Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crimson Horde. Darkfall Icin Official Paticik Guildi.

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

yahu ne genel sekreteri parti mi kuruyoruz.

azmo başta olur gerisi önemli diil o kadar. pati içinde guildiz zaten, herkes birbirini tanıyo olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

önce bacakları güzel olsun diye heveslendiriyosun , ondan sonra da bi tek azmo yeter diyosun..

burdan benim anladığım şey : azmonun bacakları herkese yeter!
Sosyal ağlarda paylaş

alsvartr said:
Merhabalar,

Masticore' un tavsiyesi ile oyunu ve forumları bır kac gundur takip ediyorum.Paticik olarak boyle bır olusuma gırmıs olmanız beni ve ekibimi heyecanlandırdı.

Yaklasık olarak 10 kisilik bir ekip olarak oyunun çıkmasını sabırsızlıkla beklemekteyiz.Umarım oyun herkesin diledigi gibi oynanabilirlik açısından iyi olur ve hep beraber bu yeni oluşuma dahil oluruz.

Alsvartr [LND Sözcüsü]

bizimle baslayacaginizi varsayiyorum? Kapimiz aciktir :) Buyrun efenim buyrun.
Sosyal ağlarda paylaş

Son umutlandırıcı haberlerden sonra ve oyunun çıkacağını duyduktan sonra epey heycan yaptım :) ammavelakin kötü bir haberim var:

Arkadaşlar Hyperiona üye olmamızdan dolayı Human Dwarf ve Elf dışında ırk seçemiyoruz. Betada çok sorunlu olacağına karar vermişler, hem yerleşeceğimiz bölge açısından hem de oyun mekaniklerinden. Town Guardlar ırk ayrımı yapmakla beraber kurulacağımız yer Human bölgesi olan merciada olacak (ırkların kendi bölgelerine yakın yerlerde sehir kuruluyor) ve başka ırkların oraya kadar gelmesi çok sıkıntılı olmakla beraber etraftaki npcler ve diğer guildlerden de sorun yaşayacağız gibi görünüyor.

Bu noktada size zorla bu üç ırka üye olun diyemeyeceğim ama durum budur ve bu yüzden bizimle oynayamayacak olan arkadaşlara da şimdiden özür diliyorum.

İyi haber de var, Hyperionun ana şehiri olan SOL'un en büyük gücüyüz ve bu şehrin çevresi bizim olacak ve bize faydalı olacak. Player houselarımızı bu bolgeye yakın bir yerlere kurmayı düşünüyoruz ve bölgede bizim dışımızda çok fazla insan da yok gibi görünmekte. Wessexin altında da olmamış oluyoruz bu durumda, kendi ordu yapımızı koruyabileceğiz müdahale olmadan, muhattapımız direkt alliance lideri olacak.

İyi oldu bu açıdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Hyperion

Bu foruma uye olduktan sonra welcome kismina bi thread acip Crimson Horde'un bir parcasi oldugunuzu belirtirseniz sevinirim. Kayit olurken forum doldururken de referrer kismina Cillian Silverhammer girerseniz hemen sizi dogru gruba yerlestireceklerdir.

Bu foruma bir noktada hepimizin uye olmasinda fayda olacaktir, tavsiye ederim, wessexle bir bagimiz kalmadi artik, muhattapimiz direkt alliance'in kendisi. pardon Krallik. Alliance kelimesini sevmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

heryesın rpsı yapılmaz ama.

onemlı olan bu dıyarların rpsını yapmak.

race onemlı. Sole onemli eger leakler dogruysa, karsı tarafta oldurdugun her player +2 kendı tarafından oldurdugun her player -10 karma verıyor. Elbette bır koy kasaba bısı olur red playerlarında kalacagı ama sonucta herkezın bı noktada guardzone dıyebılecegımız yerlere gıtmesı gerekebılır.
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:
Şehir guardları alignmentı sallamayacak yanlız azmo guilde üyeysen sana dalmıyorlar hiçbirşekilde. Bunların derdi RP başka bişi değil o race durumunda.

Adamlar betada ve buna ragmen karsi factionlu karisik guildlerin sorun oldugunu, yonetimde sorun ciktigini soyluyorlar. Bunun disinda cok fazla karisik guild veya alliance yok dikkat edersen.

Hersey rp degil, Kingdomun yonetici kadrosundan degiliz, betada degiliz o yuzden de bilemeyiz bu isi, iddiada bulunurken de tedbirli olmak lazim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Peki ırk'tan dolayı class kaybımız olmuyacak mı ? Yani her ırk her class'la oynuyabilecekmi. Mesela Dwarf Mage olacak mı

olabilecek ama mesela dwarf'lara en ileri seviye büyüler açılmazken, en ileri seviye close combat skill'leri açılacak. bunun tam tersi elf'ler için geçerli yanılmıyosam. bu tür şeyler var
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyoruz. Ama skill based ve sandbox dediklerine gore yoktur. Bilemeyiz cikana kadar. Daha irklarin ozelliklerini bilmiyoruz.

Bu arada, npc guardlar acisindan sorun cikmasa bile, dedigim gibi sehir human merkezinin gobeginde, ve etrafta bizden baska sehir de olacak, mutlaka bir terslik gorduler ki daha once mahrim oynamasina izin verdikleri 10-15 kisiye de irk degistirme olayini getirdiler. Cogu guild de karisikliga izin vermiyor. Bi bildikleri var diyorum. Ha zaten oyun ciktiginda farkli irklarin faydasi olacagi anlasilirsa, ffa olur, ama o zamana kadar bilinemez.

Ayrica hersey rp icin degil arkadaslar. Sirf rp yapacaz diye adamlar oyundan vaz gecmeyecek. Lutfen boyle bilmeden karistirici laflar etmeyelim. Rp kasanlar sadece kendileri icin kasiyor, eglenmek icin, kimsenin rp yapma zorunlulugu yok, ama alliance'in belli kurallari ve bu guildin de belli kurallari var, onlara da kendi keyfimizi guvence altina almak icin uygulamamiz lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...