iniyor futbol sahasının yarısı kadar uçan daireyle. bi allahın kulu da farketmiyo. farkedilmiycek gibi değil. sürekli bağıran insanlar var bide

1/10 vakit kaybı resmen
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.gearcritech.com/images/update071806_fountain.JPG

hayatımda izledigim en sacma film sanırım bu. evet ya baya sacma. hicbisey anlamadıgım icin puan da veremeyecegim. nasıl bu kadar populer olmus anlayamadım bir turlu.

http://www.badmovieplanet.com/unknownmovies/pictures/equilibrium2.jpg

catısma sahneleri iyi, matrix cakması gibi. ama yine de basarısız bir film. bilgisayar oyunu gibi. askerleri oldur, sonra bossu oldur, o bossu gecince big bossu oldur falan. post apo falan da hic degilmis. 5/10
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

binlerce film izlememe ragmen sanki ilk kez film izliyormus gibi hissettim. romandan filme aktarilmis, 6 saatlik harika bir italyan draması

La meglio gioventù / the best of youth

10/10 - puan kıracak hiçbirşey göremedim, görmek istemedim yada

Of 6 saat ama agır gaza getirdin.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

http://www.gearcritech.com/images/update071806_fountain.JPG

hayatımda izledigim en sacma film sanırım bu. evet ya baya sacma. hicbisey anlamadıgım icin puan da veremeyecegim. nasıl bu kadar populer olmus anlayamadım bir turlu.

ölümsüz olmak için ölmen gerekiyor. that's all

edit: spoiler'a soktum yazdığımı.
Sosyal ağlarda paylaş

In Bruges 8.3/10

http://www.onlinesinemaizle.net/data/media/47/in-bruges-poster.jpg

Bayağı güzel, diyaloglarıyla, çekimleriyle, kurgusuyla çok başarılı bir film. İngiliz sineması sevenler hiç kaçırmasın.

Ha ama konu olarak "e bizim Hemşo filmi lan bu" diyo insan arada. Ama genel olarak konunun uyarlanması konsept falan bayağı iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...