Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crimson Horde. Darkfall Icin Official Paticik Guildi.

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

lone wolf lar icin guzel bir oyun olacak gibi gozukuyor. boyle raidmi$, instance mi$, pvp arenaymi$, safe zone mu$, hicbiri yok.

her$ey craftable.

ama territory ele gecirme falan pek de guzel $eyler degil. Sonucta 24/7 oynayan tayfa en nihayetinde butun $ehirleri alacak demektir.

uo ya benzesin i$te, fazla beklentimiz yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar, Hyperion dahilinde guzel gelismeler var, launchtan sonra biz de ayri sehir olacagiz eger isimize gelirse, status olarak ama hersey iyi gorunuyor, kabineye de girecegim sanirim, alliance yonetiminde esit oyumuz ve hakkimiz olacak artik :)

Crimson forumlarini takip edin lutfen oraya yakinda bir suru guzel bilgi verecegim, clan yapisi falan, beta leaklere gore de sekil verecegiz yol verecegiz herseye. Kisaca guildde olanlar lutfen forumlara baksin bol bol.

Bugun baslayarak :P
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar, bana site tasarimindan veya basit php portal kurulumundan anlayan bir iki kisi lazim. sitemiz icin bir ana sayfa yapmak istiyorum, basit birsey bir de guilde katilim formu turu bisi istiyorum... bunlari kendi basima yapacak bilgim yok.

Hades yardim edebilirim demisti, baska kimler var?
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Arkadaslar, bana site tasarimindan veya basit php portal kurulumundan anlayan bir iki kisi lazim. sitemiz icin bir ana sayfa yapmak istiyorum, basit birsey bir de guilde katilim formu turu bisi istiyorum... bunlari kendi basima yapacak bilgim yok.

Hades yardim edebilirim demisti, baska kimler var?

hallederiz
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
120 kişi iyimserliği aşmış, ayrı birşey olmuş :P

teoride crimson forumlarina 110 kisi kayitli ve oyunun gercek ve oynanabilir cikma ihtimalini bekleyen bi 4-5 kisi daha var. 120 iste yuvarlak hesap :o

bunlarin 40%'i baslayacak tabi ama caktirmayalim sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...