Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crimson Horde. Darkfall Icin Official Paticik Guildi.

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

eve de para kazanmak imkansız olmasa eet de.

çok kasıyo be hacı.

yoksa direk eve oynarım. eve de piratelik olabilecek en iyi şey herhalde bi mmo da.

dabii lagdan 300-400m lik passive tank drake kaybedince saç baş yoluyosun o da var.

aah ah kralı gelse onu bile tanklıyodu bebeeem
Sosyal ağlarda paylaş

400 milyon harcanır mı drake e ya :) O ne abi. Cebine göre harca :P

O drake 1 tane 60 milyonluk domiye patlar biliyosun dimi? :)

Bu arada, eve'e gezegenleri kolonize etme muabbet igelecek yakındaki bi expansionda. (walk in stationsdan sonra) Moon miningle tekelleşmiş çok para götüren şirketlerin çoğu sonu olacak deniliyor gezegenlerin çokluğundan
Sosyal ağlarda paylaş

paranın çoğu high lara gidiyodu, ama midlere de iyi para harcamıştım.

avantajı, bana focus fire ile başlayıp sora vazgeçiyolardı : ) o zamana kadar diğerleri iş bitiriyodu.

tabii resistleri açmadan gatede takılı kalınca gg olmuştum.

sora account cancelled. param vardı 1-2b kadar (hulk kullanabilen char vardı sattım, ismi de feojnv dır :) şimdi allah bilir nerde), ama accayip sinirlenmiştim, kesenler de baya sevinmişti gıcık olmuştum :p
Sosyal ağlarda paylaş

Gimli said:

Bu arada, eve'e gezegenleri kolonize etme muabbet igelecek yakındaki bi expansionda. (walk in stationsdan sonra) Moon miningle tekelleşmiş çok para götüren şirketlerin çoğu sonu olacak deniliyor gezegenlerin çokluğundan

valla oyundaki gelir dağılımı aşırı saçma. demiştim bi corp vardı, adamların corp hangarında absolutionlar duruyodu. yani 10 kişilik bir corp, adamlarda sonsuz gemi vardı.

ben hem daha az oynuyorum pvp experience daha az, hem de param yok para yapmak zor diye. eh böyle olunca 24 saat oynayan tiplerle casual oynayanlar arasında uçurum oluyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya lag üstüne insanlar çok isyan ettiler özellikle son expansion dahilinde. Çok ciddi fixler geldi. Fleet savaşları şuan çok daha sorunsuz duyduğuma göre. (Ben small gangciyim pek katılmam öyle büyük savaslara) Ama şahsen kendi adıma hiç lag problemi yaşamadım ufak savaşlarda özellikle son 2 aydır. Jitaya girerken bile lag olmuyor resmen.

Neyse eve threadine çevirip konuyu çalmayalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

zaten fleet savaşında drakeye istersen 15b harca yine 3 saniyede iner aşaa : )

savaşla alakası yoktu zaten, bazen lag spike a giriyodum, gate yi çalıştırmıyodu. yani gateye tıklıyorum 30 metreden, "tamam kardeşim atıcam söz bah 2 sn bekle" diye yazı çıkıyodu. ama yani kırmızıların geldiğini filan görüyodum : )

grid atlarken oluyodu galiba bu sorun, emin diilim ama.

nese eet topik çaldık.

darkfall vapor vs etc :p
Sosyal ağlarda paylaş

300 vs 500 savaştım ben lagsız olmaz. NOKTA

Darkfall a da acıyorum napsın adamlar 2 tane p4 makina alıp server açacak halleri yok mecburen beklicez. Ama ne demişler her işte bir hayır vardır. Şimdi 1 ay daha azmo ve jade in msglarını okuyup, şöyle guild olucaz böyle adam kesicez onları dinleyip beklicez. Sonuç hep vaporware hep.
Sosyal ağlarda paylaş

ama eve de birseyi gozden kaciriyorsunuz
eve 2006 baslari cok guzel di cok superdi sonradan mafoldu oyun
evet para kasmak zor ama 2006 yillarinda bi t2 full raven lootu sana 60m min kazandirirdi simdi 10m luk itemler 100k olunca olmuyor... bide eskiden sabit complex ler vardi inanilmaz para kapisiydi su gibi para cikiyordu ordan ccp kaldirdi sonra onlari ve eve bozulmaya basladi
Sosyal ağlarda paylaş

Mendoza said:
300 vs 500 savaştım ben lagsız olmaz. NOKTA

Darkfall a da acıyorum napsın adamlar 2 tane p4 makina alıp server açacak halleri yok mecburen beklicez. Ama ne demişler her işte bir hayır vardır. Şimdi 1 ay daha azmo ve jade in msglarını okuyup, şöyle guild olucaz böyle adam kesicez onları dinleyip beklicez. Sonuç hep vaporware hep.

bu bolume sanki sadece ben ve jade yaziyormusum gibi konusmussun? Oyun cikarsa eger hazir olmak istiyoruz, kimseyi birseye zorlamiyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...